♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

denisocka
3. máj 2010

snehu,jasne že mimi od začiatku može byť v šatke,šak ja idem kupiť teraz len šatku

groka
3. máj 2010

a baby mne tvrdne tiez brusko,ale zle je ked je to tvrdnutie s bolestou,ak je to len tvrdnutie,tak tvrdne preto,lebo babo meni polohu a v nasom tt ci o 2 tt viac sa este stale pretaca,ja som mala maleho v pondelok KP a pred tym pondelkom sa musel len kratko otocit,lebo tvrdlo strasne a pred par dnami sa zas pretocil a hadam aj vcera nieco nacvicoval,lebo cely den tvrdlo brusko 😖

denisocka
3. máj 2010

tu su naše polohy naširoko 😀

denisocka
3. máj 2010

groka,aj mne tvrdne jek je KP. teraz je hlavou dole a konečne pohoda jahoda,nič netvrdne,ale ako urobi kotul tak amen aj pár dni

evitkamalicka
3. máj 2010

my sme tiez KP a netvrdne

denisocka
3. máj 2010

tak tak bhan,som rada že si tu so mnou v teme ,
teraz som si všimla,že ked som mala annu 4,2 a robila som KsK a maly mal cez pol roka,tak mi trčali obrovske cípy,takže asi pojdem fakt do 3,6

denisocka
3. máj 2010

evi,tak možno tam ma viac miesta,mne tvrdlo jak hovedo

michaela80
3. máj 2010

ze vraj do 10 tvdrnuti denne je o.k. ked je viac treba ist k lekarovi....bla bla bla...uz mi lezu na nervy ty v tych bielych plastoch...

bihan
3. máj 2010

Deni, ja mám 4,2 ellevilku, ktorá má hrozne skosené konce a asi budem brať o číslo väčšiu, lebo KsK viažem len tak tak.. ale teda so Sárou a s pupkom, skúsim, ako to bude s mimi, ale ružovo to nevidím 😝 Teda vidím to na fialovú bambusku 😅 ale to je o inom 😀

bihan
3. máj 2010

Michaela, hovor si dokola mantru: biely plášť nie je nepriateľ 😀 ale verím, že lezú na nervy, vo Fr sa dá vybaviť "domáca hospitalizácia" s tým, že sestra chodí raz denne na kontrolu, prípadne pre tehotné rizikové maminy je možnosť aby ju chodila pôrodná asistentka kontrolovať domov aj s monitorom podľa potreby. Mám tu kamošku, ktorá je tehotná po IVF, teraz končí siedmy mesiac a stále jej chodí domov PA raz za týždeň.

denisocka
3. máj 2010

A ty nosis aku konf.velkost?ja 38,a po porode ak som optimistka tak si prajem 56kg a 158cm

lulusha
3. máj 2010

zeytin, v Inchebe sme kupili baby sense monitor za 77 €...

mne sa tiez paci myslienka nosenia, zvazujem liliputi satku alebo Mei Tai, teraz mam na ne 10% zlavovy kupon... satka sa mi zda jemnejsia a nie taka masivna, ale zasa sa obavam, ci ju dokazem poviazat 😀 ja som taky mechanicky antitalent... 😝

bihan
3. máj 2010

Lulusha, elastickú šatu by som nekupovala, nedajú sa v nej nosiť väčšie deti.

Deni - 40-42, záleží na výrobcovi 😀 ale skôr to bude asi tým, že zvažujem predaj tej, čo som vyhrala a kúpu novej v mojej obľúbenej farbe 🙂

zeytin
3. máj 2010

Lulush, to si kupila za super cenu... ja sa stale rozhodujem ci kupit, alebo si pozicat od kamosky... Neviem, ci to vyuzijem... Ta kamoska na to iba nadavala... tak neviem...
Vy mate tieto monitory? Ja by som asi lepsie spala, keby som vedela, ze mala je "pod dozorom"..

evitkamalicka
3. máj 2010

ja monitor nemam a nemala som ani pri Adamkovi

rubinka
3. máj 2010

Ja nejako nad kúpou monitoru neuvažujem. Je dosť drahé podľa mňa.

evitkamalicka
3. máj 2010

ja nad tym tiez vobec neuvazujem

tretulka
3. máj 2010

bihan, vyhrala si tu zelenu? moja oblubena farba 😵 ...urobime obchod? IP 😉

marija
3. máj 2010

Zeytin ja som pri malej mala, dostali sme ho ako svadobny dar a ja osobne si ho velmi pochvalujem, som kludnejsie spavala ked nic nepipalo a pekne blikalo zelene svetielko 😉

evitkamalicka
3. máj 2010

ja som kludne spala aj bez toho, volakedy monitory neboli a bolo dobre

tretulka
3. máj 2010

ja som tiez monitor pri malom nemala a neuvazujem o nom ani teraz.

rubinka
3. máj 2010

No presne ja to tiež tak beriem že kedysi to nebolo a žijeme. Zbytočne sa stresovať.

evitkamalicka
3. máj 2010

podla mna tieto vsetky veci su len reklamny tah ako zarobit na ludoch co najviac penazi

zeytin
3. máj 2010

Volakedy monitory neboli a bola omnoho vyssia umrtnost novorodencov...

evitkamalicka
3. máj 2010

ja nemienim mysliet negativne, to by mi potom muselo z toho preskocit keby som stale myslela len na to najhorsie

ma.jus.ka
3. máj 2010

ahojte

ja tiež nebudem kupovať monitor dychu, čítala som, že keby bábo malo syndróm predčasného úmrtia, tak ani ten monitor nepomôže, že sa tam nedá nič robiť... neviem, ale zdá sa mi to zbytočné, ako aj sterilizátor fliaš a lehátko do vaničky, to len tak čo mi narýchlo napadlo🙂
nosenie sa mi páči, ale ja nosiť nebudem, mám problém s krčnou chrbticou, mňa bolí hlava už len z toho, keď nesiem trošku ťažšiu kabelku, takže my budeme kočíkovať...ale ešte stále neviem v čom 😕

rubinka
3. máj 2010

Ja tiež nemyslím na zlé veci že by sa niečo mohlo prihodiť, preto si nedávam odobrať ani tú pupočníkovú krv. Proste nemám prachy na to aby som si mohla dovoliť kúpiť niečo čo mi verím že nikdy nebude treba. Bohužial nie každý na to má. Keby som bola milionár tak ok. Kúpim všetko čo len existuje aby som znížila riziko.

ma.jus.ka
3. máj 2010

zeytin a Ty čo študuješ?

evitkamalicka
3. máj 2010

taktiez sme nemali ani sterilizator, ohrievac flias mame a stoji nam tu zbytocne, lebo sme ho nevyuzili, lehatko do vanicky tiez nemame

evitkamalicka
3. máj 2010

pupocnikovu krv si ani ja nedavam odobrat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre