♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

groka
6. jan 2010

ahojte

hadajte co robim,papam moju dobrunku zeleninkovu polievocku s krupicovymi haluskami,normalne si to to malinke pyta a to doslova este keby ta pizza bola ale ako sa poznam mozno si to spravim zajtra sama,teta mi povedala ze aby som si cesto zamiesila v mixeri lebo ja to rucne nevladzem

kraaaaasne nam dnes napadlo snehu,u nas stale krasne snezi,je hadam vyse 5 cm snehu urcite viac,dnes som bola s malym aj vonku po asi 6 dnoch

dnes mi neni tak velmi zle,rano mi ani nebolo,mala som v plane nevstavat z postele kym sa nenajem,ale maly sa pytal cikat tak sm musela dala som si tabletku a potom ze sa pojdem najest,ale uz som nestihla takze som vstala a dala som si biely smotanovy jogurt a po malom som dojedla trosku termixu orieskoveho potom sme isli von a vonku som doslova musela dychat cerstvy vzduch co ma nadrapovalo,

takze sa idem najest polievocky a pojdem skladat veci a utrem dlazky musim vyuzit ze mi neni az tak zle,aj kavu som si dala dnes po 2 dnoch

tea333
6. jan 2010

groka mnaaam taka polievocka nie je na zahodenie 🙂

evitkamalicka
6. jan 2010

tak my sme prave doobedovali, mali sme paradajkovu polievocku a palacinky 🙂

groka
6. jan 2010

tea uz papam druhy tanier 😝
evit dala by som si palacinky,aj by som isla spravit ale no...nechce sa mi,ja skor tu pizu domacu,od vcera mam na nu chut strasnu

evitkamalicka
6. jan 2010

groka ja palacinky nerobim, u nas ich robi muzik, ja na to nemam nervy

lucy1990
6. jan 2010

Ahojteee 😀 tak taka paradajkova polievocka, mnam! 😉 A palacinky ani nehovoriiim 😵 Idem si pozriet tabulky co urobila sikulka leteku 🙂

groka
6. jan 2010

evit nech pride aj ku mne 😀

evitkamalicka
6. jan 2010

on robil palacinky doma od malicka, okrem nich ale nevie uvarit nic 😅

lucy1990
6. jan 2010

Tabulky su super, hlavne tie posledne dve, jedine co by som mozno zmenila je Bratislava-BA, Trnava-TT, atd. 🙂

mib
6. jan 2010

ahojte kocky,

my sme sa dnes rozhodli, ze dame nieco rydzo slovenske ... ideme papat do koliby. strapacky to istia. uz sa na ne tesim zopar dni. 😝 😝 😝

leteku, tabulky su kraaasne, hlavne s tymi obrazkami deticiek. ja sa pripojim po najblizsej kontrole ... 13.1.2010. 🙂

lucy1990
6. jan 2010

Mib, porad, do ktorej koliby? Hmm, zavidim 😉

lenadka
6. jan 2010

caute u nas este obed na platni a v rure 😀 ked clovek papa ranajky o 10-tej o 12-tej este nie sme hladny. Ja peciem kacicuuuu a dusim cerv. kapustu, knedlu inak robim doma ale ked sa mam setrit tak som mm poslala do obchodu nech kupi, nastastie mali 🙂 polievocku mam este od vcera...
zajtra budem robit hlivovu polievku a ked sa doje kacica planujem pizzu - grofka 😀 nejako sa nam tie tehu chute podobaju, na pizzu mam chut uz 2 dni, aj sme boli v meste, ale vsetky pizzerky boli zavrete 😠 tak si musim doma urobit 😅

groka
6. jan 2010

lenadka kacicka,knedla a cervena kapustnicka od mojej babky je fajnove jedlo

lenadka
6. jan 2010

ja toto tiez milujem ale podm. je ze kapusta musi byt cervena 😅 idem to pomiesat 😀 Prievidza-PD leteku tabulka sa mi paci-ta zlta, mesto staci ozaj skratka \p a k terminu porodu pridat aj skutocny termin...inak je suprova!

lenadka
6. jan 2010

nejako mi domiesalo ten prispevok-naaa tehu hormony 😀

lucy1990
6. jan 2010

Jaaaj baby, vy mi robite strasne chute 😀 u nas to vyzera biedne 😒 nejaky polotovar najskor 😖

evitkamalicka
6. jan 2010

aj mne sa viac paci ta zlta a Šaľa - SA 😅

halintoa
6. jan 2010

Lucy: aj mne tečú sliny až pod stôl, palacinky, kapusta, knedľa 😝 . Mäso teraz môc nemusím. Teda, vidno, že dnes mi nie je zle 😀 .

evitkamalicka
6. jan 2010

ani ja teraz maso moc nemusim, teraz skor cestoviny a podobne

lucy1990
6. jan 2010

Ani ja inak maso nemusim teraz...hlavne kuracie 😒 pritom predtym mi velmi chutilo..uvidis budu to dievcatka 😉 vtedy byva chut skor na sladke 😀 A moc sa nechval, ze ti nie je zle 😉 niekto to tu spominal 😝 mne zatial nie je, lebo som este pod perinou, ale ak sa okamzite nenajem, tak zacne 😖

lenadka
6. jan 2010

ja mam tiez skor chut na cestovinove jedla, pri Lucke som len same masoooo 😀 ale tu kacku nejak zvladnem 😀 prave som ju otocila nech sa zapecie krasavica aj z druhej strany...akurat ma zacina stvat ta knedla, ze som nemala byt lemra a spravit fajnu domacu 😅 😖

lucy1990
6. jan 2010

Lenadka 😀 smahom ruky si vyvratila moju teoriu o rodeni dievok 😀 to sa nerobiii 😎

halintoa
6. jan 2010

lucy: nestraš, mne zle býva, aj v noci mi bolo, ale kao som vstala, tak je to dnes zatiaľ OK 😉 . Inak závidím notebook, prijala by som ho, takto musím pri PC sedieť a nie sa pohodlne rozvaľovať v postielke 😝 .

halintoa
6. jan 2010

Baby, taká otázka, aj Vás pichá vo vaječníkoch a tiež niekedy tak vnútri v pošve? 😅 Ja len či sa mám báť, alebo sa konečne upokojiť.

evitkamalicka
6. jan 2010

ja som pekne pod deckou pri telke s notebookom, muzik ma svoj klasicky PC, aj internet mame kazdy svoj

halintoa
6. jan 2010

lenadka: hmm, tak som sa chvíľu tešila, že je to teda dievčatko a si mi to pokazila 😢 . Nevadí, keď sa to narodí, tak sa aj guľkám poteším 😀 .

tiriel
6. jan 2010

jaj,vy take vyvárate,ja sm si dala čiste verene zemiaky s kečupom ako predjedlo a zatým si dám pyré zemiaky a rybie prsty. polievku mam od včera zo zajaca - to ma tu tiež ktosi predvčerom navnadil

lucy1990
6. jan 2010

Notebook je najsamsuper vymysel....mne byva zle ked dlhsie sedim..akoby mi nieco tlacilo na brusko 😒 inak zatial nepoznam, co je to nocna nevolnost 😨 dufam, ze ma to necaka...

tiriel
6. jan 2010

hali, mna tak pichá , najviac vnutry a mam dni ked aj vaječník

evitkamalicka
6. jan 2010

mna obcas picha len vajecnik, ale vnutri nie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre