♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

evanns
8. jún 2011

@katkavv Romerku...a tiez sa neda dat do lahu 🙂

danulka3
8. jún 2011

@meredit my sme pribrali 200g za 4 týždne,myslím,že tak akurát,teraz už nebudú tak priberať
@majka35 moja mi ani nelozíme,ani nesadneme,teraz sme sa začali len plaziť 😒

akika722
8. jún 2011

@danulienka35 spinka po sediačky? 😀
@katkavv ďakujem moja

akika722
8. jún 2011

@danulienka35 ano tento to bol 😢

danulka3
8. jún 2011

@memory97 zaregistrovaná som,ale tie ceny sú tam dosť vysoké,cez net ma to bude stáť menej,zajtra tam chceme ísť vyskúšať,ako sa mu bude páčiť a potom objednáme cez net
@danulienka35 malá je bohovská,ona ti spí aj po sediačky 😅
@katkavv aj mne mm hovorí,že mám malého nechať vyplakať,ale ja na to nemám nervy,nemôžem to počúvať a teraz po chorobe ej taký umrnčaný,stále len na ruky sa ťahá,ja som večer už ko.Ráno sa naštartujem tabletkou od bolesti krížov a frčím ☹
@katkavv my tiež riešime dovolenku,nevieme sa rozhodnúť,či autom,alebo počkať na nejaký dobrý lastminute a ísť letecky 😒 mm sa autom moc nechce ísť

danulienka35
8. jún 2011

@akika722 nespinka po sedacky to sa nechce fotoit ,videla som vies ako sme plakaly vsetky to je strasne neco ☹

katulkaaaaaa
8. jún 2011

@katkavv kati nemame este dohodneme presne poslem ip babam,ale @alure povedala ze si nas niekde vyzdvihne musim ist k detom dnes je to tu zase vesele 😖 zajtra si napiseme

akika722
8. jún 2011

baby zo Žiliny
prosim,nechodite do tohto obchodu?že nejake kamenne namestie......

katkavv
8. jún 2011

@danulka3 moj pojde autom velmi rad, rad soferuje 🙂
baby pomoc, prave sem ide strasna burka, ze fakt hruza, fuci hrozne a tma uz je 😕 😕

akika722
8. jún 2011

sekla som sa.namestie je ine 😅 kopia Žilina,Mariánske nam..2

katkavv
8. jún 2011

@katulkaaaaaa oki moja, dobru noc, tesim sa na vas 🙂

danulka3
8. jún 2011

@akika722 ešte som tam nebola,ale viem,kde to je

kvietok121
8. jún 2011

@akika722 ja nie moja

akika722
8. jún 2011

@danulka3 maš to ďakekoooo???

danulienka35
8. jún 2011

@danulka3 vdaka mojko ne nespi ona tak zatvara ocka pred fotakotm ale na mobil sa bude skerit

danulka3
8. jún 2011

@kvietok121 je to na námestí pri GMK-čku a radnici

@akika722 ani nie,potrebuješ niečo odtiaľ?

akika722
8. jún 2011

@danulka3 ip 😅

kvietok121
8. jún 2011

@danulka3 asi viem kde to je, len ja sa s matejkom do mesta zatial nedostanem, ale uz postupne posuvame hranicu, najdalej sme boli na bulvari v DM a celkom vydrzal, mali sme dost chrumiek 😀

danulka3
8. jún 2011

@kvietok121 tak na chrbát ruksak s chrumkami a ideš 😀

kvietok121
8. jún 2011

@danulka3 to ani nevrav, raz sme zabudli chrumky a musela som hned navstivit obchod, esteze mali, ved si videla ....

memory97
8. jún 2011

@kvietok121 veru si zasluzis a nebud skromna 😉
@vladka84 super, blahozelam, ste to obe zvladli na 1 s hviezdickou 🙂
@meredit ja som malemu nukala stale a teraz si zvykol tak, ze ked mu poviem, ci chce cajik, tak hned otvara ustocka. Tiez sme pili max. 150ml. Neskusala si tie stavy od hipp rozriedit s vodou? ci jej to nebude chutit?
@majka35 tak to sme dve, ja tiez beham za malym, len ho pocujem plackat 😉 Maji, ale osobne si myslim, ze nieco jej rusi spanok, preto placka. Maji este ma napadlo, ci si si nestiahla tu knihu, ked sme boli tehu "ako naucit dieta spat" alebo nejako takto bol nazov. Mozno by si tam nasla pripad Terezky.
@liba78 skor myslim, ze teta nevedela robit s pc 😀
@majka35 my sa sami nepostavime ani nesedime 🙂 plazime sa a kazdym dnom je to rychlejsie a rychlejsie 😀 pridava na obratkach 😀
@21 veru, este kridelka mu chybali 😉 potom uz by bol ako anjelik 😉

memory97
8. jún 2011

@akika722 nasmu sa zas roztrasu kolienka🙂 ale chvilku postoji tiez 🙂

@danulienka35 ahojky, mala spinka s tebou na posteli? Nejako obkladas postel, aby sa nezgulala?

danulienka35
8. jún 2011

@memory97 nespinak somnou len ked o 17 spi tak na púostely ano musim postel oblozit ale prd platne nebo vsetko rozhazde

akika722
8. jún 2011

@kvietok121 a to ešte len začina 😀 😀 😀 chrumkami 😀 neboj,uvidiš na ake somariny naučia babky..lizatočko,džusik,keksik 🙄 🙄 🙄 vrrr
@memory97 moj je v 7nebi ked može stať 😀
zajtra ideme na očne pozadie..aj ja aj maly 😖 jaaaj netešiiiiim

memory97
8. jún 2011

@akika722 nas tiez caka ocne pozadie a kopa doktorov, ale asi pojdem az ked bude mat po roku, sa mi tam vobec nechce.....

akika722
8. jún 2011

@memory97 ani mne sa nechce..určite to bude neprijemne..mi to opisovala suseda-je sestrička od očnej 😒

danulienka35
8. jún 2011

zlaticka moje milovane idem haji pekne snicky a milacikom pusinky

memory97
8. jún 2011

@danulienka35 krasne snicky, aj malinkej 🙂

pekne snicky vsetkym ideme haji🙂

lenadka
8. jún 2011

@21 prisala som nazriet ze co mate nove, tak lozit ju nebavi lebo jej to ide pomaly? ved ona sa rozbehne 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre