♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

mimkao
16. mar 2010

Leni, aj ja blahoželám k dievčatku. 🙂
hmm, keď už ste tu písali miery bábätiek, tak viete mi niekto povedalť čo je to HC? 😕

lenadka
16. mar 2010

mimka, veru neviem taky udaj v knizke nemam 😕

lenadka
16. mar 2010

inak baby ja som tu uz nadrzana na babu a Dr. to nevravel velmi presvedcivo, len aby nam este pipik nedorastol 😀 😀 😀

zuzana76
16. mar 2010

HC - head circumferentia - obvod hlavicky

mimkao
16. mar 2010

??? A prečo mám pri HC písané 175 ? 😕

lenadka
16. mar 2010

mimka ja mam napisane v knizke FAC-146mm a to je obvod bruska, to by skor sedelo na tento udaj 😕

marija
16. mar 2010

mimka pokukala som tvoje fotecky. Vy ste taka kraaaasna rodinka. Ja ta strasne obdivujem, ze zvladas 4 deticky a dalsie na ceste 😀 ja obcas padam na hubu od unavy z toho jedneho... ja si to asi neviem zorganizovat a spravit v tom system alebo co.

anxuska
16. mar 2010

leni gratulujem 🙂 aj ja mám podobný strach, či malej pipík nedorastie a to medzinožie ukazovala na počkanie, nič tam nebolo, no nevidel cikulku, tak nechcel ani povedať. pridala som ešte jednu foto 3d "k téme"

denisocka
16. mar 2010

HC je obvod hlavičky,tak ako AC je obvod bruška

lenadka
16. mar 2010

teda anxuska, s toho veru chlap uz nebude 😀 , mne teda dr. videl biedne medzi nozky, uplne na slabiny mi tlacil co nebolo v dobrej polohe aj tak mal stale zly vyhlad, na tvojej fotke je jasna baba oproti nam 😉 😀

mimkao
16. mar 2010

No, ja mám pri obvode bruška 156. Tak teraz už fakt nechápem.... 🙄

mimkao
16. mar 2010

No, hej, to že je HC obvod hlavičky už mi je jasné. Už nerozumiem len tomu, že prečo tam je písané 175... to nemôže mať takú obriu hlavu... To by mi dr. zrejme bol povedal... 😒

Marija, dík, si zlatá. 🙂 🙂

denisocka
16. mar 2010

a BPD ake máš? mimkao

mimkao
16. mar 2010

V kolonke BPDxFOCD mám s perom napísané to HC a k tomu číslo 175

michaela80
16. mar 2010
michaela80
16. mar 2010

baby aky matrac by ste odporucili do postielky..

denisocka
16. mar 2010

prečo by nemohlo mať hlavu väčšiu ako bruško? http://babymed.com/tools/ultrasound/second_trim...

michaela80
16. mar 2010

deni kasli na tie miery.....Tobi je uplne v poriadku... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisocka
16. mar 2010

ja píšem mimkao 😉

michaela80
16. mar 2010

oki 😅

mimkao
16. mar 2010

deni, dík za tu kalkulačku... Takže podľa nej je ten údaj 175 v norme. 🙂 Aspoň si tam už budem môcť stále kontrolovať.

denisocka
16. mar 2010

Tam je tusim aj to rozmedzie od do,aj mne to do toho od-do sedi.daco vacsie,daco mensie

lucy1990
16. mar 2010

Jeeej Lenka, takze som vyhrala? 😀 gratulujeeem

zuzannas
16. mar 2010

Lenadka: gratulujem ku dievcatku... 😵 ani som nepostrehla, ze co si viacej vlastne chcela? 😅

evitkamalicka
16. mar 2010

lenadka gratulacia k babe

my sme prave objednali toto http://www.waldin.de/beistellbetten/einzelansic...

lenadka
16. mar 2010

dakujem baby, idem spat, zajtra rano 5,25 vstavam 🙄 😝 do prace 😅

denisocka
17. mar 2010

dobre ranko

mywiel
17. mar 2010

Deni ty zas riesis miery? 😕 Uz sa na to vykasli, vsetko je ok a babo rastie ako ma. 😉
Mala ma sople zatekaju jej do hrdla a z toho kasle a ked zacne kaslat vsetko co mlieko co vypila vyzvracia som vcera 3x prezliekala postel a dnes rano zas isli ranajky von, chuda malé ma aj teplotu a hnacku lebo jej lezu stolicky, dufam, ze sa to do nedele upravi lebo si neviem predstavit takto letiet lietadlom s nou. 😖

denisocka
17. mar 2010

dobre ranko myw ... tak riešim, čo sa budem nudiť,furt treba dačo riešiť. ale dnes som na malehos ama,takže ak tu sadnem tak budem rada

mywiel
17. mar 2010

Ja dnes teda neviem co dam malej jest, nic nechce a vsetko tekuté pri prvom zakaslani ide von... 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre