♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

seagull2404
2. dec 2010

@memory97 ja som uvazovala, ze si necham namontovat na kociar pluh a budem robit za nejaky poplatok takuto sluzbu mestu 😀 pride mi, ze by mali vsetci chlapi rodit a byt na materskej a chodit s dietatom peso po meste resp. MHD,nie busom, aby si to zazili 😠 ked sme vcera s maminou nastupovali do busu, tak nas niektori kreteni este predbehli, aby sa oni dostali do busu, len jeden pan sa na mna otocil a povedal, ze mi pomoze, ze ma musia pustit do priestoru pre kociare, ze on to pozna, ze chodieval s manzelkou.... zlatusik

liba78
2. dec 2010

@danulka3 vyskúšaj, ak mu nič nebude zajtra dáš 3 😀

seagull2404
2. dec 2010

aky pekny den, kopec snehu, slniecko, ale mna dnes uz nikto nikam nedostane, dnes sme s Tamarkou len same doma, tak sa budeme hrat a hrat 🙂 vcera strasne zle jedla, s takou zlostou, dnes objavila zazrak hrazdicky s hrackami, ma tam jednu, ktorej sa zachyti a dvoha sa na sedenie 😀

majka35
2. dec 2010

reklalmy nemôžem ani ja ... som na ne alergická, na dedeho, spievajúceho chlapčeka oblečeného v hovienku, bankovania atd., ale jedna reklama sa mi nekutočne páči, myšlienka, reklama na mercedes

memory97
2. dec 2010

@danulka3 snazime sa☹ doteraz iba lezkal, ale myslim, ze v pohyboch mu dost pomaha ta vojtovka, co cvicime kazdy den🙂

@danulka3 segedin som nejedla, ked som kojila, ale halusky s kapustou a maly to v pohode znasal.

@katulkaaaaaa chudatko, to bude nejaky virus, ked aj vracka...

liba78
2. dec 2010

Už je hore, tak už vám nebudem stíhať písať 😢

liba78
2. dec 2010

@majka35 že v hovienku 😀 😀 😀

vladka84
2. dec 2010

@liba78 to hej, ale ja filmy teraz nepozeram, takze mi momentalne reklamy nevadia, predtym ma islo rozhodit, ked este len zacal film a uz spustili reklamu 😠

@mirmaj uvidime, ci budu pekne, prve dni budeme v soku, ze sme spolu 😀 ta reklama, to je taky trapas ako na neho ostatni pozeraju a ocenuju jeho spevacky vykon 😀 😀 😀

mirmaj
2. dec 2010

@majka35 ja sa ani na všetky reklamy nechytám čo si tu popísala 😀 ale bankovanie neznášam ani ja, to su hrozne tak isto ako všetky s dedem 😠 😠

danulka3
2. dec 2010

@liba78 ak ostane 😀

mirmaj
2. dec 2010

@seagull2404 aj u nas je tak krásne, slniečko a bielo ale asi aj zima neviem, ešte som bola len na balkone dalej nie 😝

vladka84
2. dec 2010

u nas je nula, ale zacina fukat vietor, tak uvidime, ake bude pocasie poobede, ked pojdeme po Timku...ale musim ist von, treba mi nakupit, mame vybrakovanu chladnicku, este by som mozno vydrzala ale nemam uz pribinacik 😒

mirmaj
2. dec 2010

@vladka84 ja tiež tak chodím že ked sa mi nechce isť von tak minimálne do toho obchodu musím isť, takže najskôr povozím hodinku Tamku a po ceste späť aj nakupime 😀 a máme spojené prijemne s užitočným 😉

mirmaj
2. dec 2010

@vladka84 a hlavne sa vyvetrám aj ja, lebo aj mne samej to chýba keby som bola celý deň zatvorená tu s ňou 😒

vladka84
2. dec 2010

@mirmaj ved to, aj nam treba cerstvy vzduch 😉 uz sa budime, ideme sa trosku pohrat, navarit, upratat - neviem co skor, ale hlavna vec, ze som tu hodinu zakvacena 😝

mirmaj
2. dec 2010

@vladka84 to poznám aj ja si poviem, že ked bude spať čo najviac porobím a potom sedím tu a nič neurobím za ten čas a potom mam nervy, že nestíham nič 😝 😝

memory97
2. dec 2010

@danulka3 ja mam zapalene oko, neviem ako sa tomu odborne hovori, ale u nas sa tomu hovorilo "jarec", no boli to, ale uz je lepsie. Na zapal je dobre potierat oko aj prevarenou vodou, ale musis mat ciste ruky, aby si si tam nezaniesla infekciu.

@liba78 som si myslela, ze ste ho uz vyvalali v snehu, ked ho Jurko okusil 😀 😀 😀 😝

kvietok121
2. dec 2010

@memory97 mozno ked bude vacsi ale moc tomu neslubujem mne nepomohlo a ani mojej neteri dokonca sa jej o velmi zhorsilo, jedine co jej pomohlo ze zistili na co je alergicka aj ked je vsetky testy vychadzali ze je na vsetko alergicka a vsetko mala maximium ze ani dr nechapala, potom nahodou povedala ze dnes je to rozsirene nech skusia vysadit muku a po pol roku sa stal zazrak na vsetko co bola alergicka ustupilo vsetky hodnoty klesli, a teraz ma 12 rokov nemam ani fliacik len nemoze muku ... a ked bola mala mohla len jablko kura a ryzu na vsetko je vychadzala alergia a vysoke hodnoty
@danulka3 a kde pracuje? ak sa smiem spytat
@vladka84 je to poriadna zmena ze? po tycch rokoch
@vladka84 mna jedina reklama ktora nejde na nervy su tie jednotacke, neviem preco ostatne nemozem ani citit
@liba78 ze segedin tak strasne by som si dala ale ani ja ani maly nemoze kysle ach jo tento rok bez kapustnice
@mirmaj je to uzasny pocit ze? ale aj poriadna zmena

kvietok121
2. dec 2010

@mirmaj j ja furt veteram kedze mame zatepleny panelak .. je tu hic

memory97
2. dec 2010

@seagull2404 tak ja presne pre toto nechodim busom🙂 kociar sama nedvihnem a obavam sa, ze ani ludi to nenapadne, aby pomohli.

majka35
2. dec 2010

@kvietok121 jaj, tak na tú jednoťácku som zabudla ... ten postarší šuhaj tancuje bohovo 😀

kvietok121
2. dec 2010

@majka35 no zatial sa mi pacili vsetky d nich take jednoduche tie ma zatial nenudia, tie si vzdy kuknem inak prepinam

kvietok121
2. dec 2010

@seagull2404 niektori su hrozni a hlavne ti mladiiiiiiii ja som zatial nesla busom ale ked som bola tehu tak sa mi vzdy postavila babka dedko az mi to bolo neprijemne a mladi ti si sedeli

danulka3
2. dec 2010

@kvietok121 na železnici

danulka3
2. dec 2010

Jakubko je už hore,ideme trochu "pokecať",a treba aj žehliť,takže zatiaľ pa.

meredit
2. dec 2010

@memory97 mne mala takto zaspava uz asi 3ti tyzden, vcera to bolo opat strasne, do 23tej vrestala, nijako ukludnit, len na rukach vo zvyslej polohe, akonahle som ju polozila alebo dala na ruku vrestala, uz bola taka unavena, oci si suchala a vrestala vrestala a nic nepomohala. nakoniec zaspala na pleci na fitlopte, po 2hod, neskutocne

meredit
2. dec 2010

@jankasramka no dufam ze aj nam to prejde trva to uz vyse 3tyzdnov, zatial vrestime

kvietok121
2. dec 2010

@danulka3 neviem ci by som si zvykla keby chodil na nocne som stastna ze je v noci doma

meredit
2. dec 2010

@lenadka no asi mam terezku ale aj rebeku, meno ju vystihuje. moja vydrzi cez den iba 1hod hore, ale v noci ked zaspi prespi dobre, vcera zaspala o 23.06 po 2hod vrestani a spala do pol 4 a potom az do 8, ale to zaspavanie s krikom je strasne

kvietok121
2. dec 2010

@meredit aj my mame taketo chvilky a tiez cakam kedy sa to skonciiiii niekedy zaspi ako anjelik a niekedy ani prso ani ruky nic netusim co je

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre