♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

danulienka35
9. jún 2011

@alure v pohode neboj ☹

alure
9. jún 2011

@danulienka35 ako keby to bolo v july tak vas beriem aj s kiahnami 🙂 moja ani by mi nenapadlo nieco take naznacit ze si nezodpovedna mojko snád si to o mne nemyslis 😲

alure
9. jún 2011

@vladka84 no Denis je uplne iny ako Olino,a fakt on v kociku vydrzi hodne dlho...len nech sa mu niekto prihovori,da mu najest a ma svoj svet 🙂

alure
9. jún 2011

no idem uz aj ja ...zacinampisat preklepy a ledva vidim na monitor 😒 dobru noc vsetkym prajeme...

vladka84
9. jún 2011

@alure dobru noc aj vam...

ahojte zajtra 😉

liba78
9. jún 2011

@katulkaaaaaa @alure @katkavv
Baby, tiež sa na vás teším. Síce mi mm povedal že mám dať auto na servis, ale nedám. Až potom. Tak mi držte palce, aby rozvody vydržali. 😀 😀
@alure domček je prekrásny, maličký ale moc pekne moderne vyzerá.

danulienka35
9. jún 2011

@alure ne v pohode

katulkaaaaaa
9. jún 2011

@liba78 prepac som zabudla napisat ip,myslim ze okolo 9 vyrazim aby som najneskor o 10tej bola v senci,aby sa maly vyspal po ceste,ja sa taaaak tesiiiiimmmmm 🙂 ked som uz nemohla byt na velkom stretku 😒 baby idem lebo zase nebudem vobec spat,dobru noc 😵

katulkaaaaaa
9. jún 2011

a predsa som tu zase 😀 baby maju akciu na happyfoto.sk za format 10 krat15 fotku len 0,05 centov!!!zlava 60% vyuzite ja uz som dala spravit 120fotiek 😉 ze za 4,50 ci tak nejak no nekup to,cauteeee 🙂

liba78
9. jún 2011

@danulienka35 aj teba uvidíme v pondelok ??? 😵

danulienka35
9. jún 2011

@liba78 mojko asi nie neviem ci nema mala kiahne ☹

memory97
9. jún 2011

@alure to by bolo skvele, keby ste sa nastahovali pred skolskym rokom, Oli by bol isto rad, ze bude mat svoju izbicku 😉

@danulienka35 to vazne, kiahne 😨 uf, tak nech je z toho rychlo mala vonku...

evanns
9. jún 2011

@katulkaaaaaa heeeeeeeeeeeej aj mne prisiel mail...prave ich davam dokopy 🙂

danulienka35
9. jún 2011

@memory97 no lekarka si myslis ale zatial sa dalej nic nevyhodilo tak uvidim

memory97
9. jún 2011

@barinkova ak myslis sono obliciek na nefrologii, tak to iba so sondou pozru na brusku a potom na chrbatiku.
nemusia mat plny mechurik, iba pozru, ci maju spravnu velkost na vek a je to 🙂

@akika722 nebudu to iba zdurene uzlinky, dufam, ze drobatko bude v poriadku.

@evanns vybrala si krasne, mala bude kocka 😉

barinkova
9. jún 2011

@memory97 dik moja padol mi kamen zo srdca 🙂

mirmaj
9. jún 2011

@evanns to je presne prbolem aj u mňa dať ich dokopy 😝 ja nemám vyvolanú ešte ani jednu foto malej 😲

danulienka35
9. jún 2011

idem haji pekne snicky prajem vsetkym

akika722
9. jún 2011

@memory97 snad len uzliny...skumam tie deti jak blba 🙄

memory97
9. jún 2011

@danulienka35 waw, tak to Davidko by bol pri Kiare krpec 😀 ja tak predpokladam, ze mame okolo 80 cm
@alure uf, tak ste si dnes uzili, dufam, ze maly je v poriadku, hlavne hlavicka
@alure juj aku mas sikulku doma, nepozicias, ked sa mi nebude chciet vysavat a zmyvat podlahy 😉 😀
@lenadka mne sa nestalo, ale davam opatrne, iba jemne posypem ten prasok a potom ho pridam este do prania. Zatial sa mi nestalo, aby stratili veci farbu, davam na vsetky veci. Vyskusaj na jednom a uvidis.

lenadka
9. jún 2011

@vladka84 idem zajtra robit buchty napare 😉

memory97
9. jún 2011

@vladka84 no ja som uz prestala zehlit, max. plienky z jednej strany, aby sa tvarili, ze su rovne 😀 a potom uz len veci, na ktorych vidno, ze ich treba pozehlit 😀

@evanns my umyvame zubky kazdy vecer 😀
a co mm, aspon sa ospravedlnil a pozval ta na romanticku udobrovaciu veceru?

vy ste sa teeeeeda rozpisali, kym som dozmyvala podlahy a ulozila maleho 😉

liba78
9. jún 2011

@danulienka35 a čo mal niekto kiahne ? Tu mal skoro každý v sept - decem, ale moji nič nechytili 😒

lenadka
9. jún 2011

@memory97 ked pojdem do DM-ky pozriem to, dik za typ 😉

memory97
9. jún 2011

@katulkaaaaaa my mame este maleho vo vajicku, ale nemame ho vpredu, lebo je tam airbag a neviem ho vypnut 😒

memory97
9. jún 2011

@danulienka35 nemusi mat vela vyrazok, ale ma to vraj 3 poznavacie znamenia, ktore idu postupne, cervene miesto, pluzgierik, chrasta, aspon tak mi to vysvetlovala moja dr., ked som si myslela, ze Davidko ich mal po tom viruse.

@barinkova nie je zac, my to absolvujeme pravidelne, tak to uz pozname velmi dobre 😀

@akika722 neboj aj ja a niekedy si pripadam, ze to uz prehanam 😀

@lenadka mnam, zastavim sa na obed 😀 tie ja lubim, len u nas ich nema kto jest 😎
nie je zac, ja som tiez nahodou objavila.

memory97
9. jún 2011

asi tu uz nie je nikto, tak prajem sladke snicky a idem k svojej malej laske do postele 🙂 dobru nocku

memory97
9. jún 2011

este jedna zaujimavost: http://www.villabetula.sk/?id=1 zeby miesto dalsieho stretnutia augustovych milacikov 😀

memory97
10. jún 2011

dobre ranko 🙂 jaj ako sa mi dobre spalo a maly uz od pol siedmej strasi 🙂

alure
10. jún 2011

Ahojte dobré ránko
my sme hore len chvíľku,ale Denis vymýšľal už skôr...
@liba78 ďakujem moja 🙂 v poslednej dobe som bola na toľkých obhliadkach a v telefone toľko čísel na realiťákov že my s toho trošku hrabe ale mm je asi z toho unavený viac,lebo len čo došiel z práce už som ho zavalila množstvom informácií a oznámila mu že dnes ideme tam tam alebo tam 😎 ale zatiaľ sme na 99% rozhodnutý pre tento malinký 🙂
@memory97 no užili ale je to v pohode.Viem že ho čaká ešte veľa pádov a rôznych odrenín,len som dosť háklivá na hlavu,lebo jedno "šiši" dieťa už doma mám 😀 a Olivera ako som písala aj @lenadka e požičiam prípadne na pár dní na prázdniny 😉
idem variť karfiol a varené zemiaky uhorkový šalát a potom pôjdeme na 12tu plávať. Volala som im včera,maj v stredu fotenie babätiek pod vodou,či sa môžme pridať,tak mi odsúhlasila "len" dve hodiny ze nemusím celý kurz len nech máme pre istotu jednu hodinu pre fotením odplávanú,aj keď vie že Denis bol šikovný,ale mali sme "dlhšiu" pauzu....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre