♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

memory97
13. jún 2010

@kvietok121 preco si mala katastrofalny vecer?

kvietok121
13. jún 2010

@memory97: ekzemy boleli, nedalo sa spat, sedela som na posteli, tiekol zo mna pot .... maly bol v brusku nervozny ... kopkal o stosest ... no proste bolo toho na mna vela

kvietok121
13. jún 2010

ahojte dievcata ideme si lahnut, prajem pekny tyzden, dufm ze nie az tak horuci papa

memory97
13. jún 2010

@kvietok121 chudatko, tak sa pekne vyspinkaj nech sa nam uz blizi ta materska🙂

lucia20
13. jún 2010

@carmenn323 zistili jej to na uzv v 15.tt, ale vtedy to tipovali na razstep chrbtice, az neskor sa im podarilo urcit teratom.

@21 urcite sa k nej budem stale pytat, aj keby som mala spat na chodbe. mna odtial vynesu len nohami napred. 😀

@kvietok121 uvidime v septembri. ale hadam to nejako dobojujeme do stastneho konca, aj tak zrejme na zaciatku bude v inkubatore a zrejme po operacii v umelom spanku, tak ma az tak potrebovat nebude. ale potom tam uz budem.

kvietok121
14. jún 2010

@memory21: dnes to uz bolo lepsie, uz sa aj lepsie dycha, ked otvoris okno, vcera som bola v lekarni a dali mi ichtyolovu mast, tak myslim ze mi trosku pomaha, tak sa tesim ze zase nieco
@lucia20: lucinka mas to tazke ked uz vies teraz co vsetko ta caka, ale je to lepsie vediet, kamoska mala vsetko ok, den po porode prestal dychat a zistili mu ze nema srdce rozdelene na 4 casti ale len na 3. vrtulnikom do BA ... ta sa z toho na zaciatku nevedela spamatat, teraz to uz dobre zvladaju
budeme si vsetky navzajom drzat palceky

kvietok121
14. jún 2010

tak a uz je tu dalsi tyzden ako to rychlo ide ze, aj ked mohlo by to ist este rychlejsie, aspon ze pocasico bude lepsie, tak sa drzkajte papa

memory97
14. jún 2010

dobre ranko, dnes nam bude hadam lepsie🙂
a pekny den

21
14. jún 2010

@lucia20 , aj ked bude v umelom spanku, podla mna tvoje dotyky bude citit a podvedome vnimat tvoj hlas, tak aj tak sa tam pytaj..! 😉

@kvietok121 , chudatko, tie ekzemy nech idu do kelu, ked o tom pises, tak sa verne rozpamatavam na tie pocity... Fuj 😖 , ja som bola vtedy sama v sebe, tak ma tesi, ze ty vobec nevyzeras, ze by ta to tak deptalo... 🙂

@memory97 , mame strasnu burku, ked som isla syna odprevadit do skoly(20min.cesty), akurat tu chvilku neprsalo, a ked som isla spat, zacalo liat a aj napriek dazdniku som bola do nitky mokra... 😝 Ale dycha sa lepsie!!! 😀

memory97
14. jún 2010

@21 o chvilku prejde, aj u nas to rano dobre postrasilo, ale aspon sa dobre dycha🙂 a uz som zazrela, ze vykuka popod mraky🙂

lenadka
14. jún 2010

@21 my mame skolku pol minuty a aj tak som bola mokra 😅 a pred dverami mame mlaku ☹ mm robi tu chodbu a terasu a ako vymuroval priecky a strecha je len nad polovicou, tak ta voda nema kam odtekat...hm..tak bazen pred vchodom, bude musiet rychlo aspon podlahu zabetonovat, lebo sa sami vytopime 😝

memory97
14. jún 2010

@lenadka ufff, tak to pocasie nepraje prestavbe... ale mali by to byt dnes len prehanky...

evitkamalicka
14. jún 2010

ahojte,
ja sa z tohto pocasia tesim, konecne sa da dychat, nenavidim horuco

lenadka
14. jún 2010

dufam, ze nebude liat v kuse a ze zas vykukne slniecko, lebo mi jahodky v zahrade pohniju a vytopi nas 😅

a ozaj kupila som bazen, nech sa mala vyjasi, na kupko s nou chodit nebudem, mm sa zas nechce aj ked mame pernamentku do kupelov, tak by ho to kupanie ani nic nestalo len cestu a aj tak nejde, bol len raz, tak sa clapcu na dvore...malej lepil vcera kresielko, ze dam jej ho do bazena nech sa na nom jasi....nooo...a hadajte ako to bolo 😀...pridam foto 😀

memory97
14. jún 2010

@lenadka zeby sa sfuklo 😀

lenadka
14. jún 2010

tu su

lenadka
14. jún 2010

hmmm ta mala mi naraaastlaa xixi 😀

memory97
14. jún 2010

@lenadka aj ja chcem taky bazen 😀 keby bolo dnes horuco, tak len tisko zavidim 😀

memory97
14. jún 2010

keby sa tak dal este na balkon nafukat, tak sa tu mozem aj clapkat 😀

lenadka
14. jún 2010

poobede sa prisla okupat svokra a potom este sa supli do bazena ja Luckyna sesternica a bratranec...xixi, tej sa to teda ratalo 😀 mala sa s kym jasit

lenadka
14. jún 2010

@memory97, ja sa do neho neodvazim, neviem ci nemam zapal moc. ciest :-P, strasne chodim v noci cikat kazdu hodinu a tak bolestivo ma to drazdilo, teraz som ako prietokac, pijem a pijem nasilu len nech to vyplavim a davam si kvapky z kapucinky, uz je to lepsie, uz to bolestivo nedrazdi, ale predvcerom som si isla vlasy trhat co som bola s toho na prasky, dokonca som si supla cipok proti bolesti...no detska nurofen-to mi dr. povolil, lenze prd to zabera ked je to pre deti do 2r :-P

memory97
14. jún 2010

@lenadka skus si kupit susene brusnice, tie su vyborne na zapaly s mocovymi cestami. Aspon mne pomahaju....

lenadka
14. jún 2010

noo ,mna taketo veci chytia zasadne v piatok, alebo sobotu, nech sa nenamaham ist k doktorovi, do nemocky som nechcela ist, to by si ma tam hned nechali, na pohotovosti by mi zas supli cosi od buka do buka a dnes je to uz celkom fajn...neni to ono, ale nejdem sa zblaznit...tak uvazujem-ist-neist? 😝

lenadka
14. jún 2010

@memory, aj by som si ich kupila ale u nas ve vesnicke strediskovej ich v jednote mat nebudu 😀, tj. to by chcelo cestovat, doma som mala take tablety, ale som ich uz pojedla...mozno to otocim na otocku do Handlovej do lekarne, len ked uz sa tam budem trepat, neviem ci by nebolo lepsie rovno zajst k doktorke 😅

memory97
14. jún 2010

@lenadka to je zakon schvalnosti, ked to najmenej cakat, vtedy to pride 😒 ak sa necitis dobre, ja by som sla aspon k lekarovi mozno ti nieco poradi, aby sa bolesti zmiernili...

21
14. jún 2010

@lenadka , presne, chod k lekarovi uz aspon kvoli pokoju, aby si nebola v strese. Preliecit to treba. Uz sa u nas rozvidnelo, je zamracene, ale neprsi!!! Takto je fajn, akurat teplo a nikto mokry... Som zvedava, dokedy... 😀 (inac, ja by som asi k lekarke nesle, nechcelo by sa mi cakat..., a medzi chrymi... 😉 ) Ja by som brala taky bazen, ale asi by sa po mne v bytovke cudne pozerali, keby som si ho vytasila pred vchod.. 😀 😀 😀
@memory97 , tak vy v podstate mate bazen... 😀

kacena4
14. jún 2010

caute babenky, chvilu som tu nebola a kukam, ze mate vela novych veci

lucia20 - mrzi ma, ze malicke nie je v poriadku, ale je dobre vediet to vopred, manzelova sestranica cakala po roku 3 babo a tiez jej povedali, ze to bude velmi chore aby si to dala vziat, tazke rozhodovanie, nakoniec si malicke nechali a narodil sa im zdravy chlapcek - ziadne srdcove vady, ziadne operacie... - treba dufat, ze to bude lepsie ako hovoria lekari
licia20 - kde planujes rodit??? dobre by bolo vybrat si nemocnicu, kde budes moct byt aj s malou, ked som rodila syna, v ten isty den rodila aj mamina v 28tt. a kazdy den mohla chodit za malickym a cele dni byt s nim, nie na izbe s ostatnymi - to bolo na kramaroch v ba

ja som mala vcera zvlastny den - rano nas zobudili hasici, oproti v bytovke horelo - sila, vecer som bola pre segru v ba, bola na cvicisku s hafinom a stratila kosik (nahubok) a tak ju nechceli vziat do autobusu, po ceste sme sa skoro s muzom utopili aj s autom 😲 , neviem ci prasklo hlavne potrubie, alebo odklonili tok riecky, alebo praskla nejaka priehrada, ale v priebehu par minut sme boli na uzavretej ceste z oboch stran 20cm pod vodou, jediny priechod bol cez ten "potok", ktory so sebou z ulice zbieral aj vsetku dlazbu co vyrval zo zeme a nedalo sa dobre prejst , vlaste boli sme predposledne auto, ktoremu sa to podarilo a to nas skoro stiahlo po prude, skoro som porodila od strachu, vzapati tam boli hasici, policajti ale vsetci len pozerali a nic nezmohli tak uzavreli celu ulicu kadial tiekla vola - sila - 4 cestne prudy + 2 elektrickove v priebehu par minut uplne pod vodou a tieklo to stale rovnako, dnes rano, ked som pozerala spravy aj na nete nic som nenasla, neviem co to bolo, ale citila som sa ako ludia, ktorych postihli zaplavy a sucitim s nimi omnoho viac, ten strach bol hrozny...

lenadka
14. jún 2010

tak idem k tej dr. uz som si pozerala bus priamo pred nemocnicu, kde ma ambulanciu, ked mi nic neda aspon sa v lekarni zasobim brusnicami 😅

lenadka
14. jún 2010

kacena4, uf...viem si to predstavit, u nas dnes rano otrasna burka, pred dverami mam mlaku, lebo mame vymurovane priecky na chodbu-zvacsujeme a terasu, strecha este nad tym nie je len nad polovickou a ta voda nema kam odtekat 😅, som sa bala ak bude dlhsie prsat mam to v dome 😝

21
14. jún 2010

@kacena4 , ze my kolko noveho a co ty?! Strasne, ani nehovor, dnes mi nejako vela tvrdne brusko, tak davam pozor...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre