♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

marija
21. apr 2010

teda jemu sa tu fotku na DVD hadzat nechcelo 😀 kazdopadne foto budu az o tyzden, snad 😝

didulka85
21. apr 2010

Odchadzam, potom dam vediet, ake to bolo a ci to stalo za to.

marija
21. apr 2010

Rubi no co uz, ale videli sme ju aspon tych 10 minut a urcite to je dievcatko 😉 tak ten tyzden este vydrzime.

rubinka
21. apr 2010

Didi tak nech sa to tvoje pekne predvedie a nielen pohlavie 😀

marija
21. apr 2010

Rubi Didina mala sa predviedla uz vcera 😀 ona isla na pripravu pre mamicky a ocinkov 😎

bihan
21. apr 2010

Rubinka, neviem, či ti už niekto odpovedať, ale BPA free je bez Bisphenolov. Bisphenoly sú nebezpečné rakovinotvorné látky, ktoré sa uvoľňujú do tekutiny pri zvýšenej teplote, takže kupovať fľaše len BPA free.

No a našla som super cenu na kočík, takže asi budeme mať Cybex Callisto 😵

bihan
21. apr 2010

Tie "medové" aventky sú síce bez BPA ale zároveň majú nejakú protiplesňovú úpravu alebo čo, aj "biele" môžu byť bez BPA.

bihan
21. apr 2010

Deni, ak hľadáš zavinku ako tú moju, tak geograficky najbližšie na www.bundes.cz ale ja som ju objednala rovno zo Zélandu vo výpredaji za neporovnateľne lepšiu cenu aj s čiapočkou 🙂
Tie cocooi sú práve len zavinovačky, odporúčam skôr deku (Swaddle wrap), zavinka je na krátke použitie.

A Baby Nomad od Red Castle máme tiež 😀

rubinka
21. apr 2010

Hej Bihan sú aj biele bez BPA ale sú aj také kde neni napísané že to nie je bez BPA a to sú tie najlacnejšie. Veľa ľudí ich ponúka v bazári tie bez BPA nikto nenúka 😕

Ty máš tiež tie bez BPA žlté? Lebo videla som ti v albume nejakú čo je tiež tak do žlta.

rubinka
21. apr 2010

Marija fakt máš pravdu, mne už drbe 😀 ja odkedy som tehu tak som taká nejaká popletená, asi tehotenská demencia alebo čo 😔

bihan
21. apr 2010

Ja ešte nemám žiadne 😀 Resp. mám ešte pre malú jednu s BPA, ale mlieko v nej neohrievam, takže ma to neznepokojuje, ale pre drobca si na to dám pozor.

denisocka
21. apr 2010

Nejde mi bihan link.co stoji ta zavinka co mas ty? A tie dva linky co som dala? Red castle a ta druha?

marija
21. apr 2010

Rubinka s tehu demenciou mam problem aj ja, takze v pohode 😉

abbey1
21. apr 2010

Ahojte.Marija,blahoželám a vítam v klube žien.Tie naše malé sú riadne mršky,však? Ja som sa preto už radšej ani neobjednávala na ďalšie 3D.Vy už máta všetky vybrané pôrodnice?To len ja som v neistote?Moja doktorka pravdepodobne nepodpíše novú zmluvu s pôrodnicou,druhá alternatíva mi odchádza na 2 mesačnú stáž.Ja som zúfalá.A do Bratislavy to máme v špičke dosť ostré.tak fakt neviem

denisocka
21. apr 2010

A golface maclereny su kde lacne

bihan
21. apr 2010

Deni, lacné McLereny asi nenájdeš 😝 resp. ak, tak na britských stránka.. a aké to zavinky presne myslíš, tých odkazov ste sem nahádzali až až 😅
Red Castle Magic Blanket veľmi neodporúčam, teda jedine za nejakú dobrú cenu, vyzerá síce fajn, ale na krátke použitie (2-3m)

bihan
21. apr 2010

A ja mám túto deku, ale hovorím, kupovala som vo výpredaji 🙂 http://www.naturebaby.com/us/merino-essentials-...

abbey1
21. apr 2010

Dnes som práve pozerala golfáče u nás,lebo neter zháňa,tak hľadáme.Ale ceny som nenakúkala.Inak vyzerajú fajn.

lucy1990
21. apr 2010

Ahojtee 😀 uz sme doma, co tu mate nove?

rubinka
21. apr 2010

No vitaj tak ako si sa mala?

lucy1990
21. apr 2010

Uplne vynikajuco, oddychnuta, ocarena, opalena, proste parada...ale dlhsie by som uz ostat nechcela 😅 chvalabohu, ani som nemusela, aj ked nas ta sopka vylakala...

lucy1990
21. apr 2010

Oslavila som tam svoju 20, takze uz 2 dni nie som teenagerka 😀

lucy1990
21. apr 2010

Su nejake nove odhalenia babatiek za ten tyzden? Aka je bilancia? 🙂

rubinka
21. apr 2010

Ta ty už veľká žena 😀
Ta super že dobre bolo aj si tam ponakupovala? 🙂

denisocka
21. apr 2010

lucy vitaj,foto plís

biha, z týchto som myslela ktora sa zda lepšia ,
http://www.maderna.sk/katalog/product/4508/
ALEBO
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8081635&tab=7 , alebo ak dajaka ina z amazonu,tak daj link,.ja som v tých nazvoch čo du davaš debil
😅

lucy1990
21. apr 2010

Vobec nie 🙂 jednak na to moc nezvysil cas, a co som preskumala, tak na nete su lepsie ceny, takze hor sa do nakupovania 😀 akurat pozeram fotky, tak ked sa mi podari, tak hodim nejaku, aj s bruskom 😵

denisocka
21. apr 2010

aha biha,to z titulky je len "deka" 80x80 kocka???? + čiapka?

tretulka
21. apr 2010

ahojte
lucy gratulujem k narodeninam, vitaj medzi -dsat rocnymi 😀
marija, mala s Vami teda vypiekla, drzim palce nech to na buduci tyzden bude stat za to a pochvalis sa nam potom krasnymi zabermi 🙂
bihan, pekny kocik a krasna farba, tak si sa konecne rozhodla 🙂

denisocka
21. apr 2010

bihaNNNNNNNNN nie biha

michaela80
21. apr 2010

deni ja beruiem teraz len tu lacnejsiu a ked mala v nej bude o.k. ze ju budem tak balit tak si objednm tu merino...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre