♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
21. máj 2010

ahoj ikulka golden rose, uplne jednoduchy, ale 4 kombinacia, nechceli sme moc drahy, 178 €, ziadny znackovy, je dovezeny z polska

kvietok121
21. máj 2010

ja som bola na PN, v druhom - tretom mesiaci, mesiac, a tiez to bolo hrozne, tazko som to znasala, teraz som rada ze chodim do roboty, aj ked tej uz mam tiez plne zuby a zacinam byt hrozne unavena

nanula1108
21. máj 2010

hej hrozne, ale hlavne je mi to luto kvoli malej, je prvacka, a ked nieje muz doma, a ona chce niekam ist , tak sa neda... ale uz to zvladneme, nie je to uz dlho, som doma od 13.1.

kvietok121
21. máj 2010

tak to je riadne dlho, ale uz pomalicky koncime

nanula1108
21. máj 2010

noo, uz sa nam to krati, niekedy mam pocit ze , boze nech uz mam porod za sebou, nech uz je s nami, a niekedy zase, cooo? to uz skoro za dva mesiace xixiii

simuska153
21. máj 2010

Ahojte 🙂 ,

kolko ste toho zase dnes popisali? Idem vas docitat, len som takaaaa unavena, ze neviem, ci nezaspim v polovici ☹ . Dnes bol u nas Den policie na letisku, tak som tam bola s Adamkom skoro 3 hodky 🙂 , bolo super, len skoda, ze to bolo doobeda, lebo MM nemohol ist a kamosky s detmi boli tiez mimo. Akurat, ze som musela zaparkovat auto asi 0,5 km odtial - cestu tam Adamko este ako-tak zvladol, ale naspat som ho uz niesla len na rukach, aj mi tak zaspal 🙂 - tak mam tááááku svalovicu na rukach aj nohach, ze az... este ze drobcek v brusku neprotestoval 😉
Zajtra aj pozajtra mame oslavu, tak som este poobede stihla upiect kolac, spravit, salat a 2 natierky, nech toho zajtra nemam tolko... no, tak som sa postazovala, pochvalila a idem teda citat 😀

kvietok121
21. máj 2010

ani nehovor, normalne zacinam mat strach, vies prvorodicka

kvietok121
21. máj 2010

ahoj simuska tak to si toho dnes dost stihla

denisocka
21. máj 2010

dobru noc baby

nanula1108
21. máj 2010

kvietok, no , ja som rodila pred vyse 7 rokmi, a ti poviem, ze bolo lepsie ked som nevedela, co ma caka xixxiiii

bihan
21. máj 2010

Podľa mňa je lepšie vedieť (a nemusí to byť priamo osobná skúsenosť, moja PA napr. nemá deti a je úžasná 😵) a lepšie sa pripraviť. 🙂

simuska153
21. máj 2010

Citam, ze ste preberali znamenia - ja som blizenec (dost to na mna sedi, zacnem milion veci, kazdu chvilu ma nadchne nieco ine 😀 ), MM je lev a nestazujem sa - je pravda, ze je rad v centre pozornosti 😀 , ale je to milujuci partner a otec, vybavi aj nemozne (presne typ - dverami vyhodia, oknom sa vrati 😀 ) - tak ak drobcek bude po nom, tak budem spokojna 😵

Marija, mam dobry recept na palacinky 🙂 , ale to Ti uz asi teraz nepomoze, ze? 😀 Ak chces, hodim Ti ho do IP, ide tam do cesta olej a potom uz nemusis davat olej na panvicu...

Hali, mas super dnesne motto 😀 - ja som si to mohla spievat vcera ... oprala som 4 pracky, len neviem, kto to pozehli 😝

Mna brusko neboli, nastastie - akurat som sa vcera bala, lebo drobcek sa malo mrvil ... ale vecer to dobehol 😵

Lulu, gratulujem manzelovi k vodicaku a zelam vela stastnych kilometrov bez nehod 😉
Pipi, ja soferujem stale a budem az do porodu... nerobi mi to problem, samozrejme ak bude vsetko OK.... aj v predch. tehu som jazdila az do porodu - akurat po porode som mala obdobie, ze som sa viac bala o babatko a jazdila som ovela opatrnejsie a hlavne som uz v duchu predvidala, ci aj ti ostatni vodici neurobia nejaku blbost 😝

Miska, jeeeej, tak si domka? 🙂 😵 Uzi si to a nacerpaj energiu 😵 😉

kvietok121
21. máj 2010

dobru nocku bezim spinkat

memory97
22. máj 2010

@kvietok121 krasny kociarik🙂)) nech nabehate vela krasnych kilometrov 😉

memory97
22. máj 2010

dobre ranko, mne sa taaak dnes nechce dlho spat, vonku svieti slniecko, to bude krasny den 😀

memory97
22. máj 2010

@nanula1108 ja som tiez na PN od konca januara🙂 citam, ze ani tebe nedali vychadzky ako mne... ale co nespravime kvoli drobcom🙂)) ides skor na matersku, alebo 6tyzdnov pred porodom?

memory97
22. máj 2010

to simuska: ty si sikulka kolko si toho este vcera zvladla🙂 ja som stihla akurat upratat a navarit🙂) a dnes musim tiez nieco upiect, pripravit pre navstevu.
jejda ty si tiez blizenec🙂 my to budeme mat zaujimave mm baran, maly mozno levica alebo panna podla toho co si vyberie🙂
to all: prajem vsetkym krasny slnieckovy vikend, docitam si vas potom v nedelu alebo v pondelok.

evanns
22. máj 2010

Bre ranko,
som hore uz od 5:00, baby mi nedalo spat, tak uz som nakupila a pozeram ze nas caka pekny den 🙂
Ja som kozorozec, a priatel je panna, ale ja by som chcela skor leva ako pannu 😝

maculienka123
22. máj 2010

Dobre ranko,vikedn pred nami,supis.

vcera som prezila glukozovy test,len tej sajrajt sa nedal vypit,prve dva dusky ok ale potom to zacalo nechutne byt ale prezila som.
mala som hodnotu 4,9,zevraj je to ok.
zatial som pribrala 14 kg,som sa bala,ze to bude viac ale posledny mesiac som len 3 kg pribrala,uz to ide pomalsie.

kvietok121
22. máj 2010

@memory97 dakujeeeeeeeeeem velmi sa z neho tesim, este nemam vela vybavy, skoro nic, tak si ho stale obzeram, ze konecne aj ja mam kociarik

lubina82
22. máj 2010

ahoj kvietok...prajem ti pekný víkendík..ako sa ti darí?

kvietok121
22. máj 2010

dobre ranko aj ostatnym babam, ja tiez pomaly upratujem, manzel je prec na vikend, takze si gazdujem sama samozrejme, podriadena nasmu brusku xixi

kvietok121
22. máj 2010

ahoj moja celkom fajn, krce po magneziu prestali tak sa tesim, tie ostatne problemy chrbat, kopanceky (riadne), unava, palenie zahy, to je normalne, vsak by som potom nevedela ze som tehotna xixi

halintoa
22. máj 2010

ahoj kočky 🙂 ,
macu: mňa to ešte len čaká 2.6., bléé, mám z toho hrôzu, mňa po sladkom pití hrozne smädí...Ale chvala bohu, že Ti to vyšlo v poriadku 🙂.
Michaela: teším sa s Tebou, že si doma, uži si svojich chlapov a domácu pohodičku 😉
nanula: doteraz bez vychádzok? Myslím, že už by ma za tú dobu odviezli do ústavu zviazanú v takej peknej bielej kazajke 😕 . Klobúk dole, že to zvládaš.
kvietok: aj mne prestali kŕče po magnézku, tak sa vytešujem 🙂

kvietok121
22. máj 2010

a tie moje ekzemy, uz si asi zvykam, len neviem ako budem chodit von, pretoze, stale nosim obviazane ruky az po lakte, ked nosim dlhe tak nevidiet ale teraz ked pride teplo ... asi som jedina ktora sa tesila zo zimy

kvietok121
22. máj 2010

halintoa: je to naozaj fajn, uz sa to nedalo zniest a ked mi povedal dr slovo nemocnica, tak mi bolo zle ... nastastie to preslo, uz neboli ani noha, kde som mala posledne krce anemohla sa postavit, takze teraz sa davkujem 3x denne

lubina82
22. máj 2010

kvietok a aké magnézko bereš? také šumivé? či v tabletkách?

kvietok121
22. máj 2010

3x denne v tabletkach, niekedy si dam aj jednu sumivu

lubina82
22. máj 2010

ja si dávam len také šumivé..ale asi v tabletkách je lepšie

kvietok121
22. máj 2010

neviem ci je lepsie, dal mi ho dr, ale tie hrozne bolesti do jedneho dna prestali, a odvtedy sa nezopakovali

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre