♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

michaela80
28. dec 2009

lucy zlc vraciam aj ja a este k tomu aj kyselinu...mm na mnakrical dnes ze to uz nie je normalne ze musim ist k lekarovi ale co mi doktor pomoze ? nic...

lucy1990
28. dec 2009

Ja si tiez myslim ze doktor nic nezmoze...ja som sa dnes ale poucila, a zajtra 15 min. pred tym ako vstanem z postele sa dobre natlacim 😉 miska, mozno aj tebe to pomoze 🙂

andullinka
28. dec 2009

Halo baby, to mi tu z vas ziadna neodpovie, v ktorom tt vam zacalo byvat zle? Alebo to mate takto od zaciatku?! 😅

michaela80
28. dec 2009

nie uz som to skusala... ja rano tu zlac musim dat von a az tak sa najest a vziat duphik....ale cez den ide kyselina...uz neviem co so sebou...strasne zle mi je...

biba12
28. dec 2009

Ja nevraciam iba davim a to kazde rano. Ale zaludok mam hrozne labilny, stale ma tam tlaci a nie je mi bohvieako. Proste ho stale citim. Dnes rano som davila 2 krat.
Miachela asi by som sa sla spytat lekarky. Aspon tam zavolaj.
Inak ja jem kazde 2 hodiny po troske, aby som nebola hladna a potom mi nebolo zle od hladu.
Bihan - ja som chcela druheho chlapca a mam pocit, ze budem mat dievca🙂 Ale nevymenim🙂 Akurat to meno vybrat. Mojmu muzovi nic nie je dobre. Tak bojujeme... Asi to necham na ten 20 tt, ked sa bude vediet, co to je a potom sa mozme hadat🙂

michaela80
28. dec 2009

andulinka mne zacalo byt zle koncom 5tt..a prislo to zo dna na den 8.12 som bola uplne v pohode a na druhy den som myslela ze si vyvraciam aj zaludok a od vtedy ma to drzi...pri prvom som vracala do 20 tt. od mikulasa mam uz 3 kg dole iba brusko rastie.. 😀

lucy1990
28. dec 2009

Andulinka, vacsinou to zacina v 6 tt ale je to individualne. Miska a ten duphaston sa kvoli comu uziva?

marija
28. dec 2009

no ja som pri malej chcela chlapceka a ked sa mi narodila, nevedela som si predstavit, ze by som nemala dievcatko :D a ani teraz si neviem predstavit, ze by bola chlapcek :D takze aj teraz mi je to nejako jedno, ale mam pocit, ze to asi bude predsa len chlapcek tentokrat ;)

michaela80
28. dec 2009

biba ja som uz lezala na infuzkach pred Vianocami... mne vadia vypari z kuchyne a teraz ked su prazdniny nie je sanca nevarit...takze to je moj problem..vo stvrtok idem do poradne tak uvidim co mi povedia... dali mi Medrin na vracanie v nemocke ale na letaku som citala ze sa v prvych 3 mesiacoch nema brat tak som ho vysadila..a torecan velmi nezabera..

michaela80
28. dec 2009

duphik mam na udrziavanie lebo s prvym som mala problemy a narodil sa predcasne 10 tt

marija
28. dec 2009

biba s dievcenksym menom mame aj my problem :D kym sme nasli meno pre malu... to bolo natahovaciek :D uz druhe dievcenske asi nenajdeme :D za to uz pri malej sme vedeli meno pre chlapceka, takze aspon v tomto pripade uz nemusime premyslat ;) ked sa narodila mala hned sa vsetci doma pytali, kedy planujeme aj Filipka :D

lucy1990
28. dec 2009

Ach taaak...som si myslela ze som na tom asi najhorsie 😔

biba12
28. dec 2009

Mne v lekarni povedali, ze pokial torecan brat nemusim, nech ho neberiem. Mala som crevnu virozu a maleho som vredy kojila, mal 10 mesiacov. Takze som nemohla ziadne lieky. Predpisal mi to doktor, ale ani som si to nedala. Ze to davaju pacientom po chemoterapii...radioterapii, ked im je zle od zaludka. Tak som sa zlakla, ze ublizim krpatemu, ze som to radsej pretrpela.
Mne vadi mastne jedlo, vypary, hlavne ked sa robia hranolky. To mi smdri hrozne. TAk dnes na obed boli spagety a zajtra bude rizoto. Pokial budem trpiet rannymi nevolnostami, nechcem hranolky ani vidiet, nieto citit.

michaela80
28. dec 2009

lucy jednoducho vydrzat...verim ze sa nam to upravi zaciatko druheho trimestra...takze este 3- 4 tyzdne zvracania... ☹

michaela80
28. dec 2009

biba ja mam este problem ze na nic nemam chut...ale totalne na nic..
lucy ale moj doki vravi ze kym zvraciam tak je dobre ze babetko je v poriadku..

lucy1990
28. dec 2009

Ja zasa neznasam vonu kuracieho masa 😖 tak s tym torecanom ma to dostalo...

lucy1990
28. dec 2009

Ved aj ja sa tym utesujem, ze ked je nam zle, ze to chrani babatko 😅

biba12
28. dec 2009

Tak to som na tom este dobre, ked jem aspon nieco a aspon po troche.

michaela80
28. dec 2009

ale je to zabijak .... nad tou zachodovou misou mi veru do smiechu nieje...dnes som myslela ze sa zadusim zemiakom co sa dral vonku...som menej pila...a bola to hotova katastrofa...v takych chvilach si opakujem stale dookola ze to stoji zato... 😝

biba12
28. dec 2009

Miska skusila si vypit deci coly po duskoch? Zdravotnici to davaju detom na zaludok. Po lyzickach. Tak skus.. Mne ked je zle tak to robim, ta trocha dietatu neublizi. A aspon trocku mi to utisi zaludok.

bihan
28. dec 2009

Mne začalo byť zle asi v 7tt...a prešlo to nedávno, pri malej mi nebolo zle vôbec.

Momentálne neznesiem skoro žiadne mäso, na ryby sa nemôžem ani pozrieť a to som ich jedla pred tehu snáď na kilá, keďže červené mäso nejem vôbec a kuracie len tak trošku.

My máme dievčenské meno vybrané už pár mesiacov, MM vybral krásne, tak aj preto by som chcela, by to bolo dievčatko.. s chlapčenským sa ešte natrápime 😅

lucy1990
28. dec 2009

Ze vraj nie coca-cola ale pepsi, obsahuje enzym pepsin, dokonca ju teraz predavaju bez cukru. Hovorila mi to jedna magistra.

lucy1990
28. dec 2009

😀 Bihan, prezrad, ake meno ste vybrali pre malicku? My mame cistoslovenske meno cize to bude Lenka, alebo Jurko

michaela80
28. dec 2009

biba ano skusala ale to pomoze na chvilku...a po hodinke som tam kde som bola pred colou...

bihan
28. dec 2009

a niekto mi ho odkuká 😀 Ak to bude dievčatko, tak bude určite Marina.

lucy1990
28. dec 2009

Pekne 😀 a je vo francuzsku caste, ked ho vymyslel tvoj muzicek?

marija
28. dec 2009

bihan pekne meno ;) neboj ja ho neodkukam. V rodine uz jednu Marinu mame a to bohate staci 😀

bihan
28. dec 2009

Lucy, práveže nie je časté ani vo Fr ani na Slovensku a znie v oboch jazykoch skoro rovnako... A MM ho vykukal v nekonečnom príbehu 😀 pomenoval tak totiž ten malý chlapček kráľovnú - podľa svojej maminy.. meno nepočuť, ale vraj sa dá čitať na perách 😅 ja si na to vôbec nespomínam, ale on si je tým istý 😀

Marija, to bol fakt len vtip, ak sa niekto inšpiruje, tým lepšie 😀

marija
28. dec 2009

No kazdopadne pre vas bude ta jedina aj keby kazda druha dala take meno svojej dcere ;) aj Filipov je vela ale pre nas bude jediny :D

babulka123
28. dec 2009

juuuj baby obcas vas citam a spominam ake to bolo.. aj ked som si cele tehu musela kompletne odlezat.. este by som si to mozno raz zopakla.. { ale rodit urcite v iny termin ako v auguste.. ku koncu je to uz vazne na maslu v tych horucavach.. } ale ked citam ake super veci teraz riesite... hehehe aj vam troska zavidim...ale v dobrom

u nas sa uz riesia zubky, prevracanie na brusko a chrbat, a tak. ale aj tak je to uplne super.. ak nieco budete potrebovat nebojte sa na nas obratit.. vsetky vam radi poradime.. drzte sa..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre