♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

peta131
11. apr 2010

deni a to dokedy mas tak lezat z nohami hore? to uz ako do konca tehu? ci len do kontroly? ved to sa neda preboha vydrzat este ked mas aj maleho 😖

kamajka
11. apr 2010

peti ja pijem kafčo tiež ráno a poobede, jedna je vraj povolená a ešte aj sestrička sa ma pýtala či pijem kávu lebo ma bolievala hlava a že to nízky tlak že si kludne môžem dať kávu. aj ked nemalo by sa...
minule som čítala že v tehotenstve je povolené malé množstvo alkoholu 😕 😕 😕 ta tie slabučké kávy snáď tak neublížia ako alkohol.

kamajka
11. apr 2010

ja si to tiež neviem predstaviť že by som tak mala byť dokonca tehu... som bola dnes v tescu cca 1500m tam a späť, no ale bruško som mala taé tvrdé ako skala, tiež eď viac chodím alebo stojím tak tvrdne, to je zle?

ja sa nejak snažím si to nepripúšťať, však pacientov mám doma takých že až....

peta131
11. apr 2010

a to co by ako mohli tie kavy uskodit babu? 😕 co ten kofein sposobuje? ja mam tiez hrozzne nizky tlak tak si neviem predstavit rano nevypit kavu to by som bola cely den jak mechom prastena 😖

kamajka presne ked dlho chodim alebo stojim tak brusko ako skala ale snad je to normalne mne doki na poslednej poradni povedal ze pokial brusko tvrdne tak 5x za den ze je to ok...

zuzannas
11. apr 2010

Peti, ja pijem 2 kavicky za den, samoska s mliekom (dost) sestricka mi to skor nariadila koli nizkemu tlaku, ale zeby mi zaberali?? 😕 😅 ja si mozem dat kavu (teda aspon taku aku si sama doma robim) a do hodinky mozem kludne spat 😅 no problem...ja ju pijem pre chut asi skor 😉

zuzannas
11. apr 2010

neviem co to moze sposobit babu...dufam, ze nic..ale pocula som aj nazor niekde, ze to moze sposobit jeho nespavost..ze vraj..ale neviem ci je to teda pravda 😕

kamajka
11. apr 2010

zuzannas no môj chlapec bol spachtoš do roka spával 5krát denne 😀 a pila som kafé normálne bez mlieka.... ja s mliekom ani nemôžem, lebo hneď bežím na záchod...

beatrixe
11. apr 2010

Ahojte, ja k vam zvyknem zavitat, precitam, ale k napisaniu sa uz nedostanem 😉. Ale ja sa polepsim...
Denisocka ... ja tiez necitim kopanceky v oblasti pupka, väcsinou je to intenzivnejsie v podbrusku, alebo co ma trosku stve, tak je to stale pod pravymi rebrami. Ale preco? To mi neide do hlavy, preco stale v tej casti? Je to dost neprijemne, hlavne ked sedim. Mne inak na ultr. povedali, ze mam dost nizko placentu, takze ak sa do porodu nezmen, bude to cisarsky ☹ ...
Peti...ja kavu pijem, aj pri Markovi som pila a v pohode. Jednu Nescu doobedu, ale nie velmi silnu. Tie 2 v 1 a 3 v 1 tie nemozem ani citit od kedy som tehu. Manzelik len taku lubi, rychlo mu ju zalejem a odnasam mimo mojho nosa 🙂
Juj a ozaj, ako sa pridavaju udaje do tej tabulky co mate?

kamajka
11. apr 2010

ahoj beatrixe 🙂 ja neviem ao sa tam pridávajú údaje, to asi môže len ten čo ho vyhotovil ten fotoblog 🙂

ani ja tam ešte nie som, xi 🙂

denisocka
11. apr 2010

Beatrix vitaj, ak ta male kope na pravo,tak nalavo ma chrbatik.ja tak mala so simonom.
Ad kava-pijem turka rano,obcas poobede
ad tvrdutie,mne tvrdne viac ako 10x urcite,ale z toho asi 2-3x tak ze citim az tlak na mechur a zvysok je take polotvrdnutie?

michaela80
11. apr 2010

tabulku robi leteku a bruska a fotky rodin si mozte dat same...heslo cez IP
Ja kavu nelubim...fuj...

beatrixe
11. apr 2010

Deni...ale mne neide do hlavy to, preco sa aspon niekedy neotoci a nekopne ma do laveho rebra !

denisocka
11. apr 2010

Ta asi je pohodlne.mna ani do rebra nekope,mozno v 8.mes

bihan
11. apr 2010

Kávu pijem, čokoládové senseo s mliekom... nič silné 🙂 ja mám info, že 4 slabšie kávy denne sú ešte v pohode.
Čo sa týka alkoholu, tak viac ako trošku vína alebo piva k obedu by som si nedovolila, na svojom miminku mi záleží viac ako na nejakom poháriku 🙂

Inak mne napr. bruško tvrdne aj keď mám plný mechúr 😀 takže ráno úplne pravidelne, ale za deň tak max. 4x.

peta131
11. apr 2010

bihan mne tiez brusko tvrdne ked mam plny mechur 😀 a este mi tvrdne aj ked mam prdiky zastavene 😀 😝 😅

zica1
11. apr 2010

dakujem baby a uz som pridala aj nejake foto zo 4D 😵

zica1
11. apr 2010

baby, ma niektora z vas placentu na prednej strane ako je? znamena to nieco pre mna?ci je vsetko ok?dakujem

bihan
11. apr 2010

Peťa, tak tak 😀

Zica, ja mám a je nás kopec, vôbec nič to neznamená.. len to, že môžeš cítiť prvé pohyby trošku neskôr, resp. necítiť pohyby v určitej oblasti, kde je placenta.

denisocka
11. apr 2010

Ja mam

peta131
11. apr 2010

mne doki povedal ze je to uplne jedno kde je placenta ale ze ked je vzadu je to lepsie ked musia robit cisarak ale inak je to jedno len ked je vpredu su citit menej kopanceky...

snehulienka24
11. apr 2010

denis pls, ako sa vola ten monitor dychu co si si objednavala a na akej stranke? dakujem... ja by som ho teda asi ani neriesila, ale mangel ze sa bude citit lepsie...baby, ktore ho budete mat?

michaela80
11. apr 2010

snehulienka ja som ho teraz objednavala cez stranku od denis

snehulienka24
11. apr 2010

misi a ako sa vola? viem ze na A..algcare ci ako? :D

peta131
11. apr 2010

snehulienka Angel Care sa vola aj ja ho mam presne ten isty co miska a deniska 😉

snehulienka24
11. apr 2010

peti dakujem 🙂 to som mu teda vymyslela nazov 😀

peta131
11. apr 2010

😀

kamajka
11. apr 2010

ja mám tiež placentu vpredu co je to ten angel care?

peta131
11. apr 2010

ja mam vzadu placentu...

kami Angel care je monitor dychu 😉

kamajka
11. apr 2010

he díky....... ja som nič také nepoužívala tak nefiem 🙂

peta131
11. apr 2010

my sme ten Angel care dostali ako svadobny dar 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre