♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

evitkamalicka
30. mar 2010

ja som zvedava kolko asi vazi nase

rubinka
30. mar 2010

Ja som svoje bábo nevidela už 6 týždnov. Musím ešte týžden vydržať.

carmenn323
30. mar 2010

uz som pridala brusko do fotoblogu 🙂 :

klapinka
30. mar 2010

sme v UK a mali sme take infosky, ze sa nepodavaju informacie o pohlavy, lebo niektore "veriace spolky "alebo ako by som to.. odstranovali babske pohlavie..preto pre ochranu zivota ...ale podpisali sme papier, ze nemusi nam podat informacie ake by sme chceli pocut, nemusi to byt nase vysnivane pohlavie a nezarucuju ze babtko bude v poriadku tym ze som na scane..a kopec inych veci ..... a ked sa nas spytal ci chceme vediet a obaja sme odpovedali ano.. tak nam povedal 🙂
noc predtym sa mi snvalo ze to bude chlapec.. a volal sa Simon, tak ja som sla spokojna na scan- to je chlapec.. no schuti sme sa zasmiali..ale sme radi.. hlavne ze sme oki

denisocka
30. mar 2010

no,ja som si moc neodpočinula,maly spal len hodinku 😖

marija
30. mar 2010

carmen 😅 fakt velike. A to ti lekarka povedala, ze vyzera ako v 8 mesiaci?

nikitka231
30. mar 2010

marija a termin porodu ti ostal??lebo asi je to individualne kolko ma kadze mimi ,pani zo ZA co rodila pri mne rodila na termin ja o 3 dni skorej a nas maly mal 3,4 kg a jej mala 4,20kg...takze ja fakt nechapme 😕 🙂

captainka
30. mar 2010

tak to mate velke babatka ja ked som bola na morfo 19tt+1d babo malo 281gr

klapi gratulujem ku kocke 🙂

rubinka
30. mar 2010

Carmen nádherné bruško máš 😵

marija
30. mar 2010

Nikitka podla poslednej MS by som mala mat termin 12.8. ale ja mavam tak 21 az 24 dnovy cyklus. V 12tt na NT mi vyslo babatko o tyzden vacsie a podal merani stanovili datum porodu na 6.8. To iste sa potvrdilo na inom UZV na 3D v 15tt. No a teraz mi vyslo podla merani vacsie o 2 tyzdne a datum 29.7, ale na zaklade toho ze s malou to bolo presne rovnake ale uplne, sme sa dohodli s lekarom na termine 6.8. Podla mna to je najrealnejsi datum porodu. Moja mala sa mala narodit 12.1. a tiez bola o tyzden vacsia na NT. Narodila sa 6.1 a mala 3,7kg. A c 20tt na morfo bola vacsia o dva tyzdne a termin mi tam vysiel 31.1.

captainka
30. mar 2010

carmen pekne brusenko...tak to este uvidime ake ti narastie do konca tehu

marija
30. mar 2010

31.12 pardon 😅

carmenn323
30. mar 2010

marija ano dnes mi to povedala doki na poradni,ze vizeram na 8 a nie 22tt 😀 na mne to bolo dost vidno,ze som tahu uz v 3mes

klapinka
30. mar 2010

carmenn, ale co... 7 kg mas teraz na vyse asi v polke tehu, nakonci je to 14 kg.. co je v pohode vaha 🙂

carmenn323
30. mar 2010

z bruska mam radost ale do leta sa nechcem vidiet ja sa neunesiem ☹

marija
30. mar 2010

carmen tak ti uz neporastie 😉 coz je tiez vyhoda no nie?

didulka85
30. mar 2010

Carmenn ja mam tiez take velke... Pozri si... Tu skoro vsetky baby maju mini bruska.

evitkamalicka
30. mar 2010

aj ja mam podla mna velke, dnes alebo zajtra odfotim

carmenn323
30. mar 2010

klapinka keby to bolo 14tak sa tasim ale myslim,ze k tej 20sa dopracujem

carmenn323
30. mar 2010

didulka taba som uz minule pouzerala tak som sa tesila,ze niesom sama tiez mas velke brusko 😎

rubinka
30. mar 2010

Baby tak mne bruško akosi prestalo rásť ☹ za 2 týždne sa vôbec nezmenilo. Je to normálne?

carmenn323
30. mar 2010

didulka a ty si kolko pribrala?

marija
30. mar 2010

carmen tak to po porode zhodis 😉 ja som nestresovala kvoli vahe ani pri malej ani teraz nestresujem. V zivote som uz mala uz aj horsie vahove vykyvy, napr. ked osm zila rok v USA za ten rok som pribrala 20kg :D odchadzala som tam ked som mala 17 rokov a 60kg a vratila sa o rok starsia a s 80kg. To bolo moje zivotne maximum. Teraz vazim 60kg a vlastne po navrate z USA som sa dost rychlo dostala na povodnu vahu.

carmenn323
30. mar 2010

marja ved by uz ani nemuselo staci 😉

carmenn323
30. mar 2010

marija tak to ja nezhodim nemam pevnu volu ☹

marija
30. mar 2010

nieco sa zhodi samo, podla mna vacsina 😉

didulka85
30. mar 2010

Pribrala som 7 kil. Prve mesiace som schudla a potom som rychlo nabrala... Za posledny tyzden sa mi brusko zvacsilo o 4 cm. Dnes sa odfotim.

marija
30. mar 2010

ja poprosim muza nech ma tiez odfoti dnes v niecom obtiahnutom nech je to vidno a vazim sa vo stvrtok tak potom dam vediet, sama som zvedava. Ale obleciem vsetky gate s pred tehu. Vlastne ja tehu gate este ani nemam 😀

evitkamalicka
30. mar 2010

ja sa tiez budem vazit vo stvrtok pred poradnou, tak som zvedava

michaela80
30. mar 2010

rubinka a ja mam pocit ze na obvode mi brusko nerastie ale dviha sa do hora...stava sa take okruhlejsie- tehotenskejsie... 😀 😀 😀 😀 to aby sa mi dobre gulalo v lete...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre