♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

michaela80
28. apr 2010

no simi miy sme sa sthovali asi pred rokom a pol a toto si vybral on..nechcel mat ani otvorene policky a ani zaclonu....ale co uz...chalan v " skorej puberte"

simuska153
28. apr 2010

Este raz dakujem za pochvaly 🙂

Majuska, Evitka - my tiez snivame o domceku.... ale asi len budeme snivat.
Mam dvoch bratov, ti obidvaja stavali domy a ked vidime, ako to islo od vyplaty do vyplaty, stale chybali financie, tym padom to bol stres a hadky, tak sme si s MM povedali, ze radsej stastni a spokojni v nasom 3-izbovom bytiku ako nestastni v novom dome 😉 . Ale nikdy nehovorim nikdy... mozno, ked pojdeme do dochodku, tak si obstarame aspon nejaku chalupu. Zatial chodime kazdy vikend k rodicom na dedinu a pre maleho je to tam uplne super...

evitkamalicka
28. apr 2010

simuska my chceme dom na kluc, takze len prideme do hotoveho v podstate

simuska153
28. apr 2010

Evitka, no my asi 80km... ale nevadi, spravili sme si aspon pekny vylet... Akurat, ze maly dostal nadchu a uz je zase chory ☹ .

Miska, s tym sa asi musime zmierit, ze chalani nie su na ziadne ozdobky... ale zase, ked nema otvorene policky, tak aspon nebude tak vidno ten bordel vnutri 😀 😀 😀

simuska153
28. apr 2010

Evitka, no taketo stavanie by sme chceli .... len nam este chyba sponzor 😀 😀 ... nevies o niekom????

denisocka
28. apr 2010

Simus,krasa!to su tapety?

evitkamalicka
28. apr 2010

neviem.....my to planujeme urobit tak, ze predame byt s tym, ze zmluvu by sme urobili tak, ze by sme v nom este 3 mesiace byvali kym sa urobi domcek a tym padom bude aj vacsina peniazkov nan

rubinka
28. apr 2010

No som zvedáva čo povie Marija ked príde z 3D 🙂

simuska153
28. apr 2010

Deni, tapetka je len ten oranzovy pasik s krtkom.... Steny sme normalne vymalovali, hore zlta, dole zelena a ten predel sme zakryli tou uzkou tapetkou 😉

simuska153
28. apr 2010

Evitka, dobre riesenie, tak drzim palce, nech vam to tak aj vyjde 😉

evitkamalicka
28. apr 2010

simuska dakujem, ale to este potrva

simuska153
28. apr 2010

Evitka, to nevadi, ale mas sa uz na co tesit.... a ako sa poznam, ja by som uz v duchu zariadovala cely dom 😀

evitkamalicka
28. apr 2010

simi my uz mame vybrate 3 domceky medzi ktorymi sa rozhodujeme a na dva uz mame vypracovanu aj cenovu ponuku od firiem, este cakame na ten treti

lulusha
28. apr 2010

deni, mne sa velmi paci ta syta zlta...taka optimisticka je na detsku izbicku 🙂

my sme dnes boli na nakupuch v Kauflande a furt im vypadavala elektrina, nesli pokladne - len zakazdym asi na 3 minuty...rady ako na Vianoce, jedna pani nas pustila pred seba, lebo videla, ze mi je vselijako, zlata... sme tam odstali v rade asi hodinu, nakup nam blokovali kvoli vypadkom na dva razy... 😠

silwietta
28. apr 2010

simi, krasna izbicka, aj mne by sa pacilo v takom style zariadit ale mm by asi infarkt chytil keby som chcela chlapcensku izbu tak "nacackat"

simuska153
28. apr 2010

Lulusha, to ste mali fakt smolu.... no ja by som tam asi nechala nakup a isla prec 😉
Silwi - u nas je to v pohode... a kedze Adamko je este maly, tak som sa teraz vyblaznila.... a o par rokov to uz bude urcite uuuuplne ina, stroha izba 😉

simuska153
28. apr 2010

Zatial sa lucim, idem uvarit krem k dukatovym buchtickam, ked sa maly zobudi, nech moze hned papat.... majte sa zatial krasne a uzivajte si slnecny den.

maculienka123
28. apr 2010

baby to je teda zvlastne,ze na ten cukor ked sa ide,vsade inak.ja nemozem nic zjest uz 10 hodin pred tym a od obeda den predtym nic sladke ako to vypijem a potom 2 hodiny nic ani sa len pohnut ani vodu,nic.ja sa tak nadzgam predtym aby som vydrzala.ale ten cukor mi asi zalepi creva.chudak maly.

maculienka123
28. apr 2010

jaj simu dikatove buchty to je napad,hned varim pozajtra

evitkamalicka
28. apr 2010

macu ja som nemohla jest od polnoci ale dovtedy som mohla vsetko teda aj sladke

maculienka123
28. apr 2010

simu,pekna izbicka,to my budeme mat taku standardmziadne tapety,mne sa moc do toho nechce,ja som taky flegmos.

maculienka123
28. apr 2010

evit a co tie dva rozky so syrokremom ako sa moze inde jest,no co ked si dam?

rubinka
28. apr 2010

My to máme zatiaľ takto, ale tá spodná sa asi zmení na oranžovú, kvôli nábytku aby to nebolo už moc....

maculienka123
28. apr 2010

baby a kde prosimta kupujete tie lemy,tie tapety?tak asi to dame aj my teda

didulka85
28. apr 2010

Dnes som absolvovala glukozovy test. Bolo to v pohode, len som bola velmi hladna a zle sa mi sedelo v cakarni.
Najhorsie bolo, ze z vedlajsich dvier, kde robia ultrazvuk, vysla zenska a plakala. Este ze tam mala muza. Inak by sa asi poskladala.

evitkamalicka
28. apr 2010

maculienka ja by som si nedala, lebo ti to skresli vysledok....oni maju miesto sladkej vody tie rozky, ale ty budes mat aj tu sladku vodu....no ako myslis, aby si potom nemala zle vysledky

rubinka
28. apr 2010

Macu na tie testy sa má ísť zásadne nalačno dokonca mne zakázali predtým aj piť ani vodu ani nič nesmiem.

evitkamalicka
28. apr 2010

tak tak nalacno

denisocka
28. apr 2010

ta tapeta sa lepííí? ta bordura ?

maculienka123
28. apr 2010

ved ano,pojdem nalacno ako mi povedali,ja teda mam cakat doma a len prist 15 min predtym

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre