♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

michaela80
28. feb 2010

my teraz kupujeme v kauflande za "hriesne "peniaze maliny,jahody ,cernice.. ale zase aj ja mam na to teraz chute...

michaela80
28. feb 2010

biba preco nedavas ovocne stavy? ja citrusy odstavujem a to my maly krasne vypije . i pomarancovy i grepovy a minule som musela odstavovat citron a ten vypil asi 1 dcl...

michaela80
28. feb 2010

myslim stavy doma odstavene...

biba12
28. feb 2010

Stavy doma odstavene nerobim,ale ked pises´, ze Ti to maly krasne vypije, tak by so to mohla skusit. Kupim odstavovac. Dzusy su zbytocne sladke. Ale cappy pomaranc vypije, aj ked nie vela. Nehovorim, ze mu vobec nedam, ale na jeho pitnom rezime prevazuje voda. Caj si pyta tak asi 2 krat do tyzdna, ked vidi mna pit tehu caj. Ale s tym odstavovanim si ma potesila. Pravdupovediac, ani ma to nenapadlo a to som tie citrusy skusala napchat do nho fakt vselijako. Skusime. Potom Ti napisem ako som dopadla.

biba12
28. feb 2010

Idem varit baby, lebo budeme bez obeda. Maly je v babkovom divadle so svokrou a ked pride bude urcite hladny ako vlk.
A Miska s tymi hriesnymi peniazmi mas pravdu. Fakt nevedia co pytat A pri tom to zdaleka nechuti tak ako v lete, pripada mi to gumenne.

michaela80
28. feb 2010

ako ja tiez nemam rada dzusy a pomarance kupujeme na kila a naraz odstavim aj 5-6 kg pomarancov aj grepov...a perfektne to chuti... ziadny cukor ci sladidlo...

ladywitch26
28. feb 2010

mywiel, a co za lieky proti nevolnosti ti predpisal doktor? mne nezaberaju ani homeo, ani akupresurne naramky, proste nic. a ked si predstavim, ze takto zle mi bude este tak dva mesiace minimalne, tak mam dost. este v praci to nejako vydrzim, zasa sa dlabem lieskovcami, ale doma horor. najhorsie je, ked sa mala pokaka a muz akurat nie je nablizku. predtym ziadny problem, ale teraz si akurat tak hrubu vrstvu mentoloveho kremu natriem pod nos, lebo keby som zacitila ten smrad, tak koniec...a mala sa vrti ako diva, mam ju problem udrzat, ked ju prebalujem a ked mi pri tom este aj tak fajne dviha zaludok, tak to je niekedy fakt huste u nas.

michaela80
28. feb 2010

no ale momentalne si neviem pomoct to nekupit...ale je to fakt vela ze 3 € za 150 gr malin...

ladywitch26
28. feb 2010

michaela, kolko???? tak to ozaj dost. tu 250g za 1.99 a su fakt sladucke. ale jahody su drahe, 250g za 3€ a nemaju bohvieaku chut. nie su to tie letne, aj ked ich vozia z egypta, kde je relativne teplo... ale pri stanke som ich aj tak dlabala cele tehu na kila kazdy den. teraz skor pomarance, tych sa neviem dojest. no co, kazde babo lubi nieco ine 😀

lulusha
28. feb 2010

caute baby! co sa ovocia tyka, ja som nikdy nebola "ovocna"...v lete si dam melon, obcas jablko alebo banan... ale teraz som si nakupila detske vyzivy, takze tie mi chutia a aj sa ich prinutim papat... 😝
Dnes sa chystam na shopping do Avionu, uz sa tesim, davno som si takto nevyrazila 🙂

ladywitch26
28. feb 2010

lulus, ja teraz len co najkyslejsie ovocie. pomarance take, ze mi az hubu vykruca z nich, lebo ked zjem sladke, tak mam take huste tahave sliny z toho, ze zasa len stojim nad umyvadlom a natahuje ma. 😝

a rozmyslam, co na obed. mala spinka, tak to treba vyuzit, ale zasa nejdem nieco zlozite, lebo nikdy neviem, kedy zasa pride zavrat na mna. tak asi len smarim spagety do vody a otvorim k tomu morcadellu. je to slane a trochu pikantne, tak mi aspon nebude zle. inak kazdy vecer mam nenormalnu chut na polievky. a cim slansie,tym lepsie. cely zivot som frflala, ked mi mama naberala polievky so slovami, ze polievka je zaklad a jest sa musi, ale mne nechutila, a teraz si ich varim dobrovolne. 😀

michaela80
28. feb 2010

ja sa chystam dnes s malym do Maxu na Avatare 3D ...len neviem ci mi obsedi 2,5 hodiny.... 😀 😀

lulusha
28. feb 2010

ladywitch, ako by si mi z duse hovorila! ja som polievky odjakziva nemusela a teraz... takmer kazdy den si musim dat,... 😝 skusila som prvy raz brokolicovu kremovu navarit a bola mnam 😝 teraz mam sampinonovu kremovu, sice iba sackovu, ale dobra je aj ta 😀

ladywitch26
28. feb 2010

lulus, vidiiiiis, sampionovu som dlho nemala.... 😀 ja teraz hlavne tie sackove, lebo su riadne slane, menej vody do nich dam. a minule sme dva dni jedli slepaciu s rezancami, plny hrniec bol navareny a uplne vsetko sa zjedlo, co u nas nie je zvykom 😀 a mozem si dovolit aj prisolit, mam nizky tlak. 😀

denisocka
28. feb 2010

baby,nemate nejaky link na mená - že dačo vyberiem

ladywitch26
28. feb 2010

denis, ja som citala titulky po filmoch, tam je vzdy kopu nezvycajnych mien 😀 nakoniec som pre chlapca vybrala po brankarovi futbalovej repre francuzska bartezovi, ten je fabien a gabriel po archanielovi 😉 a pre dievcatko ked mam stanku, tak zostanem verna "s". takze sashka, len druhe este neviem. popozeram zasa nejake titulky 😀

michaela80
28. feb 2010
mywiel
28. feb 2010

ladywitch predpisal mi vag. cipky Primeran B6 ak by som zvracala a inac Motilium tabletky, ale neberiem nic.

ladywitch26
28. feb 2010

motilium je na zahu, tak to neviem, preco ti predpisal. podla mna na tehu nevolnosti asi velmi nepomoze. a primeran som nenasla, ale nie je to len vitamin B6?

denisocka
28. feb 2010

Torecan cipky

ladywitch26
28. feb 2010

denisocka, tie mam, ale mam ich len 6 doma a setrim na krizove situacie, lebo tu nic take nedostat a zasa kym by mi dalsie dosli postou, tak to nejaky tyzden trva.

elinka27
28. feb 2010

ahojte,maly bol posledny tyzden chory kaslal a mal dost vysoke teploty, boli sme 2x u lekara a v cakarni bolo dost chorych deti.Mna od rana teraz boli hlava ako keby som dostala prievan, cely den len lezim, a ani nic moc mi nechuti,nemam sliny kasel ale zacala som pokasliavat.Pred chvilkou som si merala teplotu, mam zvysenu 37,1C no bojim sa ze sa mi zvysli.KEby som si tak mohla dat Coldrexovy caj uz by som bola fit 😒 NEviete mi poradit nejaky liek ktory mozu tehotne ak maju teplotu?
A to aby mi luto nebolo dnes mam 30-ku 😒

mywiel
28. feb 2010

lady no to su Svajciarske lieky a Motilium je proti zvracaniu 😉

zuzannas
28. feb 2010

Elinka, ja vseobecne nemam moc rada lieky,ale tusim pralen sa v pohode moze.. 😉

ladywitch26
28. feb 2010

elinka, jedine paralen. ale v tehu je normalna mierne zvysena teplota. ja teraz nemam pod 37. takze pokial nemas viac nez 37,5, tak by som to neriesila.

mywiel, tu reklamuju motilium hlavne na zle travenie a pocit plneho zaludka.

elinka27
28. feb 2010

to ja len keby sa mi moc teplota zvysila,no dufam,ze nie.Pokial mam len malu tak sa snazim to vydrzat bez liekov a ked tak si najskor skusim dat vlaznu sprchu.Len sa bojim aby sa mi nezhorsil kasel,to uz budem musiet ist k lekarovi

mywiel
28. feb 2010

Ale pise sa na krabicke ze aj proti zvracaniu... 😉 A ten Primeran nie je len vit. B6 ale ja aj tak nic neberiem, skus este homeo Cocculine to je na nevolnosti pri cestovani. Ja ked sa najem tak mi to prejde, a pomaha mi citronova soda a banany. 😀

mywiel
28. feb 2010

elinka jedine paracetamol nic iné. Na vysoku nahlu teplotu je dobra homeo Graphit 7CH.

ladywitch26
28. feb 2010

cocculine som skusala pri stanke este a nula bodov. a banany mi nerobia dobre, celkovo sladke mi to este zhorsi. a mam ich strasne rada, ale teraz ani vidiet. 😒 skor kysle a este lepsie slane. to mi tak vysusi hrdlo, ze som riadne smadna, ale aspon vtedy mi nie je zle. akonahle sa napijem, tak ma napne 😝

elinka, ak ta zacne boliet hrdlo, tak najlepsia je slana voda na kloktanie a na kasel med s citronom alebo cibulovy sirup.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre