♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kamajka
8. apr 2010

didulka tak to som zvedavá aj ja ako na to prišli 😕 ☹ ...... ale snáď to bude dobré držím palce.
a zvláštna choroba krvi to je akože aká? neobjavená?

didulka85
8. apr 2010

To je nieco, co vznika pri dlhodobom uzivani antikoncepcie. Ja som brala bez prestavky od 13 rokov... A vsetky priznaky na to sedia... Dufam, ze je to len nejake plasenie...

denisocka
8. apr 2010

didul,možno maš tu gestozu,ta sa prejavuje opuchmi tuším 😖 no a to sa spaja s obličkami samozrejme

kamajka
8. apr 2010

o tom som ešte nepočula ale sestra má známu ktorá tiež brala antikoncepciu asi od 10 rokov lebo musela neviem presne prečo a v tehu mala dosť problémy ale už je v pohode

denisocka
8. apr 2010

no a trombofiliu mam ja tiež, prišlo sa nato po tom,čo som roky rokuce brala Antikoncepciu a potom potracala a krčove žily,jedno s druhym

kamajka
8. apr 2010

deni myslíš preeklampsiu že? to by ešte nemala, to sa až ku koncu tehu prejavuje, ja som to mala dvakrát...

denisocka
8. apr 2010

a naša stresmanka maculienka caka chalana a presunuli jej TP do augusta

denisocka
8. apr 2010

hej myslím to,ale su aj včasne gestozy

kamajka
8. apr 2010

ja som zase mala trombocytopéniu ........ ale už nemám.. súviselo to asi s preeklampsiou.

kamajka
8. apr 2010

vidíš to máš asi pravdu že sú aj včasné.... ja som zatiaľ čítala len o neskorej, lebo sa ma to priamo týkalo tak som len to vyhľadávala.

didulka85
8. apr 2010

Jeeejda... Take choroby ani nepoznam...

kamajka
8. apr 2010

didulka ja ked som prvé čakala tiež som nepoznala... ale bolo nutno sa informovať bo bolo zle ☹

didulka85
8. apr 2010

Mna sa dnes doktorka pytala, kedy som bola u nejakeho vseobecneho doktora. Ja ze v 15, 14-tich... Ked mi praskol slepak. 🙂

denisocka
8. apr 2010

http://primar.sme.sk/c/4116730/gestozy.html ale zas ty maš tlak nízky,že?

michaela80
8. apr 2010

deni ale zase mm uci na polovicny uvazok cize nic moc...od septembra by mal byt uz na cely ale zase skolne mu bude treba platit takkze ziadna vyhra...

didulka85
8. apr 2010

Moja mama si myslela, ze zomieram, ked som k nej v strede tyzdna vecer prisla na navstevu aj s manzelom... Lebo vedela, ze som isla k nejakemu doktorovi, len nevedela, ze to bol gynekolog. Lebo kazdy vzdy hovoril, ze mna dostanu k doktorovi, len ked budem zomierat. 🙂

didulka85
8. apr 2010

Denisocka mam ho nizky... To doktorom nesedi... Opuchy od 4. mesiaca, nizky tlak a modriny.

michaela80
8. apr 2010

dnes ma mm tak serie ze najradsej by som do doslova zaskrtila..... 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

kamajka
8. apr 2010

joj denisocka som si tukla na ten link až mi zle prišlo, ja si to už ani pripomínať nemôžem lebo ma hneď depky chytajú...

denisocka
8. apr 2010

myslím si,že by si mala čo najskor fičať k dobremu hematologovi 😉 ale fakt čím skor

kamajka
8. apr 2010

pridávam sa k denisocke didulka

didulka85
8. apr 2010

Manzel mi vynadal, ze som mala ist uz davno. V lete som nemohla ani suknu nosit, take som mala modrinove nohy. Potom na neho cudne pozerali ludia. Som vyzerala ako obet domaceho nasilia... Modriny nebolia, tak som to neriesila.
Odkedy som tehotna, ani jedna modrina.

michaela80
8. apr 2010

didulka s modrinami mam problem aj ja no nic mi nezistili... i teraz mam minimalne 6 modrin na nohach a nebuchla som a nikde

didulka85
8. apr 2010

Ani mne urcite nic nezistia... Len zbytocne celu PN-ku stravim na nemocnicnych chodbach.
Idem si popratat a vysivat...
Pekny zvysok dna!

denisocka
8. apr 2010

no didulka, dosť lahostajne sa k tomu staviaš 😕 .. ja som rodeny hypochonder,ja by tam už rano stala pred ambulanciu

tea333
8. apr 2010

didulka tvorenie modrin moze mat viacero pricin, ale mozes mat aj oslabene cievne steny alebo nieco s krvnymi dostickami, je to vazny dovod na navstevu lekara 😕

snehulienka24
8. apr 2010

Ahojte...tak mame za sebou morfo usg... 🙂 zodpovedame tyzdnu, mame 310 g a je to dievcatkooooo 🙂 necitala som vas asi tri dni, tak neviem ako sa zmenil stav, ale dufam ze dorovname tych chalanov za chvilku 😝

denisocka
8. apr 2010

snehulienka,gratlujem k babenke

snehulienka24
8. apr 2010

denis dakujem 🙂

denisocka
8. apr 2010

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre