♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

snehulienka24
14. apr 2010

kika, maly je krasny 🙂 uplne fotogenicky 😉

leteku
14. apr 2010

kika - tak v augustovkách budú dvaja Jrkovia 🙂 Je krásny.

groka
14. apr 2010

babule ja sa chystam muza prekvapit,takze budem asi treti Jurko,ak to teda bude ozaj chlapec

denisocka
14. apr 2010

ale tu budu dvaja JArkovia?

groka
14. apr 2010

deni 3 asi 😀

este hadzem foto takuto

abbey1
14. apr 2010

Ahojte.Konečne sme doma,a že kľudový režim a zvolniť.HA HA.Nech mi niekto povie ako.A to ešte idem variť,ale nechce sa mi.Tak budú mať naše slečny dobrý výber,keď nám pribúdajú chlapci.Inak včera som ozaj mala celkom kľud a večer bolesti v brušku ako des,aj v noci som sa zobudila a bruško úplne tvrdé a bolelo.Našťastie dnes poslúch.Vybrala som si lieky i magnezko.Tak dúfam,že mi po ňom nezletí tlak.

lulusha
14. apr 2010

kika, zlatucky je Jurko... maly hippisak 😀

lea821
14. apr 2010

Ahojte augustovky.. mozem sa k vam pripojit? som jedna z vas 🙂 tiez mam termin v auguste ale co ma trosku stve je to ze kazda tu pisete ako uz citite svoje babatko a ja zatial len take naozaj slabe pohyby citim... mam z toho troskku strach ... mala to niektora z vas tiez tak uz okolo 22 tyzdna?

denisocka
14. apr 2010

groka,tak traja,ale nie jurkovia,ale jarkovia

nika.r
14. apr 2010

ahojte 🙂

Dúfam, že ste všetky OK, nestihám Vás čítať. My sa máme fajn, pomaličky sa sťahujeme, balíme, zaraiďujeme, takže máme veselo. Vidno to aj na mojom brušku, niekedy tvrdne dosť, ale verím, že o týždeň dopadne poradňa v pohode.

lea, každé dieťatko je iné. Keď porovnám toto tehu s prvým, tak druhé bábo je oproti Tomáškovi hotový kaskadér. Prvé sa v brušku hýbalo oveľa menej ako toto teraz. Hlavné je, že pohyby cítiš. 😉

groka
14. apr 2010

tak baby jurkovia ci jarkovia?

marija
14. apr 2010

No ja som pochopila, ze Jurkovia a pipi bude mat Jarka 😀 cize 3aja JUrkovia a jeden JArko. Alebo? 😕

ikulka
14. apr 2010

ahojky kočendy nemám teraz moc čas čítať len pozerám že hodne objednávatie tei TT flaše, ale u nás ich asi bežne nepredávaju však? lebo viem ako to oblo pri malej s aventom často som musela meniť cumle čo ich cele rozzuvala, tak na tieto asi bude problém zohnať cumel však....

michaela80
14. apr 2010

cafte...teaz som sa vratila od rodicov...neskutocne vybavovacky ohladom pohrebu...babca so vsetkym ma problem, nic jej nesedi.....no co uz...
male kope vydatne cely cas a brusko fajne tvrdne...takze na veceru budu iba buchty...varit ani nahodou neplanujem a laham k telke...

michaela80
14. apr 2010

inac zo sekaca som isla zase s plnymi igelitkami...zajtra pofotim.... dnes som tam nechala 35 eciek ale tolko veci co sa mi tam podarilo ulovit...no super...aspon z toho sa dnes teskam...

michaela80
14. apr 2010

lea mozno mas placentu vpredu a preto je to menej vyrazne to kopkanie...tiez prvorodicky citia neskor...mna uz okopava vydatne od 16-17 tt... 😀 😀 😀 😀

evanns
14. apr 2010

Miska uprimnu sustrast...
Deniska, aj ja mavam "tehotensky" vytok, vysledky boli negativne, ale nie je to nic prijemne ☹
Kika, kraaaaasne fotky

michaela80
14. apr 2010

dakujem...

lenadka
14. apr 2010

kika krasne fotky 🙂

lenadka
14. apr 2010

miska je mi luto starkeho, vasi snad pochopia ze nepojdes na cintorin-mali by....

michaela80
14. apr 2010

tak ani maleho nebudem tahat...takze sa aj na to vyhovorim...ako samotny pohreb mi nerobi problem ,lebo v podstate som s tym vyrovnana...ale vidiet tych ostatnych by bol problem....uz len pre dnes mam toho placu dost...stale niekto plakal...

lenadka
14. apr 2010

kocik mam doma od nedele, a dnes som bola v pracovni a kochala som sa, skladala som ho a preklikavala nadstavby, hikala nad prespekulovanostou detailov a prakt. veci ohromne sa mi paci vetranie korby a sietka proti hmyzu a da sa povedat ze zaroven aj tienenie ze je tam rovno zabudovane a ako lahko sa ovlada a sklada a prestavuje a koko veci som este neobjavila, no nadsena som s neho...az mi tych 150€ sa zda smiesnych zan a je naozaj hodny omnoho viac, navyse vobec nie je vyblednuty alebo sprany, jedine na konstrukcii je par miniskrabancekov a nanoznik na sportovej casi je vidiet ze je viac pouzivany ale nic tragicke a kupila som aj fusak ladeny k nemu, tiez je vynikajuci 😀

michaela80
14. apr 2010

jooj lenadka ja uz tiez sa chcem kochat svojim...este si budem musiet pockat... ☹ ☹ ☹ ☹

lenadka
14. apr 2010

miska aaale ved zatial sa kochaj inymi vecami, vybavicku ma s uz najvacsiu z nas sa mi zda...zachvilu ho budes mat doma aj ty 😉 ja by som chcela mat poruke ten "tvoj " sekac sakra u nas byvali nove veci v sekacoch a uz je to bieda uz ani nechodim len jeden kde maju outlet, no velkosi na malu uz moc nedostat a take krasne ponikove tricka tam maju, by sa mi zblaznila od radosti keby jej take kupim, no vsetky veci tak do cca 3 rokov 😅 este botasky boli aj na nu, ale tie momentalne nepotrebujem

michaela80
14. apr 2010

a dnes tam maly krasne veci aj pre chlapcekov...fakt super.. za par centov...
no aspon z veciciek sa mozem tesit...zajtra poperem potriedim podla velkosi a podkladam...

denisocka
14. apr 2010

tak ja som nakoniec objednala tu sadu čo tu dala LUCY -dik za link, za 14lb je tam 2x velka , 2x mala flaša, 2 nahradne cumle,dudlik a kefa . myslím že až 4 velke flaše by boli vela. aj teraz mame so šimonom len velku a malu. objednala som aj termo obal,ale nie avent a,e 2ks tomme tippe -malo by to sedieť na akukovek,flašu a ak nie,tak to predám bars kde

zajtra rano ideme do PO na HTO , držte palce,hadam neskončím na injekciach na zražanie a poobede dufam že aj ta poradna ešte bude .

denisocka
14. apr 2010

jaj a ešte taka švanda, maly teraz zaspával a hladkal mm po tvári a pýta sa - to čo to ??? a ja že - tatik ma fuzy . a maly nato -aj mama má . tak som sa zasmiala a vravím -nie,mama nema a ten sa hned postavil a stiahol mi gate a ukazuje -aha,má 😀 .. takže sa idem oholiť nech som v poradni šik 😀

michaela80
14. apr 2010

vynaliezavy chlapcek a velmi vsimavy....kde sa aky porast nachadza.. 😀 😀 😀 😀 😀

peta131
14. apr 2010

deni podareny ten tvoj maly 😀 😀 😀 😀 veru co si este nevsimne ze kde ma maminka fuzy 😀 😀 😀

miska tebe este dodatocne uprimnu sustrast 😔 😔 😔

ozaj deni a objednavas si to ty sama tu sadu alebo cez tu nejaku holku co tu bolo spominane? 😕 lebo ja by som si tiez chcela objednat presne tu istu sadu co aj ty beries...

peta131
14. apr 2010

ja som sa zase vcera vysantila na mimibazare a malemu poobjednavala krasne nove vecicky z H&M-ka 😀 😀 😝 ale som si povedala ze si spravim radost lebo zatial mam skoro same vecicky z Tesca alebo co som podostavala od kamaradok po ich detoch tak nam predsa treba aj nieco pekne 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre