♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

evitkamalicka
8. feb 2010

lenadka nemyslim, ze je to vahou, to ja by som musela schudnut minimalne 30kg 😅

lenadka
8. feb 2010

evi? pisala som stuchnut, nie schudnut 😉 😀

evitkamalicka
8. feb 2010

jaaaj ja slepa 😅

marija
8. feb 2010

lenadka ja tiez nic necitim 😀 takze niesi sama 😉 mozno to zalezi od toho ako je babatko otocene ci ulozene inak si to tiez neviem vysvetlit 😀

lenadka
8. feb 2010

marija, tak aspon niekto a sme v rovnakom tt, ale hadam uz buduci tyzden nahlasime aj my nieco 😉 😀

zuzana76
8. feb 2010

lenadka, vdaka za tip

som zvedava, zajtra idem k doktorovi, poviem mu nech mi da aj vysetrit moc, ale idem tam az o 15.30 a ak mi aj da listok na vysetrenie mocu, tak to budem moct absolvovat az v stredu teda, hadam to nic vazne nie je 😒

marija
8. feb 2010

Lenadka to vidis ;) rovnaky tyzden a ziadne motyliky 😉 ved vsetko ma svoj cas, pri malej som to citila dost skoro, ale mozno su dievcatka aktivnejsie a chlapci lenivejsi 😀 neieze by som uz vedela, ze to bude chlapec to je len taky moj pocit 😎

ikulka
8. feb 2010

ahojky kočendy píšem len v krátkosti malu mám zas choru tak sa celé noci dusí tak vačšinou večer pri nej zaspávam a nič nestíham....
no ja osm sa dnes objednala teiž an sono idem 16-teho aj na krv na AFP aj na sono v jeden den mi to super vyšlo, lebo moja dr to uplne fláka pri nej sa dostanem na sono až v 20-tom týždni 😠
divčatá gratulujem k pohybom ja sa už tiež neviem dočkať tých mojich, ale ak to bude ako pri malej tak si ich moc neužijem ona kopala len u doktorov inak sa ani nehla...zato teraz je to opačne 😀

marija
8. feb 2010

zuzanka a zajtra ides do poradne? Ved to ta necha cikat do toho poharika ci? lebo ja pri kazdej poradni musim ist na WC a podat setricke moc na vysetrenie. Ale to sa tusim vysetruje bielkovina, ale neviem aku to ma presne suvislost s tvojim problemom...

zuzana76
8. feb 2010

dievcata aj vy sa dockate, ale to nie su podla mna este take " prave " pohyby, lebo to nezacitim kazdy den, mozno tak 4x do tyzdna a citim to uz asi od 13 tt, teda uz nieco vyse tyzdna, creva to isto nie su, je to v dolnej casti a je to take ine

zuzana76
8. feb 2010

marija, hej to sa vysetruje bielkovina, cukor a neviem co este, ale myslim,ze zapal by to asi neodhalilo, to je potrebnejsie detailnejsie biochemicke vysetrenie, takze to budem musiet zobrat do labaku

evitkamalicka
8. feb 2010

ja ich citim viackrat denne

marija
8. feb 2010

zuzanka moze byt, nebola som si ista. Ved jej povies co a ako a urcite s tym nieco urobi, len tak ta nenecha neboj ;)

lenadka
8. feb 2010

zuzi a aj na mikracku treba dat moc, ak je zapal, nech rovno spravia aj citlivost na atb, aby sa potom nestrielali ATB naspelo...ale dufam ze to zapal nemas, to by ta asi aj trosku rezalo pri cikani, hlavne na konci 😉 v ambulancii by ti teoreticky mohli hned zistit hnis v moci, ale ak nemaju na to papierik tak smola, u mojho dr. ich bezne maju a akurat ked som to raz potrebovala tak sa im minuly 😅
teraz mi zistuju len bielkovinu v moci a ten vzdy donesiem, ked som raz zabudla sestricka mi nechcela dat poharik 😅

lenadka
8. feb 2010

aa idem si dat rizoto, robila som teraz, lebo zajtra idem s malou k ocnemu a to zas bude cakaniááá, na cele dopoludnie pocitam 😝 😝 😝

denisocka
9. feb 2010

Ta de ste

evitkamalicka
9. feb 2010

ta tu 😀

zuzana76
9. feb 2010

ahojte

no ja uz mam ten listok na moc vybaveny o 13.30 pojde MM z roboty a stavi sa u doktorky a hned mu podam flasticku s mocom a zanesie to do labaku a o 15.30 idem do poradne, tak uz budu hadam aj vysledky mocu, som zvedava co mi povie Dr.

mib
9. feb 2010

ahojte kocky,

ako sa mate? vidim ze uz citite prve pohyby. ja zatial nic, ale vsade som citala, ze pri prvom babatku to pride neskor, tak este poslusne cakam. ... aj ked vam tie motyliky zavidim. tiez by som uz chcela. 🙂 kedy ste zacali citit pri prvom?

dnes som bola na krvy na AFP. poradnu mam v pondelok buduci tyzden. uz budu vysledky z AFP a zase uvidime po mesiaci nasho drobceka. jooooj, uz aby bol buduci tyzden. 😉

evitkamalicka
9. feb 2010

mib ja pri prvom cca o tyzden neskor

press
9. feb 2010

dobré ránko

zuzana76
9. feb 2010

mib, ja som zacala citit maleho v prvom tehotenstve v 16 tt, ale naisto som to vedela az v 19 tt, ze to je ono 😀

nikitka231
9. feb 2010

dobre ranko maminy 😉
ikulka:na tie testy AFP pojdes skor ako v 16tt?ja idem na buduci tyzden domov na par dni to budem mat 15tt myslis ze mi dr moze tie testy spravit aj skorej ci musim prist o tyzden neskor zase na SK?

tretulka
9. feb 2010

ahojte...ja uz tiez cakam prve pohyby, hoci sa mi 2x aj zdalo, ze to bolo "ono" ale potom som samu seba presvedcila, ze asi este nie, tak cakam 🙂

biba12
9. feb 2010

Dobre ranko,

ja prve pohyby zatial necitim. Teda este som to moc neskumala, asi je skoro, ale vecer sa skusim sustredit. Ale asi je skoro, mozno okolo 15 tt.
Mne prve odbery na Afp robili v 11 tt a druhe budu robit v 15-16 tt. UTZ mam za sebou.
Dnes ma caka den zaberak. Periem, varim, upratujem...utekam vybavit rehabilitacie, vecer mam stretko s kamoskou. Esteze muzicek je doma a sklada lego s malym.. A asponze nemusim vysavat. Nenavidim vysavanie. A hrozne ma z toho bolel chrbat, tak moj muz kupil robota. Skvela vec, po umyvacke riadu, ktora je moja najlepsia kamoska odkedy som na materskej, je toto moj najlepsi kamarat🙂
Tak vam prajem pekny den, dievcata.

tea333
9. feb 2010

Ahoj baby, vidim ze stale je rec o pohyboch, musi to byt super 😵 😵

ja sa ucim 😒 klasika..

mib
9. feb 2010

... tak to sa uz snad coskoro dockam. budem pozorne sledovat. 🙂

nikitka, mne doki vravela, ze na odber AFP musi byt ukonceny 15. tyzden. ja som bola dnes a som 15tt+2.

evitkamalicka
9. feb 2010

biba tak to sme dve, ja mam dnes tiez upratovaci den, v piatok pridu na vikend moji rodicia a doma bordel jak v tanku o prani ani nehovorim, to budem asi nonstop 2 dni

press
9. feb 2010

fúú, asi aj ja by som už rozkázať a pustiť sa do upratovania🙂

press
9. feb 2010

píšem ako talian, ...si už mohla rozkázať 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre