♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

sivema
17. apr 2010

ahojte babulky...po prečítaní si vašich príspevkou...som veľa krát pritakala...aj ja stále revem a hulákam po našich ☹ už nech to mám za sebou 🙂

kamajka
17. apr 2010

abbey slečne všetko najlepšie 🙂 🙂 🙂

taaak.. švagor si už seol do hlavy....... už sme lepili....... ☹

kamajka
17. apr 2010

sekol

denisocka
17. apr 2010

Mne je dnes divne,lezim a brucho take tvrdsie. Dufam,ze mi tie vyplachy s Rosalingom neuskodili

kamajka
17. apr 2010

deni oddychuj idem aj ja, už máme hotovo, bordel je síce ešte, ale už nevládzem..... však robota postojí...aj 3 dni 😀

abbey1
17. apr 2010

Dnes je tu hrozný kľud,asi je to konečne tým pekným počasím.Ani moja malá dnes v brušku neposlúcha,alebo bruško ju?JA už neviem.Hlavne aby sme to úspešne všetky dobojovali.V každej téme termínov sa stava nejaká katastrofa.to fakt už neexistuje bezproblémové tehotenstvo a pôrod?Čím sa to viac blíži,tým som z toho nervoznejšia.

denisocka
17. apr 2010

Kami,lezim jak lazar od rana.proste niekedy pride den,ze lezim a to brucho fakt nepocuva.ale aj maly je zas nohami dole

halintoa
17. apr 2010

ahojte,
no z mojich veľkolepých plánov na dnes som zatiaľ splnila len to, že som bola so psom na prechádzke 😀 . No, poprala som prádlo a periem dajake oblečko, výbavičku a plienočky pre mimi 😵 , ale upratané nemám a ani okná umyté... no čo, robota nie je zajac...
baby, chcela by som sa dajako hýbať, čo mi odporučíte? cvičenie pre tehotné či plávanie?

tea333
17. apr 2010

halintoa ja som najradsej ked si pohopsam na fitlopte, tu by som si kupila, paradne mi to ulavuje od bolesti, ked sa zohybam a nieco robim a idem na prechadzku zo psami na hodku a pol tak mi vzdy odidu krize a boli ma cela panva, akoby sa mi kosti chceli oddelit 😅
a fitlopta super zabera, v kombinacii s dlhsimi prechadzkami, bomba 😉
inak plavanie povazujem za lepsie, lebo vtedy necitis vahu svojho tela, takze si telo trosku odlahcis 😉

kamajka
17. apr 2010

plávanie je super môžem odporučiť, aj keď teraz sa k tomu nedostanem ale pri dcérke som plávala a riadne to bolo uvoľňujúce 🙂, fit loptičku mám ale u ocina, už dlhší čas rozmýšľam že ju vezmem domov, lebo aj keď som nebola tehu tak ma to hopsikanie a krútenie všelijaé dalo hneď do pohody, je to super vec podľa mňa, aj decká ju zbožňujú 🙂

kamajka
17. apr 2010

jejda kukám že už som 22 týždeň 🙂 fuuu......nechcem cisára zase...a to už o 18 týždňov....brrrrrr..... ☹

kamajka
17. apr 2010

žienky ten 13-dielny komplet z papmyshop-u - oplatí sa to?
ja už som to šupla dnes do košíka, ale rozmyslela som si to potom.....
ale strašne je to penkné, nedá mi to pokoj 😀

neviete koľko vyjde poštovné?

michaela80
17. apr 2010

kamajka ja som si objednala tu 13 - dielnu LUX sadu co mam aj v albume...

kamajka
17. apr 2010

no ja viem Miška ved si aj link dávala preto som to kukla, ešte ti to neprišlo čo?

peta131
17. apr 2010

ja mam zase stale dilemu ci objednat flasticky Avent alebo TT...sa v tom vobec nevyznam 🙄

peta131
17. apr 2010

baby aj vam tak teraz rastie brucho 😕 ja mam pocit ze za posledny tyzden - dva sa kazdym dnom zvacsujem som zvedava ako budem vyzerat za 2 mesiace 😝 lebo ked to pojde tymto tempom ako teraz tak sa potom do porodnice asi dogulam 😀 😝

bihan
17. apr 2010

ja som sa nakoniec rozhodla ostať verná aventu, pretože potom stačí dokupovať prísluštenstvo, tvrdé náustky, uchytky.. TT to ešte nemá tak premakané ako Avent.

No a dnes som práve zistila, že mi dlhé státie a chodenie nerobí veľmi dobre, začína bolieť chrbát, tak idem dofúkať fitloptu 🙂

kamajka
17. apr 2010

ja dilemy s flašami neriešim, bola som spoko s obyčajnými klasickými simax myslím 🙂
ja mám tiež pocit že som každý deň väčšia, no schválne idem sa zmerať 😎

kamajka
17. apr 2010

90 cm 😅

michaela80
17. apr 2010

kamajka tento tyzden by som si po to mala ist do Kosic...vlastne bracho mi to donesie...3-4 tyzdne je dodacia lehota...

michaela80
17. apr 2010

mne sa dnes nechce merat, vazit som sa odvazila mam 3 kg navyse.... ale brusko fakt rastie kazdym dnom....ked sa mala zacala hybat tak mi stacila dlan aby som pokryla miesta kde kope, pred tyzdnom mi stacili dlane na pokrytie a teraz ich uz presuvam podla toho kde sa vrti.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisocka
17. apr 2010

Bihan,ako , discont vykupeny?

bihan
17. apr 2010

Deni, čo si? to až v máji :D

bihan
17. apr 2010

ale práve som objavila tento kit na odlievanie.. jeden už máme doma a dali sme zaň 30e.. teraz som ho našla na nete za 18 😵

denisocka
17. apr 2010

V maji?ta mi bolo divne,ze si uz tam.to si nasla na nete ten hard disk?

bihan
17. apr 2010

Hej, dnes som hodinu listovala v labáku všetky dostupné časopisy a natrafila som článok o tých obchodoch na Mauríciu 😀 Tak som rada, že tam za chvíľku letíme a dám si jeden shoppingový deň :D je to asi 10km od našeho hotela 🙂

rubinka
17. apr 2010

Ahojte 🙂

baby krásne brušká máte 🙂

TEA tak super, že morfologický dobre dopadol a mala si zážitok 🙂

denisocka
17. apr 2010

Mne dnes tvrdne brucho a som z toho uplne v depke.lezim a tvrdne.sa bojim ze to sposobi,ze sa otvorim,abo neviem

rubinka
17. apr 2010

Deni nestresuj ja som to mala minule takto, celé dva dni ale potom to nejako prestalo a teraz ked berem magnezko, všetko ok.

bihan
17. apr 2010

Deni, všetko je v hlave.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre