♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

denisocka
20. apr 2010

Krasa!kedy to objednavas?ze kuknem daco aj ja,xi

mywiel
20. apr 2010

Ja to mam na na na... 😀 😝 😉

michaela80
20. apr 2010

zajtra poobede...ked nieco chces tak mi hod link do IP

michaela80
20. apr 2010

mywiel 😀

mywiel
20. apr 2010

Je to super ked v noci kojis mas babo pri posteli a nemusis vstavat, lebo je to vo vyske postele, prakticke ale ja to mam s hojdacim stojanom vydrazene z Ebay a biele a bledo modre zaclonky takze sa teraz budu super hodit na september. 😵

michaela80
20. apr 2010

a ja chceeeem...ale toto by uz mm nepredychal...

mywiel
20. apr 2010

Preco nepredychal? 😕

mywiel
20. apr 2010

Moj nemal co protestovat, len sa vzdy spytal ked domov chodili vkuse baliky, ze aj toto potrebujeme? A ja na to no jasne... 😀 😀 😝

michaela80
20. apr 2010

ja uz toho mam fakt vela......taze sa musim uz krotit..ale mozno fakt do augusta neodolam....

mywiel
20. apr 2010

No mne bude maly spat v tom kym sa tam zmesti a mala zatial vo svojej babatkovskej postielke az casom uvidim a kupim jej potom taku detsku postielku s bocnicou v Ikei ale z tej mi uz bude zliezat kedy sa jej zachce tak sa neponahlam... 😉

peta131
20. apr 2010

miska nedrazdi uz 😀 ja este uvazujem nad tymto
http://www.amazon.co.uk/Kiddopotamus-SwaddleMe-...

peta131
20. apr 2010
mywiel
20. apr 2010

Este idem kupovat ohradku kde bude babo cez den spinkat vklude a mala sa k nemu nedostane, zaroven bude pri mne v obyvacke alebo v kuchyni a malemu nic nebude hrozit ked si odskocim do pracovne alebo na wecko, dam maleho do ohradky v lehatku a vybavene, nechcem aby bol sam cez den v izbe a lehatko na zemi alebo na stole je nic moc velmi rizikove.

mywiel
20. apr 2010

Peta ja mam normalny spaci vak mne by mala nezniesla mat rucicky pri tele zviazane ale v auguste mu v tom nebude teplo v takej deke? 😅

mywiel
20. apr 2010

Lebo napr. spacie vaky su aj zimne aj letne.

peta131
20. apr 2010

myw mne zase kamaratka hovorila ze je to dobra vec ze maly sa jej stale v noci budil na to ze trepe rucickami a ked ho dala do tej deky ze prespinkal skoro celu noc ze uplne ine babo z neho bolo...no a ved to ma odradza ze na leto to asi aj tak moc nevyuzijeme...som aj citala ze malinke deti ze dost casto v noci budia na to ako sa buchaju rucickami lebo oni este ked spia nemaju koordinovane tie pohyby a ze ta deka je super vec na to ze babo sa v tom citi iste a sa nebudi...

peta131
20. apr 2010

a tieto rukavicky sa mi tiez hrozne lubia ale tiez by sme nevyuzili 😀
http://www.amazon.co.uk/Spoilt-Rotten-50-Scratc...

kamajka
21. apr 2010

čaute baby pekné ránko 🙂
ja radšej po nete ani nechodím tiež by som nakúpila asi veci ktoré nutne nepotrebujeme 🙂 ale krásne veci vyberáte, to je fakt 🙂 . Dnes ide moja baba už do škôlky, chlapec ostáva doma s tou zlomenou rukou tak som zvedavá ako sa bude bez sestry nudiť 🙂 .
Konečne som mala celkom pekný sen - že sme mali bábätko na svete a že bolo celé v modrom, ale že sme nevedeli čo to je, tak sme sa smiali a šli sme ho obzrieť že čo to je, a bol to chlapček, a ešte aký krásny 🙂 🙂 🙂 a že pimpáša mal ako svet a že drahému som vravela, vidíš ja som vedela že to zdedí po tebe 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bihan
21. apr 2010

Bré ráno 🙂

Niektoré deti (v prvých týždňoch po pôrode) ťažko znášajú ten pocit voľnosti, keď boli tak dlho v stiesnenom priestore v brušku, preto vyžadujú zavinovanie a upokojuje ich to. Tiež som bola v zásade proti, ale na druhé sme kúpili tenučkú mäkkučkú merino deku. Sára sa zo začiatku často budila na to, že má voľné ručičky a strhávala sa z spánku. Zavinka by to vyriešila.
Peťa len by som ju nekupovala z flísu, ale z bavlny, v lepšom prípade merino. Ale tak isto sa dá na zavinutie použiť aj bavlnená plienka, len na môj vkus je to príliš pevné, merino je elastické 😵

No a odvážim sa dúfať, že dnes už by možno mohla doraziť nejaká pošta 😅 Celý týždeň tam nič nebolo a ja čakám kopec balíkov 😀 (topky pre malú už mesiac 🙄 )

kamajka
21. apr 2010

Bihan vidíš to ma nenapadlo 🙂

bihan
21. apr 2010

Kamajka, čo teraz? 😀

Ja mám normálne kruhy pod očami, vyberám (stále 😅) kočík a asi už je rozhodnuté.. som zvedavá dokedy 😝

rubinka
21. apr 2010

Dobré ránko 🙂

Evanns gratulujem k princezničke 😉

michaela80
21. apr 2010

peti ja som tu zavinovacku vzala ale organic nieco...nie obycajnu...

kamajka
21. apr 2010

no že niektoré deti ťažko znášajú tú voľnosť...... 🙂

biba12
21. apr 2010

Ja mam dve rychlozavinovacky bavlnene, ale ja som ich s ANdrejkom pouzivala asi 4 dni, chcel kopkat a nerobilo mu dobre byt zviazany..Ale kazde babo je ine, ako pise Bihan, niektore to potrebuju.
Vcera som bola na tych Kramaroch na druhom morfolog. UTZ. Bol tam Dr.KLesken, mimoriadne ma prekvapil, cakala som velmi prostorekeho pana, som sa psychicky pripravila a on Ti bol mily, usmievavy, vsetko vysvetlil, ukazal na monitore. POrozpraval mi prihody, ked sa jemu mala narodit dcera a vnucky... Som bola prekvapena,lebo po tom, co mi napisala Jazz, som cakala nieco ine.
Maly je v poriadku, on nameral hodnoty 9,4mm. Povedal mi, ze sa nemam stresovat, nic sa zatial nedeje, ze mam prist na kontrolu o 3 tyzdne, ked chcem rodit na Kramaroch. Ze katastrofa sa kona, ked to je 15mm a viac. Dovtedy to je ok. A nemam citat internet/samozrejme, ze som si to uz nastudovala🙂/, Tak ma potesil, lebo som sa uz zacinala bat.

evitkamalicka
21. apr 2010

dobre ranko,

ja mam 3 zavinovacky po malom, ale vyuzila som ich len velmi malinko a v lete babo urcite nebudem davat do zavinovacky

michaela80
21. apr 2010

Biba super ze je to v poriadku...aj tak ako inak by to mohôlo byt...nase deticky sa narodia pekne v termine a zdravucke a so vsetkym co maju mat...

michaela80
21. apr 2010

evitka ja nemyslim tie klasicke perinky a zavinovacky , ale len taku pre pripad...ze keby sa mala lakala a budila kvoli tomu..v nich sa da pekne aj kopkat , nie su az take zviazane...ako v klasike...

evitkamalicka
21. apr 2010

ja som to riesila tak, ked sa mi maly budi, ze som nozicky nechala volne a zviazala len vrch

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre