♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lucia20
19. máj 2010

markiza, ja viem, len co pisalai baby, asi s nou nebolo vsetko ok. 😒

memory97
20. máj 2010

to lucia20: dakujem🙂,z toho co pises,ak som spravne pochopila,ze po tych 28 tyzdnoch pri materskej zo zdravotnych dovodvov, sa prechadza uz automaticky na rodicovsky, alebo si po 28 tyzdnoch mozem prerusit matersku, vybrat dovolenku na 2 tyzdne🙂 a potom ist na rodicovsky? Tiez uvazujem o nastupe skor, kedze mam rizikove... len si to chcem este pooverovat, nech ma nezaskcia na socialke🙂

kvietok121
20. máj 2010

dobre ranko tak znova dalsi den, mam dobre spravy nozicka m este trolilinku boli, ale pocas noci ziadny krc, takze mi magnezko pomohlo a nemocnica sa zatial odklada pekny den

denisocka
20. máj 2010

dobre rano,nech už je ten čas normálny,lebo maly nam začína kýchať a mrzuty je taky z toho hnusu vonku,že len robi borel a nrvy kde sa da a ja už z toho jeho vrieskania a afektových stavov za posledne 2-3 dni začínam mať depku

evitkamalicka
20. máj 2010

dobre ranecko,

aj mne maly kycha a prvy raz v zivote ma aj troska soplik a ja som dnes mala tiez blbu noc, nos total upchaty

denisocka
20. máj 2010

baby,ale s tou stopnutou anaridkou zo sept. je nejaka haluz nie? šak tam je aj naša juliq aj kamajka,či su to len podobne mena??? https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/zablokovani-uzivatelia/ neverim žeby mala čas popro svojich problemoch písať z 20 nickov

zeytin
20. máj 2010

ahojte... tak dnes zasa prsi, ale ma byt krajsie - uz od zajtra 😉
bihan - krasne fotky z dovolenky, aj mas krasne brusko 🙂
marija - tiez sa mi velmi pacia tvoje fotky... krasnucke 😉
ikul - trosku viac sebavedomia, ved kazda buduca mamina je krasna, aj ked si tak teraz nepripadas 🙂

Ja s fotenim nemam problem, pofoti ma mm doma... z obyvacky urobi atelier 😀 , ale je to nevyhoda, ze sa nemozme odfotit spolu 😖

denisocka
20. máj 2010

nedraždite s tým fotením baby

denisocka
20. máj 2010

ja aj tak vyzerám jak kanalgrazel,takže aj keby bol mm fotograf,tak bytrebalo ten najlepši retuš program na upravu 😀

denisocka
20. máj 2010

baby,ale ved s tou septembrovou ANARIDOU blokli aj našu JULIQ101

evitkamalicka
20. máj 2010

aj jednu z mojho terminu septembrovky2008, tak zrejme je to vsetko ta ista osoba

denisocka
20. máj 2010

myslíš? kurnik aj juliq? šak baby na nu maju kontakt na FB či nie?

evitkamalicka
20. máj 2010

myslim, vsak prispievala velmi malinko a aj ta nasa zo septembroviek tiez malinko, zrejme preto ze ta osoba mala tolko vela nickov

denisocka
20. máj 2010

no ja ti neviem,musela byť profička. ja som raz mala to tiriel 😀 a aj to sa mi podarilo neprehlasiť sa a prispieť do mojej skalnej temy z toho nicku 😀

evitkamalicka
20. máj 2010

no kto vie

zuzana76
20. máj 2010

ahojte

tak baby vidim,ze ste uz narazili na tu temu, zda sa, ze Juliq nikdy neexistovala, bola to asi ta ista osoba co anarida a takto chodila do dalsich tem, mate ju niekto aj na FB? 😕

adal
20. máj 2010

dobré ráno 😉 inak vraj "táto istá" sťahovala fotky z MMB a dávala ako svoje ☹

evitkamalicka
20. máj 2010

ja ju mam na FB, ale tam takmer vobec nechodi

zuzana76
20. máj 2010

a ved anarida nebola zakladatelka temy , tak co ta markiza pisala?

adal
20. máj 2010

zuzana76, ona myslela zakladateľku septembrovky2010 🙂

lulu723
20. máj 2010

Ahojte baby to su spravicky ze?az mi je z toho zle.dufam,ze si moje drobatko z fotoalbumov nejako nestiahla 😒

zuzana76
20. máj 2010

adal, aha, tak sa asi pomylila, ked pisala k nam, lebo tu je zakladatelka rosienka

denisocka
20. máj 2010

proste anarida,juliq a dalších 20 nickou písavalo do vela tem a všade len sem tam , a neviem čo tým teda sledovala

evitkamalicka
20. máj 2010

to nejaka cista psychopatka alebo uchyl

denisocka
20. máj 2010

abo uchylna psychopatka

lulu723
20. máj 2010

ja si to ani predstavit neviem,ze by som mala vymyslat tolko pribehov ved je to na hlavu postavene 😖

denisocka
20. máj 2010

joj a k teme EBAY - pomoc

som už krok vpredu,prišla som nato,aky som mala nick a doslali mi aj heslo,takže som už tam nahlasena,dala som si sledovať jedny šaty,ale chcem sa opýtať,ked to vyhram, ako sa mam ozvať dotyčnej,že to uhradi trebars bratranec z UK a jemu to ma poslať? nevysmeje ma?

evitkamalicka
20. máj 2010

denis no neviem, ale v tom pripade by sa tam mal prihlasit bratranec a sledovat tie saty on, myslim ze inac sa to nebude dat

ikulka
20. máj 2010

ahojky jooj čítam čo sa to tu deje no to je sila, to človek už niokomu nemože veriť 😠
inak ja osm sa dnes ráno pokušala vtrepať do tých špeci siloniek no nepodarilo sa mi to 😒 ☹ .....tak skusim zajtra znova....marija ty si ich obliekla? mne to vobec nešlo.....

denisocka
20. máj 2010

no ale on bude v tom čase v robote.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre