♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

mirmaj
21. jún 2011

@memory97 😲 😲 to si ako dokázala vyniesť na 6 😲 😲
@eis4 presne som si na teba dnes spomenula, že ako ty každý deň takto klusáš zo 4 😒 ja nechápem prečo niesu všade výťahy 😠
@vladka84 ty vynesieš kočík s karinkou na 2 poschodie? 😲 tak ak budem vyzerať potom ako ty, tak nech je pokazený aj do konca roka 😀 😀
@kahlan1 krásne fotečky 😉 že pod výživená, ved ona má zárezy na ručičkách a normálne bruško nie? 😀 😀
@katulkaaaaaa dúfam že to zo svokrom dobre dopadne 😉

mirmaj
21. jún 2011

@seagull2404 kuchyňa vyzerá naozaj super, tak nech aj tak dobre služi ako vyzerá 😉

danulienka35
21. jún 2011

@eis4 naa prekrasnu princeznicku a jaka je sikovna mi si zatial uzivame klidek

mirmaj
21. jún 2011

no a dnes sa nám zasa super završil deň 😠 mm išiel z roboty ešte na jednu opravu a kedže to bolo na sídlisku na ktorom bývame aj my išiel už našim autom a jeden dobrak mu do neho za tých 10min. nacúval a ušiel 😠 😠 ale super ujovia čo stáli vedľa pri stánku pri pive to videli a opísali ŠPZtku tak mu to dali ked prišiel ku autu, lebo mm by si to ani nevšimol a odišiel by 😠 😠

katulkaaaaaa
21. jún 2011

baby dockala som sa odpovede ale ci sa dockam penazi to som fakt zvedava...ale som zhnusena ze az 😠
no nic idem to prespat 😵

mirmaj
21. jún 2011

@katulkaaaaaa 😲 😲 😲 čo ti napísala? 😲

memory97
21. jún 2011

@danulienka35 dakujem, este som sem nakukla, cestou do postele 🙂 asi sa o chvilku dam liecit z tejto zavislosti 😀

eis4
21. jún 2011

@mirmaj tak to by som aj ja rada vedela prečo nemáme výťah. vieš môj milý ked kupoval ten byt tak si myslel že bude navždy strým mládencom,no nevyšlo mu to 😀 😀 😀 párkrát si ponadával ešte ked malu nosil hore dole vo vaničke s velkým kočíkom 😀 😀 😀
@danulienka35 dakujem,uži si to kým môžeš,tá moja sa nezastaví. ale je to herečka, ked máme návštevu alebo sme u niekoho tak my len sedí na kolenách ako malý anjelik. a o mne si každý myslí, že si vymýšlam ked rozprávam, že už niekedy nevládzem. každy mi hovorí - ved je dobrá ,čo chceš 🙄 🙄 🙄

memory97
21. jún 2011

@mirmaj my sme isli opacne zo 6tky dolu, to by som inak hromzila ak by sme sli opacne, ale najdu sa aj dobry ludia, minule mi jeden pan pomohol a to doslova utekal do roboty, ale nevedel sa na to pozerat ako taham kocik hore schodmi 😉 pomohol mi ho vyniest az uplne pred dvere 🙂

@katulkaaaaaa dufam, ze bude seriozna a vrati peniaze naspat, inac jej napis poriadne negativne hodnotenie

eis4
21. jún 2011

@katulkaaaaaa tak to som aj ja zvedavá čo ti napísala 😨

danulienka35
21. jún 2011

@memory97 coby mojko ved i mi mame pravo na trosku svojho pobavenia a nic zle nerobime no nie? 😀
@eis4 uzivam mojko neboj ale len ma trosinku mrzi ako vase babulky a baulatka su sikvne a nasa buchta nic ☹

danulienka35
21. jún 2011

idem aj ja haji pekne snicky babulky prajem papa

eis4
21. jún 2011

@danulienka35 aj tvoja je šikovná 🙂ona vie že sa nemá kam ponáhlať, teraz je vegeťáčka a potom všetky detičky dobehne 🙂 😉 dobru nocku aj ja idem haji posielam pusinku malej buchtičke 🙂

eis4
21. jún 2011

ešte na pobavenie 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Mama lezie hore po rebríku a Móricko jej zdola hľadí pod sukňu:
- Mami, čo to tam máš medzi nohami?
Mama sa vyhovára:
- Aaale, vieš, to ma otecko sekerou nechtiac...
A Móricko na to:
- A boha jeho, a rovno cez p..u?!

katulkaaaaaa
22. jún 2011

ahojte baby no toto napisala...ale v skratke handry za ktore by som nedala ani euro a ona sa dusuje akoby neviem ake kusky mi poslala....grc 😠
Dobry den, flakate handry nepredavam, ked su flaky napisem to aj to ze je nieco sprane, niekto take veci kupuje na dvor. Je to tam napisane v popise. Flaky vas pred kupou nezaujmali. Tento cerveny kompletik je bez flakov akurat na nom vidno pranie a to som napisala v popise, HM tricka su flakate to som tiez pisala, keby ste chceli poslem vam aj nafotene flaky detail. Namiesto klobucika som vam poslala tricko bez flakov, pekne nositelne. Tak za cenu 10e mate 4 tricka , dvoje kratasky a klobucik. Myslim ze to nieje az taka zla suma. Jasne chapem ked nieste spoky, posielate naspat. Len zial si asi pockate na peniaze na spat. Ja totiz teraz nemozem vyuzivta internet banking, som mimo domu. Stacilo si lepsie precitat alebo sa opytat, nezamlciavam. Nezavadzam a nechcem aby dochadzalo k takymto nedorozumeniam.

no co vam poviem ak do tyzdna nebudem mat prachy na ucte napisem negativne,lebo je mimo domu a nevie mi poslat peniaze
😕

katulkaaaaaa
22. jún 2011

ale baby aj dobra sprava zo vcera cez net si kamoska objednala na sobotu tortu tak na vikend mam dve na objednavku 😉 sa tesiiim,pojdem sa realizovat,len dufam ze aj simon bude spolupracovat a bude aj spat 😵 dnes ma byt horuco 32 stupnov,napustim deckam poobede bazen,ma sa ist za svokrom ale v tomto horku nepojdem,aj tak je maly nervni 😒

21
22. jún 2011

@memory97 dakujem!!!

akika722
22. jún 2011

@katulkaaaaaa neboj moja bude dobre...
@seagull2404 užasna kuchyňa 😵 aj ja taku chceeeeeem 😅
@vladka84 mne sa pači prepojena obyvka s kuchynou,no ja tak nemam..škoda 😒
@memory97 niekto nevie aku cenu by nahodil 🙄
@kahlan1 aka je nadhernáááááááááááááááá 😵
@katulkaaaaaa ja som sa mala volať Daniela a nakoniec som Aňa...po mame 😖

akika722
22. jún 2011

@danulienka35 hi hi aky usmev slniečko 😀

akika722
22. jún 2011

@mirmaj bože...to čo za tupec 🙄 nabura a zdrhne 🙄
@katulkaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ved ona ti mala rovno napisať že su tam leky,či si sa pytala slebo nie.milujem take osoby 😠

akika722
22. jún 2011

baby,rano som maleho dala do kresielka fisher a vyklopila /tak stale pozera rano mickey mouse kym obliekam Paťka do školky...a mm prišiel s ranajkami do obyvačky...maly napapany bol..no ked ho zbadal,on sa tak nahol ža vypadol a lehatko na neho..PRIPUTANY BOL,tak to stlmilo pad 😔
neudrel sa len sa zlakol..som sa klepala pol hodku 😔 blbe blbe blbe kreslo 🙄

seagull2404
22. jún 2011

dobre ranko, tak mi konecne mame za sebou aspon 4 hodky permanentneho spanku

@mirmaj @akika722 dakujem, ja sa na nu uz starsne tesim, zrazili sme cenu, mame tam, co sa dalo a hlavne, konecne sa v tom dome mozem realizovat uz aj ja 🙂
@katulkaaaaaa moja, ja nechapem ako tos tihas, to kolko Simonko spi?

lenadka
22. jún 2011

caute, tak mne Lucka vracia 😝 , od 4.00 budi mm, ze uz musi ist do skolkyyy lebo maju ist do ZOO a potom utekala vracat okolo 6-tej a pred chvilou zas , najskor sme mysleli ze cestovna horucka, ale ked to pokracuje bude to viroza, je biela ako krieda som zvedava kedy to zas chyti Terezka ako nechapem, to moze mat crevnu virozu tak kratko po sebe, kurnik to kolko ma imunitu voci tomu? Uz nech su prazdniny lebo ma porazi s tych skolkarskych bacilov a parazitov 😠

lenadka
22. jún 2011

@akika722 nastastie sa mi nic nestalo, ale zlaknut sa musel poriadne chudacik 😒

katulkaaaaaa
22. jún 2011

@seagull2404 nieje toho tolko ako sa zda pretoze jeden den sa pecu korpusy,druhy den robim plnku a chladim...napr.rano ked maly spi....a vceer ked ho dam spat zase potiahnem marcipan a zdobim....spolu cca 2 hodky ked to tak vezmem,maly mi spava cez den dva krat hodku a pol tak sa to da zvladnut 😉
@akika722 jasne ja som ale nechcela veci na dvor kde je 20 flakov,sak co by som chcela za 10eur nie? 😕 ja som lehatko predala tento vikend kamoske za 30e,ja uz som tam simona davno nedavala

seagull2404
22. jún 2011

@katulkaaaaaa sikovna si a maly ti krasne pospi ☹

akika722
22. jún 2011

@lenadka moja je nejaky virus.v Paťkovej školke deti grcali v deň vystupenia..bolo ich dosť ☹

akika722
22. jún 2011

@lenadka veru,aj ja som sa riadne zlakla..načo take vyabaju 🙄
@katulkaaaaaa ked ja si myslim kedže je do 18kg či sa v nom nebude chcieť hojdať časom 😒 doteraz sa mi to nestalo ☹

majka35
22. jún 2011

ahojte

@akika722 ja som to kresielku už predala, pred dvoma mesiacmi som si všimla, že sa v ňom tak nebezpečne nakláňa, že som už mala strach ju do neho posadiť ... moja barborka má 20 kg, tak si neviem predstaviť, že by pred pol rokom, keď mala 18 kg, som ju do toho kresielka posadila 😀 to o tých kilách je podľa mňa reklamný ťah, ale chválabohu, že sa malinkému nič nestalo

a o noci dnešnej nehovorím, už som nervná ... a idemek lekárke, lebo terezka kašle neskutočne

katulkaaaaaa
22. jún 2011

@akika722 ja si tiez myslim ako @majka35 ze to je len reklamny blud...podla mna je to uz nebezpecne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre