♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

snehulienka24
15. jan 2010

ahojte 🙂
mozem sa pridat? nejako nam to tiez vychadza na august ..... som 7plus 5 a zatial pomaly rastieme a kazdy tyzden cakame na sono 🙂 inak je mi stale zle, aj ked posledne dni uz vladzem aspon nieco zjest... mno,idem si vas docitat, nech mam prehlad 🙂

tiriel
15. jan 2010

😀 snehurko,vitaj a pevne nervy a zdrave oči pri dočítavaní

lucy1990
15. jan 2010

Ahoj snehulka 😀 pevne nervy pri docitani 😅 to uz je pomaly roman 😀

lulusha
15. jan 2010

janka, nevzdavaj sa... pockaj tyzden, chod na kontrolu, ci bude nieco nove...velmi ti drzime vsetky palce!!!!

tiriel - by som nakopala takych lekarov do zadku... necitlive od nich az strach... a aj ten blby sef...no fuj 😠

tiriel
15. jan 2010

prečo ma snehulka o 10dni neskor termín a tiež je v 10tt? ako to ten koňuch počíta za týždne

lucy1990
15. jan 2010

Ja som si tiez vsimla nezrovnalosti v TP a tt 😒

tiriel
15. jan 2010

ja mam inač teraz nervy,lebo "pani"komora sestier si toho roku spomenula aj na členky "zabudlivky" a poslala nám šek na 19€ a ak sa chcem odhlasiť z členstva,tak pekne doplatiť od 2002 čo som neplatila, čo je asi 500sk ročne,ale cele roky sa neozvali,nepýtali členske až teraz.svine,a ja som si myslela,že už tie komory zanikli

lenadka
15. jan 2010

tiriel, u mna je to detto a ja nie som ani zdravotna sestra, ale musim byt v komore inych zdrav. pracovnikov, lebo to vraj musim - splnit tuto podmienku aby som mohla ostat na svojom mieste...nic s toho nemam, len platim 😠 vlani som sa odhlasila a tento rok to zamestnavatel od nas vyzadoval-dolozit doklad, este ze som nemusela zas platit zapisne do komory, by ma siblo 😠

tiriel
15. jan 2010

leni a kolko sa platilo tamte roky? a ako maš byť členka ked nesi sestrička,nechapem

lenadka
15. jan 2010

tiriel teraz som si precitala o tvojom "uzasnom" zazitku z nemocnice a lekarov a sestricky kolegov-nakopat do zadkov a vajec a vystrelit na mesiac!!! 😠

registracny poplatok bol tusim 2000Sk a potom sme rocne mali platit 500,- ael kazdy sme na to sr...li...tak potom chodili upomienky ze zaplatte lebo inak bububu! A my zas nic a potom si rozmysleli ze staci nas registrovat nemusime byt clenocia a tam je rocny poplatok 5€ teraz

tiriel
15. jan 2010

no ano,ale mne teraz prišlo, že najprv sa musiš odhlasiť a doplatiť členstva až tak budeš len registrovana

carmenn323
15. jan 2010

Ahojte zlaticka ale ste toho popisali. 🙂

michaela80
15. jan 2010

no mne sa zda ze mi to brusko zacalo akosi skoro rast a akosi prirychlo za 7 dni 3 cm na obvode... to ako budem vyzerat preboha v lete????????????

michaela80
15. jan 2010

tiriel to viacero bab ma akosi blbo nastavene tie tt a TP

lenadka
15. jan 2010

tiriel u nas to po rokoch ignoracie zmenili na tento stav, ale tych 19€ to nemas len doplatok za registracny poplatok za roky dozadu? Kolegom co nic neplatili to tak prislo okolo 16€, ale ja pred tym ako som sa odhlasila som si nedoplatok vyrovnala a preto som za minuly rok platila uz len 5€

groka
15. jan 2010

jaj baby ani som nepisala,len pozdravila
ako?ja ani neviem,uz mi neni tak zle,ale teraz vecer zas je,myslim ze sa to lepsi trosku,ale len trosku,cez den som schopna aj nieco porobit,no od pobedia som zdochnuta,dnes som napriklad bola v posteli az do12:00,proste ani za svet vyjst z posteli,nejako mi robi zle ked vidim ten bordel co je v byte aj ked vraj neni,len to zehlenie od vianoc este,sa neviem dokopat,ved by som umrela pri zehlicke,tak dnes som nieco poskladala konecne,zajtra chcem pokracovat
viem ze minimalne do 12tt budem este na to tak ako dnes,potom mi to hadam zmizne a ja zacnem triedit hracky a robit vsetko to co stale odkladam,teraz som este unavena ,proste znasam vsetko zle
ja vam sem tam citam,aj ked nenapisem

awe ma mrzi co sa stalo moc 😢

a inak baby ako sa mate?

mna dnes trosku viac bolelo brusko,ale uz nespinim,no poviem vam ze doki mi dal nejaku vodicku na ten zapal a na tom je napisane ze z vonka!a mne doki kazala aj z vonka,pysky a tak a potom aj z nutra so spajdlou,tak ja uz ozaj neviem

lenadka
15. jan 2010

miska nuz krasne gulato 😀 😵 😀

lenadka
15. jan 2010

podla mna to nesedi, lebo kazda ma inu dlzku cyklu, je rozdiel mat 28 a 35 dnovy...neviem v com inom by to inak mohhlo byt 😕

evitkamalicka
15. jan 2010

aj podla mna je to kvoli dlzke cyklu

tiriel
15. jan 2010

leni,ja neviem,musim nejak tam zavolať ale mam strach z výslednej sumy , joj,by som povraždila

michaela80
15. jan 2010

lenadka len pri Robinovi som mala take v 20 tt.... sak 3 cm za 7 dni..to je akosi vela podla mna a stale vraciam cize sa neprepchavam...skor mam problem nieco dat do seba a to brusko stale viac sa ukazuje....

tiriel
15. jan 2010

no aj neviem,ak raz mam rovnaky termín porodu ako trebars snehulka,tak ako može byť o týžden viac tehotna

michaela80
15. jan 2010

tiriel podla mna to ma zle nastavene lebo dlzka cyklu to nemoze urobit az tak

lenadka
15. jan 2010

tiriel-poslali fakturu nie? Mne rovno fakturu aj s pokecom ze za co 😕
no ked budes volat pozri si na internete kedy uraduju, zda sa mi ze len 2x v tyzdni 😕 inak sa mimo tych hodin nedovolas 😅

michaela80
15. jan 2010

tiriel sak snehulka ma 10 dni po tebe TP...

lenadka
15. jan 2010

michaela, len aby ti to brusko nerastlo ako somalskym detom s toho nejedenia 😝 🙄

peta131
15. jan 2010

Jani to mi je luto, ale ako pisali baby podla mna je zavcasu vyrieknut taky verdikt 😠 ved predsa niektore deti su mensie to je individualne...neboj vsetko dobre dopadne..

Rozoberali ste tu mena no ja mam riadnu dilemu ja som mala vzdy vybrate dievcenske a teraz mame pipika a mne sa vobec nelubia ziadne chlapcenske mena ☹ ale vsak mam este nejaky ten cas aby som stihla meno vybrat 😀
a co sa tyka oblecenia, ja som este ani tehu nebola ale ked som kdesi vydela nejaku peknu vecicku za par korun tak som neodolala 😉 a aj teraz sme boli v auparku a v H&M maju super zlavy tak sme neodoloali a kupili taky krasny mackovsky overalik na jesen ma aj uska aj chvostik 😵 a zo skoro 20eur zlacneny na 7eur si myslim ze super a vzdy lepsie kupit v akcii nez potom za to davat kopa penazi...

a nahodila som do albumu fotecku zo sona su tam 2 a na tej hornej malemu pekne vidiet aj rucicky aj nozicky 😵 a na spodnej zase chrbatik 🙂

a co sa tyka bruska ja vdaka mojemu grckaniu vyzeram skor ako anorekticka nez ako tehulka ☹ ked pozriem na to svoje brucho nechapem kde sa tam ten maly uzlik vopcha...jedine ked sa vecer najem tak mi trosku vykukne...

lenadka
15. jan 2010

mne tu na konovi vsetko sedi aj podla dr. aj podla inych kalkulaciek na nete 😕

michaela80
15. jan 2010

lenadka aj mne sedi presne aj podľa doktora a aj podla ultrazvuku...no je pravda ze ja mam presne 28 dnove cykly a na 14 den ovulku...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre