♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

michaela80
13. apr 2010

zica ja uz mam tiez flasky ,odsavacku, strilizator do mw a cumliky TT...

carmenn323
13. apr 2010

Ahojte babulky,mne dnes prisli flasky AVENT aj TT ktore su podla vas lepsie?Mne sa skor zdaju lepsie TT .Ktora to mala ist 11.4 do Hlohovca na 3D?

denisocka
13. apr 2010

Miska,netreba ti k tomu sk navod?

zica1
13. apr 2010

michaela 🙂 super, ze 🙂

denisocka
13. apr 2010

Halo, alchemylku caj

michaela80
13. apr 2010

navod mas v slovencine? ak hej tak posli...
zica vyzera to super su take ine...ale cumle na flaskach vyzeraju perfektne...take bradavkove...

xgretkax
13. apr 2010

ahojte, chcela by som sa opýtať, má niektorá z vás bolesti slabín?už týždeň ma riadne bolia, až sa mi ťažko chodí a neviem čo s tým, hlavne či je to normálne...či sa rozťahuje panva, alebo čo?neviem..... :(

evanns
13. apr 2010

Ahojte baby,
abbey mas krasny kociar 😎
jonatanka, ani my nevieme co to bude, nechcel sa nam ani raz ukazat, ale pevne dufam ze tento stvrtok na morfologickom sono sa dozvieme 🙂

evanns
13. apr 2010

michaela, tu tvoju postielku si kupovala cez internet? je nadherna!!!

michaela80
13. apr 2010

cez net a spostovnym vysla 78 Eur...z Ciech...cize super cena...

evanns
13. apr 2010

Ciiiiiiiiii paradna cena a mas link? mohla by si mi ho poslat??? Dakujem dakujem

michaela80
13. apr 2010

pohladam...

denisocka
13. apr 2010

Miska dik,posli mi mail na forcepska@gmail.com , a poslem zajtra navod .aj kto iny chce sk navod na AC 401

michaela80
13. apr 2010

len pozeram ze je o par Eur drahsia... ako bola pred mesiacom..http://kojenecke-obleceni.eu/zbozi/detske-posty...

evanns
13. apr 2010

Dakujem...idem kuk

abbey1
13. apr 2010

xgretkax,radšej opatrne,ja som tiež tie bolesti zľahčovala a prisudzovala zväčšovaniu maternice,a dnes na mňa doktorka robila bubu.Vraj je maličká veľmi nízko a preto tie bolesti,a tlak na krčok je preto veľký a nebezpečný.A úplne mi zatrhla bicykel,aj keď som argumentovala,že je to pre mňa menej namáhavé.Ako dobre,že moje deti nechceli fľaše a cumle,ušetrím za to.Ale o to horšie bolo keď plakali a do úst pomáhal len prsník.

marija
13. apr 2010

Ahojte kocky.

Tak glukozovy test mi bude robit moj gynekolog rano spolu s odbermi vsetkymi a nic si nemusim nosit len prvy ranny moc, lebo kym by som tam prisla asi by som sa pocikala 😀

Flase, cumliky a odsavacku zatial neriesim ani ja. NIc z toho som nepotrebovala ak bude treba nieje problem to kupit v priebehu hodinky. Teraz riesim nabytok do druhej detskej 😎

Inak mne brusko tvrdne minimalne, neboli ma nic, az na to, ze dnes ma bolelo sitie po nastrihu 😕nemate niektora taku skusenost, ze preco? Predtym ma to tiez bolelo parkrat (pocas tohto tehu), ale preslo to vzdy...

abbey1
13. apr 2010

Ahoj Marija.Ako s malou,je už úplne OK?

marija
13. apr 2010

Ahoj abbey, uz je doma, ale do soboty je este na peniciline kazdych 6 hodin. Inak vyzera uz dobre. Trosku dnes mala problem vyjst hore po schodoch do spalne, ale asi je to pochopitelne kedze mala tak dlho vysoke teploty a silny zapal. Ja som stastna jak blcha ze je doma, krasne papa. Ale toto si uz fakt nikdy nechcem prezit... mam pocit, ze druhykrat to uz asi ani neprezijem 😔

tea333
13. apr 2010

baby co si objednavate alebo kupujete angelcare, kolko vas vysiel??

michaela80
13. apr 2010

tea mna vysiel 74 eur...

michaela80
13. apr 2010

ja sa lucim...idem dospat minulu noc... 😀 😀 😀

bihan
13. apr 2010

Juhúú.. ja som si práve vyhrala na ebay takéhoto Bunkera 😵

abbey1
13. apr 2010

Ty sa máš.Je ozaj krásny.Tak si ho krásne užijete.Už som ich pozeral na nete,ale tento má peknú farbu.

denisocka
13. apr 2010

Je,za kolko?

denisocka
13. apr 2010

Tea,mna vysiel 65e do uk posta zdarma a odtial mi to doniesla kamoska

tea333
13. apr 2010

dakujem za info baby, to len aby som vedela za kolko mam kupovat 🙂

bihan
14. apr 2010

Deni, za 30 libier aj s poštou.. používaný, ale vraj v super stave. som zvedavá.. len tým pádom asi padá môj tyrkysový kočík :p

Marija držte sa, veľmi vám prajem, aby už bolo lepšie. 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre