♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

januliatko1985
9. apr 2010

No ahojte, tak mi teda fajne dlho trvalo, kym som vas precitala za tie dva dni co som tu nebola.boli sme u mm rodiny v trnave a blave.a vcera vecer som bola taka zmorena z cesty, ze konec, esteze bolo krasne vonku, co ma rosku povzbudilo 🙂

blahozelam k pohlaviam a dufam, ze aj ja sa v utorok dozviem, uz konecne, mam poradnu.

a k tym rozmerom, tak brusko 89cm 😲 a vaha +7kg 😅 .

na dnes mam obedik navareny, takze oddychujem a vecer prechadzka nejaka, sak tak je krasne vonku a ja este v pyzamku.

rubinka
9. apr 2010

Ahoj Januliatko 🙂

januliatko1985
9. apr 2010

no ahoj rubinka, takze stale neviete pohlavie, no skooooda, ani my 😠

si idem dat sprchu nech sa konecne preberem, bo sm jak s mechom otapena.....

denisocka
9. apr 2010

baby,kolko platíte DNP ???? slebo tu som postrehla že niekto len okolo 20€ a tu v teme mi tvrdia,že minimum je 42€
vyjadrite sa,kto to platí,dik https://www.modrykonik.sk/forum/financie-a-rodinny-rozpocet/rodicovsky-prispevok-sa-zvysi-od-januara-2010/ - v moj prospech samozrejme očakavam reakcie 😀

rubinka
9. apr 2010

Tak počkám si do mája na to 3D. Tebe to do utorka zbehne rýchlo ako nič.

denisocka
9. apr 2010

bihan, niečo o janke vieš? ja ju nelutujem,ja len neviem kde sa prepadla

denisocka
9. apr 2010

ja som teraz dovysavala byt,idem si dať sprchu a hodiť strih tam dole,nech vizeram na STK v poradni kulturne

rubinka
9. apr 2010

Deni ked som platila z maxima tak to bolo 44,10 eur, dnes už to maximum trocha zvýšili ale ja si toho roku platím už len minumum a to je 14 eur. Tie čo platia iné sumy, si zrejme iba priplácajú ak majú malý plat a chcú mať maximálnu materskú. Si proste doplácajú koľko im chýba do toho maxima,

denisocka
9. apr 2010

tak to tam napíš,akože sa tam nechcem hadať,ale aby si obyčajne baby nemysleli,že minimum je 42€ a preto sa nato vyseru

rubinka
9. apr 2010

Napísala som, inak som sa pobavila jak brisilde údajne povedali že sa platí 100 eur, to kde akože nabrali? 😀 By sme skrachovali potom.

Sa tám hadžu kadejaké sumy a ja nechápem skade šak máš len maximum a minumum nič medzi tým. To priplácanie čo som spomínala predtým, asi už zrušili alebo som počula že mali zrušiť.

janusa127
9. apr 2010

ahojte 🙂

som vás zatiaľ len preletela, a pozerám že sa pýtate na jankaat.... čo mám posledné info čo som si s ňou písla na fb tak to teraz dopadlo tak isto ako prvé tehu... 😔 😔 dúfam že som mohla povedať...

mne je o dačo lepšie , bruško poslúcha, dávam si magnezium tak mi pomohlo a na pondelok som sa dohodla s dokym že ma pozre.

rubinka
9. apr 2010

Ahoj janusa no ja som si aj myslela že dobre to dopadnúť nemôže ked otehotnela tak skoro po potrate a ešte s dvojičkami ☹
Nebolo to moc zodpovedné, ale čo už.... 😒

denisocka
9. apr 2010

januš,som si myslela

denisocka
9. apr 2010

rubi dik,že si tam písla

kamajka
9. apr 2010

ahojte skôr som sa sem nedostala od rána som varila až doteraz, mám totiž maróda doma.... ☹
čo tu nového?

leteku
9. apr 2010

denisočka - ja platím tiež menej, lebo sa to počíta ako súbeh dvoch poistení, teda som zamestnaná a popri tom si platím DNP

maculienka123
9. apr 2010

som dnes nevarila,dojedame az na veceru nieco zbuchnem.

ja neviem co mi dnes je tak teplo,normalne sa potim a je mi horko a to beham pomaly v kratasoch po dome.to je asiz dalsich tehu javov nie?

ja si doplacam 50 eur na to aby som mala najvyssiu matersku,len teraz ked mi znova posunuli TP o tyzden skor,tak mi to asi nevyjde,len sa musim s dokim dohodnut,lebo som mala mat TP 3.sept a doteraz to len menia,tak som si zacala platit,ze mi to vyjde,tak zbytocne prachy. ☹

snehulienka24
9. apr 2010

podme niekde na vylet 😀

mne uz hrabe... 🙂 asi si zachvilku ohrejem obed ... 😀

maculienka123
9. apr 2010

co ten maly robi v bruchu,sak ma picha tlaci kope vsade mozne,hlavne prava strana ma riadne boli aj ked chodim,mi asi tlaci na crevo

rubinka
9. apr 2010

Maculienka nevychadza ti tých 270 dní do pôrodu, či ako?

snehulienka24
9. apr 2010

inak KP poloha je, ze je ritkou dolu?

maculienka123
9. apr 2010

rubi,mne to vyslo,ze budem mat matersku,len aby som mala tu najvyssiu,si doplacam mesacne.lebo matersku vypocitaju z nejakeho priemerneho platenia NP za poslednych 26t.

pridavam nasho susna 🙂 vcera sme sa boli fotit

rubinka
9. apr 2010

Macu, malý je nádherný 😵

Počkaj dajak nechápem šak ja si tiež platím to DNP a to že ti posunuli termín by to nemalo ovplyvniť. Ono sa ti za rozhodujúce obdobie berú platby za rok 2009. A do pôrodu treba splniť 270 dní byť poistená. To je všetko.

maculienka123
9. apr 2010

sak ja uz neviem,ona mi to tak vysvetlovala,ze treba si platit, 26t pred nastupom na matersku aby som mala najvyssiu

rubinka
9. apr 2010

Odkedy si poistená? A kedy máš nástup na materskú? Tie ženské na úradoch su mnohokrát strašne blbé a nič nevedia, ešte človeka dopletú.

denisocka
9. apr 2010

macu,parady chlap . počuj a čo ti stale menia tie terminy,šak by mal byť jeden pevny podla kramoch a potom to je genetika,nie? to ja by som už mala nakoniec aj 29.7 TP

michaela80
9. apr 2010

deni ja platim maximumu DNP a to je 44... cize minimum nemoze byt 42 , myslim ze je to okolo 14 ...

michaela80
9. apr 2010

macu krasny je... 😀 😀 😀 😀 😀

januliatko1985
9. apr 2010

deni ja platim 22e....a preto tolko , lebo ja si doplacam len ten zvysok, ostatne plati moj zamestnavatel, takze to mesacne neni az taka palka a zacal asom si to platit uz min. rok v aprili , a na Pnku som nastupila v januari a 270dni mi uplynulo az na konci februara tak potom mi dr vypisal aj tu druhu marodku na DNPO...

macu, kraaasna fotecka 😵

denisocka
9. apr 2010

idem baby do poradne,trimte palce ,ak bude dačo akutne napíšem z mobilu ak nie,tak večer

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre