♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kamajka
22. mar 2010

maculienka ja by som sa moc netešila mne sa chlapec narodil 4 júla a s tým veľkým brušiskom som zdochýnala doslova už som ani von nechodila to bol des 😉

kamajka
22. mar 2010

evitka no už ako ti naplánujú. a ako vieš že budeš cisárskym? mohla by si kludne rodiť aj normálne či nie?

maculienka123
22. mar 2010

strie sa mi este nerobia sa cudujem na to ze som 7kg nabrala uz,mozno uz aj viac.ja mam 173 a drahy 192 riadny chlap,ja som vzdy mala uchylku na vysokych,inak sa mi nepacil.

mne zas chuti hlavkovy salat strasne moc ale aj rajciny,sladke moc nejem,to mi nechuti.ani ovocie nejak moc nie.

poradte co na veceru uvarit

kamajka
22. mar 2010

maculienka ja jem na večeru už týždeň pizzu 😀 😀 😀

maculienka123
22. mar 2010

kamaj,mozno sa zbadam,neviem co ma caka ale ja viem,ze zimu strasne neznasam,ja som zavreta celu zimu doma,len prejdem z auta do vnutra a koniec,neviem si predstavit ako budem kocikovat v zime.ked idem von tak sto vrstiev mam na sebe.ja mozem aj 40st,teda ked som nebola tehu mi to nevadilo ani na dovolenke,som si to vychutnavala. 🙂

evitkamalicka
22. mar 2010

kamajka tam kde som rodila a budem znova rodit sa robi automaticky cisarsky ak nie je po prvom odstup aspon 2,5 roka

maculienka123
22. mar 2010

vazne?a co pecies?alebo kupujes?

sme uz dlho nemal asi spravim veru.

maculienka123
22. mar 2010

evit,takze ty ked si mala cisarak,uz vies ze pojdes cisarakom?

a preco si ho mala?chcxela si?

kamajka
22. mar 2010

maculienka som na tom tak isto kym nie som tehu moze byt aj 100 stupnov, u mna je teplo nad 30 st pod 30 este nosim dlhe nohavice 😀 no ved uvidis ktovie mozno to bude fajn 😉

kamajka
22. mar 2010

macu, peciem, objednavam z pizzerie ale ta mi moc uz nechuti strasne je slana ci co ale to sa mi mozno aj zda teraz ked som tehu, aj kupujem maju akciu v tescu na ristorante ta mi strasne zachutila 😀 styri druhy syra este si tam nakrajam olivy 13 minut peciem a zhlusim celu vecer s kofolou lebo decka to nechcu 😀

evitkamalicka
22. mar 2010

ano viem, ale samozrejme nemusi to byt automaticky tak u kazdeho, zalezi od porodnice, od lekara atd.....mala som ho kvoli preeklampsii, nie preto ze by som chcela

kamajka, ja by som uz teraz bola schopna ist von v kratasoch

kamajka
22. mar 2010

evitka aj som si myslela ze je to tak s tym tvojim cisarom. ja som mala odstup 2,5 roka presne, strasne som chcela rodit normal ale s tlakom 160 na 115 proteinuriou a trombocytopeniou sa to lekarom nepozdavalo a este aj uzku panvu mam vraj

kamajka
22. mar 2010

evit ja ešte nosim zimnu vetrovku 😀

evitkamalicka
22. mar 2010

u mna bude odstup 1rok a 10 mesiacov

kamajka
22. mar 2010

no hlavne je nech to dobre dopadne 🙂
a babo ste chceli takto skoro alebo sa pošťastilo?

evitkamalicka
22. mar 2010

chceli sme, dalsie uz neplanujeme

kamajka
22. mar 2010

ja už som nejaka hladna ešte som neobedovala tak sa majte zatial 🙂

evitkamalicka
22. mar 2010

kamajka neblazni, ja som bola v sobotu v Nitre len v kratkom tricku

maculienka123
22. mar 2010

ja uz beham v takej jarnej bunde teda aspon

maculienka123
22. mar 2010

inak neviem co je lepsie cisarak alebo normal,ked kazdy vravi nieco ine

evitkamalicka
22. mar 2010

maculienka ja neviem, kedze normalny som nezazila, ale pre mna bol cisarsky v pohode, velmi rychlo som sa zotavila

michaela80
22. mar 2010

macu ja som mala 17 hodin intenzivne bolesti a potom cisarak.... ak bude mala donosena a vsetko bude ako ma byt tak urcite chcem normalny porod, no akonahle tam bude nieco tak som za cisarak, ktory je horsi pre zenu ale setrnejsi pre babo....

evitkamalicka
22. mar 2010

ja zas by som uz normalny porod nechcela, cisarak bol pre mna takmer bezbolestna zalezitost a navyse som sa nemusela trapit v kontrakciach, len som zaspinkala, zobudila sa a bolo po vsetkom

michaela80
22. mar 2010

evitka ale nemam z cisaraku taky pocit ze som rodila....mozno pre to ze v 30 tt a bola som v riadnom soku...chela by som si to vyskusat....ja som po cisaraku uz 9 rokov a v lete bude 9,5 roka, cize u mna ten problem nie je...dnes mam o 4 poradnu tak sa ho skusim spytat na porod ale uz aj viem co mi povie...ze o tom sa budeme bavit v 9. mesiaci ked tam vobec dotiahnem...

evitkamalicka
22. mar 2010

miska mne to vobec nevadilo, ze bol cisarsky

michaela80
22. mar 2010

ja uvidim ako nebudem nasilu talcit do normalneho porodu i ked by som velmi chcela...necham to na odbornika... ale muza chcem mat pri sebe i ked bude cisarak....nech vidi ze to nie je ziadna sranda... 😀 😀 😀 😀 😀

evitkamalicka
22. mar 2010

moj muz nechcel byt pri porode a kedze bol cisarsky a bola som v celkovej tak ani by tam nemohol byt, cakal pred salou a maleho hned dostal do ruky

michaela80
22. mar 2010

u nas je uz mozne asi 6 rokov aby bol otec aj pri cisaraku...ja som mala iba spinal, neuspali ma...moj sa nevie rozhodnut a v najhorsom pripade ked bude normalny porod tak bude pri mne bratova frajerka, je medicka, cize ziadna panika nehrozi, skor je tak vyrovnana pohodacka... a v lete ma mat prax na gynde....

evitkamalicka
22. mar 2010

mne ani spinal neponukli, kto vie preco, ale ani by som ho nechcela, pri druhom keby mi dali na vyber tak tiez chcem celkovu

januliatko1985
22. mar 2010

moj mm nechce byt pri porode, sa straaasne boji krvi a nemocnice, ale ja by sm veelmi chcela, co uz, mozno sa etse rozhodne ak boh da 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre