♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

peta131
25. feb 2010

Nikitka hej mam este piercing, planujem si ho nechat dovtedy dokym mi nezacne pupok vyliezat von, alebo ked uz maternica bude tak nad pupkom...
ale som aj na pochybach lebo gynekolog mi na piercing nic nepovedal a teraz som bola u endokrinologa a robil mi sono a ten tak na mna zhrozene pozeral ze ci mi sibe v tehotenstve mat piercing 😝 ze nech si to vyberiem lebo ze je to cudzi predmet...
ty si ho chces dat kedy von?

zuzana76
25. feb 2010

Bihan ved aj ja si popozeram dopredu, a dnes uz v takmer kazdom obchode zozeniem flase ktore sa mi zdaju vhodne. A moje dieta vobec nechcelo tie specialne novorodenecke cumle, ani silikonove ani nijako tvarovane, ale uplne klasicke gulate a dudel tiez nechcel, on bol taky bezcumlovy typ.

nikitka231
25. feb 2010

no Peti ja ti neviem tiez som teraz okolo 20tt ho chcela dat von a asi si ho obcas pretiahnem aby mi dierka nezarastla alebo sa na to vykaslem a dam si ho potom urobit nanovo 😉

lenadka
25. feb 2010

nikitka ja som sterilizator nekupovala, zdalo sa mi to zbytocne, lebo mala papala priamo odomna a obcas ked bolo treba odsat a odlozit ked sme niekam isli to som flasticku vyvarila klasicky a po roku som nic nevyvarala, ani by ma nenapadlo 😀

zuzana76
25. feb 2010

Aj ja sa snazim si nepripustit,ze nebudem moct dojcit, proste to pojde a hotovo. Je to hlavne o psychike, ale zase nikdy nemozeme vediet co sa moze stat, mozno budem musiet ista na operaciu zlcnika, alebo dostanem nejaku chorobu , ked budem musiet byt izolovana, napr aj ak matka dostane kiahne, tak novorodenec musi byt od nej izolovany, tak v tom pripade sa asi s dojcenim skonci, sice urcite sa da dojcenie obnovit aj po nejakom case, mam dost nastudovanu tuto problematiku, takze hadam to bude ok, no ale nikdy nehovor nikdy. Stat sa moze vselico.

bihan
25. feb 2010

Lucy, páči 😉
http://www.maternityandbabyshoppingmart.com/ama...

Zuzana, moja malá nikdy cumlíky nechcela a pre druhé nebudem ani kupovať 😉 ale je to prdel sledovať, ako máme každá svoje skúsenosti a predstavy 😵

zuzana76
25. feb 2010

A najlepsie sa mi odsavalo rucne, ale na to som prisla az po vyse roku dojcenia 😀 , dovtedy soms a trapila s odsavackou s ktorou mi to aj tak velmi neslo, resp, dlho to trvalo.

zuzana76
25. feb 2010

Bihan, Ved to, ze uz som skusenejsia, viem asi ako to prebiehalo pri prvom, co som mohla urobit inak a tak, tak teraz sa budem snazit zuzitkovat svoje skusenosti 🙂

Ani ja cumle nebudem kupovat.

zuzana76
25. feb 2010

Ja si myslim,ze kazda mamicka musi prist na to, co jej najviac vyhovuje a aj babatku samozrejme.

lucy1990
25. feb 2010

Dakujem bihan 😉

michaela80
25. feb 2010

peta k piercingom...ja robim piercingy...ale poviem ti ze svoj mam od 6 tt uz vonku..... zdovodnovat to nebudem ale viem svoje a videla som roztrnutie po piercingoch v tehu a to ja nemusim...

lenadka
25. feb 2010

moja napriek tomu ze bola plne dojcena 7 mes. a potom s prikrmami do 15 mes. cumel velmi lubila /ale len ten anatomicky tvarovany/😅 aj ked ma strasili ze potom nebude pit, houby s makom 😀 zalezi asi od mimina k miminu, kazde je ine 😀
inak odsavacku som mala klasicku balonikovu od svokry, no des odsavat ale casto to nebolo treba nastastie 😀

zuzana76
25. feb 2010

baby, ja vas obdivujem, ze ste si dali dobrovolne nieco prepichovat, ja by som neisla, ani keby to bolo zadara 😀

zuzana76
25. feb 2010

este dobre,ze nausnice mi dali prepichnut ako novorodencovi, lebo nausnic by som sa nechcela vzdat 😀

michaela80
25. feb 2010

inac k tomu dojceniu... mlieka som mala az mi tieklo a to som zacala dojcit az ked mal mesiac , dovtedy iba odsavanie...krasne papal az prisiel vek 6,5 mesiaca kde som dostala ja teploty okolo 40 a maly mi od vtedy odmietal prsnik a vlastne od vtedy nepije mlieko.... skusili sme hocijake no bohuzial v ziadnej tekutej forme mlieko nevipil a mne ostali prsia naliate ako balony a aj ked som odsala tak odmietol aj flasku...

bihan
25. feb 2010

Otázka princípu.. mám piercing v nose a tetovanie a teraz zvažujem, či si dám najbližšie urobiť novú kerku alebo dierku 😀

peta131
25. feb 2010

miska ved ja si ho dam hned von ked sa mi co i len trosku zacne koza natahovat len ja este nemam skoro ziadne brusko tak nevidim dovod preco ho dat uz teraz von...ci ono sa mi moze potom aj ta dierka roztrhnut ked budem mat brucho velke? 😕 je lepsie ked radsej dierka zarastie kym sa brusko zvacsi?

michaela80
25. feb 2010

nevypil
😀

zuzana76
25. feb 2010

ja som strachopud, mne sa paci aj piercing v pupku aj v nose, ale jedine s narkozou 😀

zuzana76
25. feb 2010

a pritom odber krvi je pre mna uplna lahoda, to mi vobec nevadi

peta131
25. feb 2010

ja som si dala piercing len kvoli tomu lebo ked som mala 14 rokov ma operovali na pruh v pupku a tak mi zhovadili pupok ze je to hrozne tak som bola u plastickeho chirurga s tym a on povedal ze nech si tam dam piercing a ono mi to zakryje...inak by som si ho ani nedala...

michaela80
25. feb 2010

peti je mozne ze ked ho mas uz dlhsie prepichnute ze sa ti dierka nezarastie.... ja som ho mala pred prvym tehu iba rok takze mi zarastla a tento druhy mam 8 rokov..takze myslim ze mi dierka ostane a ked nie dievcata mi to prepichnu....uz to odkukali odo mna vedia ako na to... ale vravim mam ho vonku uz od 6 tt...

michaela80
25. feb 2010

zuzi piercing v pupku neboli.... myslim ten prepych..hojenie trosku... 😀 😀 😀 😀 ale co prepichujem peri ci obocie tak to musi byt bolest... 😝

bihan
25. feb 2010

Peťa, tak toto je fajn dôvod na piercing 😀

michaela80
25. feb 2010

bihan ja mam tiez tetovanie..mame to spolu s manzelom rovnake ako ze patrime k sebe 😀 😀 😀

michaela80
25. feb 2010

prepich....co to dnes s mojou slovencinou je?????????????????

zuzana76
25. feb 2010

a v nose? to boli? to sa mi tiez zda ze by mohlo byt menej bolestivejsie

pery to musi byt bolest velka, aj jazyk

zuzana76
25. feb 2010

miska, no ale aj prepych existuje, 😀 ved taky piercing je vlastne prepych / od prepychovy/ 😀 , no nie?

michaela80
25. feb 2010

pery su hnusne aj jazyk strasne to spuchne a obmedzuje to v jedle peknych par dni... 😀 😀

zuzana76
25. feb 2010

info pre denisocku, tak dnes som asi 5x volala Dr. na vysledky AFP, zakazdym guca v hrdle, srdce bilo, ze az skoro vyskocilo z hrude, no bud bolo obsadene, alebo to pre istotu nikto nebral, tak som isla osobne. Vraj to este nemaju, posielaju ta kazde 2 tyzdne k Dr. ked sa nahromadi viac vysledkov, ale vraj ak by to bolo zle, tak volaju z labaku, tak hadam to mam ok.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre