♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

evitkamalicka
21. jan 2010

ja mam zavazok pribrat maximalne 8kg, zatial som nepribrala ani gram tak snad sa podari

rubinka
21. jan 2010

Ja som zatiaľ nepribrala nič.

groka
21. jan 2010

lenze ked to tak vezmem keby som vypila 3 litre vody tak mam 2 kila urcite dole,pretoze som velmi zavodnena,malinko pijem,takze mozno som pribrala v celku len 2 kila,voda spravi vela

biba12
21. jan 2010

Evitka tak to Ti drzim palce🙂 Mne sa nepriberat nedari, tak dufam, ze to bude aspon v prijatelnej forme. Po teuh som schudla na povodnu vahu s +14 kg, tak snad to pojde aj teraz.

Groka, to su ale stresy. A kto sa Ti stara o ma dieta, ked musis lezat? Toto by som fakt nezvladla. Ja ani neviem, komu by som ho dala, koho by som poprosila. A kto by varil? Radsej ani nemysliet.
Drzim Ti palce, snad to povoli a budes moct normalne fungovat..

evitkamalicka
21. jan 2010

ja keby som pila este viac ako pijem, tak schudnem, lebo pijem malinko, ale aj to bude ak budem vidiet, ze vela priberam tak zacnem viac pit

evitkamalicka
21. jan 2010

biba ja som pri Adamkovi pribrala velmi vela 20kg a zial aj mi polovica kil ostala, takze teraz si nemozem dovolit pribrat viac

mata299
21. jan 2010

no pekne, ja som sa rozhodla nebojovať proti matke prírode a keď káže jesť, tak jem 🙂 ....pribrala som doteraz 1,5 kg...tak dúfam, že sa budem takto držať...

evitkamalicka
21. jan 2010

lenze pri Adamkovi som zrala ako derava a hlavne sladkosti, teraz si davam pozor

rubinka
21. jan 2010

Ja by som chela pribrať tak 10-12 kíl tak zatiaľ to vyzerá nádejne 😀 ale uvidím čo bude ked príde žravé obdobie.

mib
21. jan 2010

groka, fajn ze je vsetko v poriadku. uzv by som sa nebala. je to zvuk, nie ozarovanie. nie som odbornik, ale pokial viem, toto babatku neublizi. radsej nic nepodcenit, ako nieco zanedbat. ten zapal tiez nemusi byt banalny. takze dobre, ze si tam zasla a vysetril ta. fajn ze si doma. 😉

matka, neskutocne krasna fotka. ked si predstavim, ze sme v rovnakom termine ... ani sa mi nechce verit, ze ten drobcek uz takto vyzera. na tom 2D to nie je take hodnoverne. 🙂

so mnou chodi mm na vsetky kontroly od zaciatku. vychutnava si to. 😉 je to neuveritelne vidiet, ako sa ten drobcek hybe. ja som neverila, ze toto ma tak dostane. doteraz som vzdy videla nejaku machulku. ale na poslednej kontrole ked skakal a hybal rucickami, tak som sa neudrzala smiechu. neuveritelny zazitok. ... je super, ze si vie naplanovat pracu tak, aby to so mnou mohol absolvovat. 🙂

biba12
21. jan 2010

Ja zatial zrave obdobie tiez nemam, ale obavam sa ,ze pride moje sladkosti obdobie a to sa fakt neovladam🙂 Ked cokoladu , tak rovno celu, kusok je malo 😀
Vcera som si vecer pokecala so zachodovou misou. Nechapem, preco sa to vola ranne nevolnosti, ked to mam cely den.

groka
21. jan 2010

biba muz sa stara o vsetko,ale lezim tak,ze dnes som ho bola napriklad zaniest do skolky,jasne ze varim ja a to stojiim na nohach,ked mam cas,tak lezim,a to tak ked nevarim tak cely den,ked pride maly domov,tak nieco robime hrame sa,staviame si ale v posteli,on sedi,ja lezim

mata299
21. jan 2010

mne sestra vravela, že najhorší je ten posledný mesiac, vtedy sa vraj už nedá ovládať..., ale ona porodila v decembri a už teraz vyzerá skoro ako predtým....ja mám tendenciu priberať, takže za normálnych okolností si musím dávať veľký pozor na jedlo a hlavne na sladké...

lenadka
21. jan 2010

no somnou tiez nebol mm, lebo sme mali ist spolu v piatok, ale kedze mi dosli tie tabletky a ja som tam volala skor a povedali mi prist hned tak to premeskal ☹ na somo v 20tt ho vezmem, na fotke pozeral ako puk, ze co je akoze kde??? 😅

lenadka
21. jan 2010

groka, fajn, ze je to ok 🙂

biba12
21. jan 2010

Groka -Toto je blbe na 2 tehu, ze uz nemas cas len sama pre seba, nemozes si dovolit cely den lezat, sediet a podobne, aj keby si mala. Doktori si mozu hovorit, co chcu, niekedy to proste nejde. Hlavne, ked sa musis starat o druhe dieta... Tak sa drz.

mib
21. jan 2010

co sa priberania tyka, mne uz pred tehu vliezli nejake nezelane tuciky do zadku a stehien. ... predpokladam, ze na vine su tie nestastne hormony, co som dostala do tela pocas ivf. 😖 ale nic s tym nenarobim ... teraz ... po porode bude vela pohybu. korcule, prechadzky a cvicenie. 😵

biba, a nie je problem s tym ze kto sa ti postara o dieta prave v tom, ze na to nechces ani pomysliet? mala by si pomalicky zaucat niekoho, kto sa postara aj o maleho aj o domacnost, ked nebudes doma. viem ze je to tazke zo dna na den, ale asi preto by to mal clovek riesit kym to nehori.

mata299
21. jan 2010

mib..ďakujem, inak včera mi podľa usg posunuli dátum pôrodu na 6.8...takže o 3 dni neskôr.....ja som sa doteraz snažila na toho drobca si až tak extrémne nezvykať, baby, čo už máte niečo za sebou, tak asi chápete o čom hovorím, ale včera...som bola úplne mimo z toho môjho skokna a pevne verím, že tak ako sme tu všetky sa budeme v lete spolu tešiť...

bihan
21. jan 2010

Zase kilečká? 😀 ja mám záväzok 8, max 10, čo je na moju váhu akurát dosť.. aj trošku menej by som mohla 🙂

Na UZV ideme zajtra, všetci aj s malou 😵

press
21. jan 2010

ja som ešte nepribrala nič, ešte stále mám cca kilo dole oproti pôvodnej váhe. Nikdy som si nemusela dávať pozor čo jem, lebo som vždy mala aj dostatok pohybu, takže som bežne raňajkovala 4-5 rožkov a teraz som šťastná, keď zjem pomaly 1. A tiež som vždy veľa pila, teraz cítim, že som strašne smädná, ale keď niečo vypijem, tak 😝

biba12
21. jan 2010

Mib - v auguste to zvladnu aj babky na striedacku. Ale ja som myslela, ze keby som musela nap. 7 mesiacov lezat, to nikoho nemozem tak zatazit, ze by som mu dala Andrejka na starost... Aj ked babky by urcite ochotne pomahali. MOj muz chodi do prace/ ako vsetci nasi chlapi/, niekto musi aj zarabat a kedze podnika, nikdy neviem, kedy sa vrati domov, nema presne stanoveny cas. NA druhej strane si vie zariadit volno ako potrebujeme. Npriklad celu august ma vzdy volno, rovnako aj januar, februar a cast marca. Takze teraz mi pomaha s malym ako vie.

evitkamalicka
21. jan 2010

ja planujem dat maleho k nasim na vychod na prazdniny v case porodu

biba12
21. jan 2010

Aspon sa tie nase deti stanu trosku samostatnejsie. Andrejko je maminkina pricucka.

evitkamalicka
21. jan 2010

nas pricucka nie je, ja nemam problem odist od neho hocikedy na cely den prec ked ho ma kto postrazit

mata299
21. jan 2010

evitka ty si východniarka? no super...tu je lepší vzduch, no nie? až na ten smog z u.s. steelu 😀

evitkamalicka
21. jan 2010

mata ja som rodena vychodniarka, ale vydala som sa do Šale, takze teraz som na juhozapade 😅

press
21. jan 2010

my máme zatiaľ pricucku akurát nášho psa a ten je chorý, keď ho niekomu dáme postrážiť 😀

biba12
21. jan 2010

Evitka, nas maly tiez vydrzi bezo mna, ale tie noci a same mamaaaa! A cez den, ked sme sami doma, stale vyzaduje hranie sa so mnou, nikdy nie sam. Snazim sa ho nechavat, nech zapaja fantaziu a hra sa. Ked bude mat surodenca, tak sa s nim uz nebudem moct hravat tolko ako doteraz....

lenadka
21. jan 2010

na konci tehu som uz ani vela nezjedla, lebo sa mi nic nevopchalo do zaludka-co bol utlacany babom a napriek tomu som za tyzden pribrala 1kg, normalne som nechapala...ale dost som zadrziavala vodu, prsty aj nohy mi opuchli tak ze prstene okamzite dolu a cizmy som nezapla, spolu som pribrala 16 kg, ale posledne 4kg v posledny mesiac a to som uz na konci aj dietu drzala baby, co som nechapala s tej vahy 😅

ja mam stastie ze mala je skolkarka, cize teraz mam veget akurat rano sa nervacim ,lebo slecna ma cas na vsetko a posledne chodime do skolky, ako ta bude stihat skolu, nechcem ano pomysliet 🙄

mata299
21. jan 2010

aj juhozápad je fajn...ach, to naše malé pekné Slovensko...taaaaaká sme my mini dedinka 😉 ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre