♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

niky13
30. jún 2011

@akika722 ja som malu naucila na jedno pravidlo, ked je velmi zle - hlavne na verejnosti a pred inymi ludmi, ked neposlucha. Proste poviem, ze teraz ratam do tri a ked neprestane tak vie, co ju caka. Poviem raz, dva a viac ani nie je treba. Hned prestane. Proste ked poviem tri, tak vie, ze bude zle - ked bola mala, tak dostala na zadok, teraz dostava tresty - take co neznasa. Len toto je pravidlo, len na najhorsie pripady. Nesmiem ho pouzivat casto a vzdy musim dodrzat tie tresty. Funguje - zatial. 😉

danulienka35
30. jún 2011

@akika722 to mi je mjko luto sudeda ma taku dcerku stale jej uteka neposlucha ju krici na nu a nic
@niky13 bozinku co je to s tymyi detmi v dnesnej dobe to je ta uponahlana doba si myslim

niky13
30. jún 2011

@memory97 to je len taky bonus, za pokus to stoji 😀

brulka
30. jún 2011

ahojte 🙂 chcem sa s vami poradit. ake topanocly ste kupili detickam? sandalky alebo rovno poltopanocky. a ake znacky su dobre ??? som bezradna, malej nic na nozicke poriadne nesedi. ma 18 a malinky nart, akoby chuducku mininozku ona tam vobec nie je spuchnuta ako vacsina babtok ma opacny problem, ta moja nozky ako dospelak hoci stehienka ma tucnucke 😅

akika722
30. jún 2011

@niky13 u nas to už nezabera..ja poviem raz,dva a on tji 😅 a na zadok mu dam...ani to už nezabera..na neho asi neplati nič..trest-nebude zmrzlina-a to potom reve ako kon cez cele mesto a bude..ty nebudes mat..a dookola..bude,bude,bude...sa mu vyhražam že ho odnesiem do ciganskeho tabora..občas zabere..na minutu 🙄

akika722
30. jún 2011

@danulienka35 moj mal take obdobie od 2rokov..prešlo to na pol roka a zas je to tu 😔
@brulka ahoj..my mame aj sandalky aj botasočky 😵

niky13
30. jún 2011

@danulienka35 to neviem, co je s detmi, ale mojej malej som sa venovala naplno od malicka. Nechodila som do prace, cely den sme malovali, navliekali koralky, hrali sa, ucili sa pesnicky, vyrabali privesky, naramky, nahrdelniky, alebo sme sa hrali na princezny. Fakt som sa jej maxim. venovala. Kazdy sa cudoval, aka je mudra, nikdy nemala problem s motorikou, pohybom a pod. Proste rozvinute spolocenske dieta, co sa nikdy nehanbilo pred cudzimi ludmi. Ale teraz asi rok, len odvrava, nepocuva. Neviem cim to je.

niky13
30. jún 2011

no idem uz do hajan, trpaslik zatial spinka, tak ide aj maminka
Dobru noc vsetkym.

danulienka35
30. jún 2011

@akika722 fu ha neveim ti poradit asi ho to vazne musi prejst mojko
@niky13 asi ta puberta mojko dobru nocku prajem

memory97
30. jún 2011

@niky13 no super, len tento rok ho to asi neodnaucim, dovca toho roku nehrozi 😒 ale hadam na to pride sam, ze by mohol spinkat celu noc 😀 😝

@akika722 kamoskyn maly tiez reagoval iba na to ako pisala @niky13 a funguje u nich aj to, ze ked je velmi rozjaseny doma, tak ho posle do druhej izby a povie nech za sebou zavrie dvere a porozmysla o sebe a vrati sa az ked bude kludny 😉 a zaberalo aj to.

@brulka ja som kupila malemu take polosandalky, ale uz mu nozka vyrastla a vsetko vyzuva, tak ma iba ponozky, kym mamina nekupi nove sandalky 😀 Niektore sandalky boli aj take, ze sa dala regulovat pracka na nozickach...

@niky13 myslim, ze to bude vekom. Svagrina ma rovnako staru dceru a mamine neskutocne odvrava a nepocuva, ale ked jej poviem ja nieco, myslim malej, tak na slovo posluchne 😉 mozno nejaka predcasna puberta ☹

danulienka35
30. jún 2011

@memory97 co to citam ze ste chorucky?

akika722
30. jún 2011

@memory97 moj sa proste nesustredi..o v tej izbe nebude..a ked ho zavrem začne vrieskať...ved ti napiše v nedelu večer,prip..pondelok @evanns a @majka35 😅

brulka
30. jún 2011

@akika722
@memory97 ja som malej skusala po synovcovi 18-tky z protetiky. nie ze by som ich chcela pouzivat, malej kupim nove, ale chcela som vidiet ako bude reagovat. nevedela v nich ani stvornozkovat ani si sadnut ani sa postavit 😅 . zdaju sa mi desne tvrde a neohybne ... no chudatko ona v nich uplne trpela. ake ste konkretne pokupili vy ??? vedia v tom vasedeti chodit ??? ake znacky to su ???

memory97
30. jún 2011

@danulienka35 ano moja, maly nam ochorel, musi byt zas nejaky zakerny virus, dnes som cely cas chodila za nim a utierala mu soplik a vysavac je po ruke v kuse ☹ taky bol zlaty, ked som si nevsimla, ze mu tecie z nosteka, tak sa ku mne priplazil a daval mi najavo, aby som mu ho utrela 🙂 Hrozne ho dusi, uvidim aky bude zajtra, ale mam obavu, ze mu to zislo uz na priedusky ☹

akika722
30. jún 2011

@brulka moj ich ma v podstate ako "ozdobu" vonku mi nechodi v nich a doma ma papučky 😀

akika722
30. jún 2011

@memory97 ☹ nech je rychlo zdravučky anjelik

memory97
30. jún 2011

@akika722 ja by som ho tam nechala, nech vrieska, ved nebude nekonecne, ci ano? no som zvedava, ci nahodou neujdu od vas 😀 😀

@brulka ked sme doma, tak my mame stale bud bose nozky alebo ponozticky. Vonku ma tvrdu podrazku, ale my zatial nechodime, takze mozno to budeme tiez riesit ako ty 😉

akika722
30. jún 2011

@memory97 on nevrieska doslova..len "žgruni" dookola... a nereve nahlas..len fnuka..ale ja mam z toho hlavu na vybuch

memory97
30. jún 2011

@akika722 dakujem moja, len sa utesujem, ze nemame teplotku, tak dufam, ze to vydrzi aj nadalej, lebo mu hned daju ATB ☹ a hrozne nieco dostat sirupceky do neho, vsetko vypluva, pol prehltne a polku vypluje, uz neviem ako mu to dat, aby to vypil.

memory97
30. jún 2011

@akika722 nepojde to isto hned, ale ked ustupis, tak bude vediet, ze si s tebou moze robit co chce 😉

memory97
30. jún 2011

idem do hajan, sladke snicky vam aj babatkam a zajtra pekny dnik 😉

akika722
30. jún 2011

@memory97 tak mi plul Paťko všetko..tak chapem..a grcal..tak od teploty som použivala len čipky

aaaaa ja viem že to nepojde hned..ale ked ti 150x povie ja chcem,pup mi/kup mi/ a mamaaaaaaaaaaaa....a uteka aj ked vie že nesmie... 😔 prečo sa tak zase zmenil? 😔

brulka
30. jún 2011

@memory97 tak to mi je luto ze chorusikujete 😔 a zdvihla si mu nozicky postele do zvysenej polohy ??? aby nespal na rovnom? to pomaha proti zateceniu soplikom. a biogaiu davas? to vraj dost pomaha na imunitu. a uz ma ine nenapada co by som poradila ako to co uz robis hypomer a odsavat odsavat aj v noci dat budik a odsat aby sa za noc prilis nezahlienil. a spinka ako?

brulka
30. jún 2011

@akika722
@memory97 ja som uvazovala ze jej taketo papucky kupim, su maksie ale dostatocne vysoke a maju vnutri tvarovanu klenbu. ale su makucke ... a podla mna ked jej ich aj vonku necham na nozicke tak nie su az take papuckoidne ze by sa za nami obzerali ci 😀 ??? tak do roka len papucky dame a potom kupime v septembri poltopky prechodne. nevidim zatial velky vyznam kupovat sandalky za 40 eur ked este nechodi. stavia sa a chodi okolo nabytku ... ale kym spravi prve krocky to podla mna isto este dlho potrva ... inac z tych cien som dost v soku som necakala ze to bude take drahe 😖
http://www.amazon.de/Superfit-60025674-Mädchen-...

evanns
1. júl 2011

@brulka my mame tieto superfity http://www.superfit.at/de/kollektion/sandalen/s... a som veeeeeeeeeeeelmi spokojna...sice stali 39.95 eur,ale nelutujem...ale Natasha uz behaaaa s odrazadlom doma aj vonku 🙂

katulkaaaaaa
1. júl 2011

dobre ranko,vcera mi padol net a bola tu burka snad 5 hodin v kuse tak som radsej ani nezapinala pc,neviem co s malym je ale od rana stale mrnci,noc hrozna uz ani neviem kolka v poradi,dnes ma byt dalsia oslava ale ani neviem ci kamosky pridu lebo u nas strasne leje,pridavam foto mojej vcerajsej torticky 🙂

vladka84
1. júl 2011

@evanns kupila si ich v Ke? nevies prosim ta, ci v SNV v predajni Protetika maju aj sandalky? lebo tu u nas v PP nemaju ziadne, ani v lekarnach, len velke cisla, aj to inej znacky..ani Superfit, ani Protetika... tak som nasla na nete, ze predajna je v SNV... este mozem objednat z netu, ale ci sa trafim na spravne cislo? 😕

dobre ranko prvy prazdninovy den 😀

vladka84
1. júl 2011

@niky13 to mame naozaj vsetke rovnake, no ja verim, ze je to len blbe obdobie, z ktoreho vyrastie...hlavne sa snazime dodrziavat pravidla a neustupit 😒
@akika722 my sme vcera boli na nakup a Timka spustila na cely obchod, ze chce lopticku skakaciu, tak hucala cely cas, ze som aj zabudla, co som isla kupit, neskutocne ma vytocila, hovorim jej, nech je chvilku ticho, kupime co treba a potom sa jej budem venovat... no ona hucala a hucala, tak sme nakupili a Timka odisla bez lopticky...za trest... a dobre vie, ze inak by som jej ju kupila, ale nie, ked si ju takto vynucuje, to neznasam 😠

evanns
1. júl 2011

@vladka84 v KE som ich kupila v HUmanicu...v PP nemate HUMANIC?
a v SNV ktora predajna? ked mi povies nazov alebo adresu tak ti tam skocim pozriet, alebo niekoho poslem 😉 a z netu neodporucam kupovat, ja som bola presvedcena ze nam treba 19tky, podla ich tabuliek, vsetko premerane a v predajni nam boli 19 total male 😒 musela som 20tky kupit 😉

seagull2404
1. júl 2011

@akika722 @hajatanufus neviem kde inde, ja daleko ist nemozem a v ZA to robi len tito dvaja, pricom jeden je PN, uvidim, co mi dnes povie sestricka mojho dr., lebo je to aj jej chyba
@akika722 asi by si ho mala fakt do toho tabora zobrat, nalozit do auta, akoze zbalit tasku a pomaly tadial prejst, celu cestu hovorit tatinkovi v aute, ze radsej by si bola, keby posluchal a nemusela si ho tam dat, lebo ze tam deti nemaju telku, jedlo, hracky, ... a potom pockat na reakciu... myslim, ze by to mohlo zabrat, lebo ak sa len vyhrazas, on uz vie, ze su to len slova a to hucanie proste musis vydrzat, decka skusaju nase moznosti, ja viem, ze to urcite nie je lahke, ale za pokus to mozno stoji
@katulkaaaaaa to je naaaaaadkerna torticka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre