♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

marija
10. apr 2010

miska dakujem 😵

kamajka
10. apr 2010

marija ja som len podpichla ako píše miška, to je úplne jedno chápeme sa a to je hlavné.
držím palčeky aby ti miláčikov pustili.

marija
10. apr 2010

kamajka ved ja viem 😀 a to keby si vedela ze mam vystudovane 3 jazyky vratane slovenciny 😀 😀 😀 no hanba jak hovado 😝 a dakujem, ak nie dnes tak az v pondelok... neviem co so sebou to je najhorsie. Uz som vsetko upratala, oprala, nemam komu varit, tak neviem co robit...

pipi1211
10. apr 2010

dobre ranko prajem! mari a kde mas malu? akosi som nestihla postrehnut 😕

ja este presne neviem ktory kocik chcem, uvazujem nad dvoma bud quinny alebo casuaplay musim si ich nazivo kuk a ktory sa mi viac zapaci ten si ibjedname 🙂 🙂 🙂

marija
10. apr 2010

pipi na Kramaroch na infekcnom... preto som tam nemohla s nou ostat 😢

pipi1211
10. apr 2010

no pekne ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ a ako to zvlada? ja si to teda neviem predstavit 😒 ja si neviem ani predstavit ako to bude ked pojdem do porodnice na par dni 😒

marija
10. apr 2010

pipi porodnicu som si nevedela ani ja predstavit, este nikdy som nebola v noci bez malej a odrazu toto... a uz je 3 noc tam a ja doma. Je sice s muzom, ale tak maminka je maminka. No chce ist domov, place, ze chce mamu... okrem toho ked ich prijimali bola 5 dni v horuckach nad 39C, 5 dni nic nejedla, bola unavena, vycerpana, chora a este ju vzali odomna prec... hned prvy den jej brali krv (den predtym jej ju brlaa jej pediatricka), napichli jej kanilu a mala 6 hodin infuzku zavedenu... ako to dieta uz ma za posledny rok anginu asi 8krat... kazdych 6 az 8 tyzdnov sa jej vracia, ale nikdy neskoncila v nemocnici... nezabrali jej ATB tentokrat a bolo podozrenie na mononukleozu... bojim sa co dalej, lebo toto uz druhykrat ja urcite neprezijem.... a pre jej maly organizmus to musi byt tiez brutal zataz, stale je na ATB, teraz kazde 4 hodiny. Ale uz nema od stvrtka teploty a uz papa tak aspon nieco.

michaela80
10. apr 2010

pipi tu mas diskusiu o casualplay...https://www.modrykonik.sk/forum/na-kocikovanie/kocik-casualplay-s4/
https://www.modrykonik.sk/forum/na-kocikovanie/kocik-quinny-freestyle-3xl-comfort/

len si ich chod dobre pozriet lebo casualplay novy reverz sa mi zda strasne malinky ako sportova cast hlavne opierka chrbta.....

miciatko
10. apr 2010

ahojte, dnes som bola na 4D ultrazvuk . Najprv sme váhali že či pôjdeme. Bol to nadherný pocit . Babenko je o týždeň staršie ma už okolo 600g je krásny a stále kopkal. Lekar nam všetko pekne poukazoval a musím povedať že je to nezabudnuteľný zážitok, par fotečiek som dala aj do albumu .

mata299
10. apr 2010

kočky, chcem sa vás opýtať...máte niekedy pocit, že máte ako keby úplne horúce chodidlá?ja viem, že sa tu riešia vážnejšie problémy, ale mne sa to stalo už pár krát a vždy večer, keď ležím...normálne musím chladiť o podlahu 😉 ...., ale možno mi le šibe 😉

marija
10. apr 2010

Jeeej miciatko super fotecky. Verim, ze to bol krasny zazitok, tesim sa kedy uz pojdeme aj my. Este 11 dni 😀

mata fuuuha, ja take nemam a ani som o niecom takom nepocula, ja ich mam skor studene a musim si dat ponozky 😉

janusa127
10. apr 2010

ahojte 🙂

ja som bexu cez kuriera brala a to bolo 7€..tak neviem či sa preplatí alebo tak, no ja som ju nikde v obchode tu naokolí nevidela, za benzín by som isto viac platila keby som ju niekde zháňala a čo som čítala diskusie tak sa to cca narovnako oplatí či cez net alebo v obchode, inak je tu na koňovi diskusia o bexe, píše tam s babami aj chlap čo ich na nete predáva .

a dá sa vydržať bez epi, som ako prvorodička rodila 12hodín a to ani tak nepríde že to tak dlho 😅 lebo sa len na dýchanie ,kontracie sústreďuješ. kamoška rodila dva dni bez epi, ...je to rôzne podľa aký máš prah bolesti a kolko vydržíš 😀

janusa127
10. apr 2010

marija a ako je malej ? polepšilo sa jej?

mata ja mávam skôr studené nohy a na večer to istia hrubé ponožky 😀

marija
10. apr 2010

januska ano uz je lepsie, dakujem za opytanie sa. Od stvrtka uz nema teplotky, este je kazde 4 hodinky na ATB a vytieraju jej hrdielko. Cakaju este na nejake vysledky, hlavne sleduju ci klesa CRP a sedimentaciu sleduju. Vcera mala v moci stopy krvi, ale vraj to pri silnych zapaloch byva, ale dnes jej opat brali moc na rozbor. Najradsej by som ju uz mala doma, lebo lezi s anginou na infekcnom kde lezia deticky s kiahnami, hnackami a podobnymi vecami....

klapinka
10. apr 2010

mati aj ja mam studene, vecer horuca sprcha aby sa mi trosku ohriali 🙂

baby co sa tyka kocika, taka otazka 😵 kolieska pohyblive alebo pevne?? 4 alebo 3?? chapete ako to myslim ze?? 😉 co je lepsie, ja vobec netusim

michaela80
10. apr 2010

klapinka ja urcite 3 nafukovacie a velke , predne otocne....na neodhrnute chodniky si neviem predstavit malinke kolecka...
akurat som krajala melon cerveny a pytam sa mm ako ho narezat ci ako grep alebo od stopky a on my na to , ze tak aby som sa neporezala- tomu sa hovori rada nad zlato... 😀 😀 😀 😀

mata299
10. apr 2010

mne dnes volali, že mi došiel kočík, Q12 camarelo...neviem, či je dobrý, ale mne sa zdal ľahký a hlavne sa super otáčal na všetky svetové strany 😉

michaela80
10. apr 2010

miciatko krasne fotky a 600 gr...kus chlapa...

janusa127
10. apr 2010

marija to je dobré že sa jej polepšilo 🙂 držím palčeky aby ste čoskoro boli spolu domka všetci 😉 no veru nie je to sranda na infekčnom 😖

klapinka no každému vyhovuje dačo iné, ja som doteraz mala kasické 4kolieska, pevné - vadilo mi dvíhanie na každej zákrute, či otočení a tým sa rozvrgal, tak som teraz vsadila na otočné predné dvojkoliesko tak dúfam že mi niekde neodpadne lebo toho sa tak asi najviac obávam...

no haluške urobené, ide sa jesť 😀

nikitka231
10. apr 2010

miciatko a termin ti ponechali ??lebo to je celkom taky valibuk 😉

klapinka
10. apr 2010

diky baby, ja som do teraz ani len stranky neotvorila s kociarmi, vobec netusim co ma byt priorita 😒

lulusha
10. apr 2010

caute damy! deni - drzim palce, kasli na bordel a vazne oddychuj... ja idem o chvilku varit, dnes som hore od siedmej, ale vcera som zalomila o 21.30 🙂 predsa len, prvy tyzden v robote ma vystavil...
pridavam svoj bruch 🙂

michaela80
10. apr 2010

krasne brusko
och treba mi varit ...nechce sa mi....
klapinka je nacase si prestudovat kociare....lebo je podla mna blbost kupit prvy ktory uvidis v obchode...ja som kociar riesila asi tri mesiace...konecne je objednany a cez tyzden ho idem zaplatit....

miciatko
10. apr 2010

je dakujem babeny, naozaj to bol krásny zazitok, ani trochu nelutujem tie peniazky
nikitka termin mi posunul na 9.08 ale zatial len neoficialne ze v 30t sa bude robit ultrazvuk podla ktoreho budem mat konecný termín ktoreho sa budeme drzat

zica1
10. apr 2010

Ahojte kocky, tak sa hlasim, na 4d sme zistili, ze nam narastol pipik 😀 , takze je to 100% chlapcek

denisocka
10. apr 2010

Zica gratulujem,a co ste pred tym mali cikulu?
Groka ako?

Baby neviete mi tu na mk najst temu serklaz?a dat mi tu link?

zuzannas
10. apr 2010

Klapinka, podla mna je lepsi 4 kolesovy kocik..3 kolesovy je fajn na sportak...

Lulusha, pekne fotky 😉

Ja som rodila necele 4 hodky bez epi a tiez sa to dalo ceelkom vydrzat, mne jedine co najviac vadilo bolo, ked mi monitorovali babo asi 30min a musela som lezat na chrbte a nemohla som sa pretocit nabok v tych kontrakciach, brrrr... ☹ 😖 ☹ to bolo sakra neprijemne...ale ked som potom mohla chodt, ist do sprcha sa to dalo...ale teraz sa spolieham, ze to bude podobne alebo este kratsie, lebo nechcem si davat do tela zbytocne EPI...

michaela80
10. apr 2010

zuzi ja som mala monitor na sebe asi 15 hodin....myslela som ze mi svihne z neho...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre