♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

denisocka
26. mar 2010

http://www.babylife.cz/kocarky-chicco/chicco-si... tento sa mi u náš v meste dnes lubil 😀

leteku
27. mar 2010

Dobré ránko. Ja stále uvažujem, že najprv si kúpim hlboký kočík a potom šporťák. Neviem si predstaviť, že by som mala jeden kočík celý čas to by sa mi muselo páčiť všetko na ňom. A pri mojich požiadavkách to asi nepôjde.Takže začínam okukovať klasické hlbokáče,

denisocka
27. mar 2010

leteku,ja by tak urobila teraz 😀

marija
27. mar 2010

Ahojte kocky. Tak vcera som mala oslavu doma, nic som nestihala 😀 dnes mam oslavu s kamaratmi a zas nic nebudem stihat 😝

My kocik mame po malej, pouzivala hlboky kocar malinko takze je ako novy.

Deni super, ze poradna dopadla dobre. Pocuj to, ze je maly este KP ved to nic. Moja sa otocila v 35tt a v to uz nikto nedufal, kedze ona bola velka a miesta bolo malo 😀 tak este mas casu a casu, teda Tobino 😉

michaela80
27. mar 2010

este neviem deni...objednavam to cez maminu znamu ktora ma obchod s kociarmi a kojeneckymi potrebami cize ho budem mat za velkoobchodnu cenu....

michaela80
27. mar 2010

deni ten chicco ma kamoska a jej maly bude mat teraz rok a uz sa do neho nevtrepe...musela kupit novy a kupila Slaloma a ze tam ma miesta este dost....

denisocka
27. mar 2010

baby.mne dnes bolo 2x uplne zle,ale tak ako od tlaku. najprv ked som došla z obchodu,s tažkou taškou rano a kým som vyšla na 3posch a manžel neotváral dvere,som myslela že sa tam vyvalím,taka horučava .... nebola som moc oblečena,iba triko s dl.rukavom a vesta,tak neviem čo ma tak zohrialo.... a druhy krat v mäsiarni , neprišlo mi zle od smradu,ale horuco od stania v rade,tak ked mi všetko pokrájali a nachystali,tak som odišla s tým,že si pre to dojde mm 😀 ... no už sa teším na leto

denisocka
27. mar 2010

miška,určite ma ten isty chicco?

denisocka
27. mar 2010

no ked maš kočík za taku velkoo.cenu,tak to je bezva,to by som aj ja nejaky brala 😉

lulusha
27. mar 2010

juj deni, to sa aj mne stava... a stavalo sa aj ked som este nebola tehu.. ja mam furt nizky tlak a ked je teplo, tak ma to dava do kolien... 😖

denisocka
27. mar 2010

no a do štvorice- mne v podstate zatial žiaden netreba. Jane nomad s vaničkou capazo je uplne bohovy,navyše v lete možme ešte aj autosedačku používať miesto vaničky 😉 . no a na jar si bude kupim iný,alebo budeme šatkovať...alebo konečne poriadnu trojkolku s tyčou , pri malom som ju začala zhánať neskoro ,ked už bol naučeny na odražadlo

denisocka
27. mar 2010

no,je to nepríjemne,neviem či to je z tlaku,či z čoho,celkovo je von husty vzduch,akoby malo pršať ale nič,tak možno z toho. lebo ako problémi s nizkym tlakom nemám

bihan
27. mar 2010

Čafte 🙂 Deni, aj ja dosť blbo zvládam zmeny tlaku a odkedy som tehu, pomerne často sa mi krúti hlava, hlavne keď prudko vstanem alebo šlapem do schodov.

No a kočík objednám asi bud. víkend po morfo UZV 😵

denisocka
27. mar 2010

bihan,teraz su v aukcii na mmb 2x bugstery,až ma trha dražiť,ale maly sa voziť nechce . už to kýcham, rada by som sa pochvílila pekným kočíkom , ale tu v dedine to aj tak nema kto oceniť

bihan
27. mar 2010

ja necem trojkolku 😝 Teda nie golfáč 😉 Vlastne aj ten golfáč, čo idem kúpiť, tak skôr bude pre Sáru a drobca aj tak budem nosiť v šatke... koncom augusta letíme k našim, tak som zvedavá, ako sa idem naťahovať s dvomi deťmi, kočíkom a batožinami 😅

zabullka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
denisocka
27. mar 2010

Baby,muzik mi umyl okna v celom byte.to je parada. Ja tu zatial lezim,lebo dnes mi nejak nieje dobre,ale to je tym pocasim

denisocka
27. mar 2010

Tak a uz prsi a rovno na umyte okna,mm je nestastny.xixi

rosienka
autor
27. mar 2010

deni- nechce prist aj k nam? 😉 😝 moj mm beha po konferenciach a mne sa do nicoho v domacnosti nechce ani pichnut, taka som hnila 😀

ja uz zacinam riesit skôr detsku izbu. nevieme sa rozhodnut kde a ci ju uz teraz zariadit, kam s postielkou, kam s prebalovacim pultikom... mame dvojpodlazny byt, detska by mohla byt jedine dole, kupelna je na medzipodlazi a hore je galeria so spalnou. chceme ju mat urcite prve mesiace s nami v posteli, tak neviem, ci mam dole tu detsku uz zariadit, ci nie. Prebalovat by mi bolo aj tak vyhodnejsie hore pri spalni...no dilema jak svina 😀

michaela80
27. mar 2010

ja uz mam okna za sebou...minulu sobotu mi ich segricka umyla - buduca krstna mama.... 😀 😀 😀 😀 dnes idem triedit veci malej veci podla velkosti....lebo uz mam 4 plne krabice veci do 74...

mimi21mimi
27. mar 2010

Ahojte kocky.... mne tiez prichadza casto zle, ked pridem dnu.. hlavne do tesca a podobnych centier.... dnes som sa odvazila ist po dlhom case sama... rychlo som zhrabla dve veci a utekala som prec... asi budem potrebovat doprovod. :D
Skoda, ze v nasom Tescu zrusili tie pokladne pre tehotne zeny.

denisocka
27. mar 2010

no ja som to doteraz nezažila. dnes som sa tak skoro vyvalila s nakupom, a to som mala v taške len 2 chleby a 30 rožky 😕 ... a kým som vyšlapala dedinu a na 3poschodie,tak amen.možno by pomohlo keby som mala po ruke vodu / a nočník/

u nas trošku pokropilo a už svieti slnko.

zuzannas
27. mar 2010

Ahojte babulky,

co sa tyka nakupnych centier, tak tie ja nemusim...po prve sa tam chodia poprechadzat pipiny a pod. a po druhe tie vzduchy co su tam..bleeeee 😝 😝 neznasam to a uz duplom ked mam maleho..absolutne nevhodny vzduch pre male deticky..sa cudujem tym maminam, ktore sa tam dokazu hodiny prechadzat.. 😕 aj teraz sme boli v Kike a uz po 10min som zacala byt nervozna a fofrovala family nech si pohnu... 😖

denisocka
27. mar 2010

u nas su taketo obchodaky daleko,takže ked už ideme ,tak raz za čas, maly s nami nechodí . zato manžel frfle dostatočne aj za neho. dnes sme po dlhej dobe nemali kde nechať maleho na sobotny nakup,tak šiel s nami,nič hrozne,cesta autom 2km - 2 obchody a aj tak, skoro sme infart z neho dostali,on nieje zvyknuty na nakupy,vo voziku sedieť nechcel,po predajni behal,vyvadzal,reval . hrozne . nakoniec sme dokopy nič nekupili,len zakladne veci čo maju aj u nas v dedine,tak som ešte odbehla do mäsiarne,kde mi prišlo blbie,a už sme šli domov. moje doeťa proste do takých centier ani vziať nemožem,bo potratím od nervoch

ikulka
27. mar 2010

ahojkajte kočky no dnes ste toho moc nepopísalinormálen som aj prečítať stihla
včera sme boli u našich a sme tam aj neplánovane spali tak sme sa prebaviliiiii 🙂

denisocka
27. mar 2010

n o ta si mam pisať sama so sebou? 😝

evitkamalicka
27. mar 2010

ahojte, my sme stravili cele poobedie vonku

terasa
27. mar 2010

cauko pozdravujem vas 🙂

didulka85
27. mar 2010

Caute! Ja som dnes poumyvala okna, upratala balkon, posadila bylinky, prezliekla postelne pradlo, utrela prach, povysavala, umyla podlahy a teraz som sa vratila z velkeho nakupu. Mam take spuchnute nohy ako este nikdy.
A vecer pridu kamarati popijat.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre