♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

ikulka
20. máj 2010

ahojky kočendy ja som tiež za sukromnu temu pokial mi pošlete pozvánku 😉 😵
ja som používala odsávačku manuálnu medela tu čo sa dala regulovať intenzita odsávania a zabezpečila som si ju aj teraz mne sa páčila...plienky sme mali pampers, z tých sa nám zaparovala riťka, potom sme skusili tescove tei drahšie ale tie smrdeli ked sa pocikala a potom sme skušali lidl a pri tých sme aj ostali a asi ich budem kupovať aj teraz....a mala som velmi rada aj fixies také podložky dávala som to všade aby niečo neprecikala aj som ju prebalovala na tom, lebo ked bola menšia tak sa stávalo že cikala zrovna ked bola plienka dole ale boli dosť drahé, tak som našla lacnejšie myslím helen harper boli len neviem či ešte existuju

denisocka
20. máj 2010

memory,včera o tých slivkách hovorila slavka halčakova v - bez servítky,vraj su velmi zasadite. čo to stoji? maju to aj v DM?

peta131
20. máj 2010

deni akurat som to isla pisat o tej Slavke z vcera o tom hovorila 😀

Bihan to sem davas teraz link ked uz mam Weledu pokupenu 🙄 som nemala tie ceny ani vidiet kurnik tu na Slovensku budeme asi platit uz aj za to ze si prdneme 😠 🙄 a to fakt je postovne zdarma z tej stranky?

kvietok121
20. máj 2010

ahojte tehulky, tak dnes ma cakalo riadne dlhe citanie, asi budem musiet chodit z roboty skor, pretoze len hodinu citam co ste za den napisali. Gratulujem vsetkym k dobrym spravam

bihan
20. máj 2010

Peťa, nečítaš pozorne 😀 Keď sme tu spomínali Weledu, tak som ich už dávala 😝 a na feelunique majú aj burts bee.. moja ďalšia obľúbená značka a koooopec iných, bio kozmetiku lavera a kopec inej super kozmetiky za veľmi dobré ceny 🙂

kvietok121
20. máj 2010

baby prosim vas ked beriete magnezko beriete ho 3x denne nie je to vela?

peta131
20. máj 2010

bihan no asi necitam si nepamatam ze si davala link 😅

pocujte baby co mate na facebooku Juliq a Jankaat tak som si ich isla dat prec z priatelov a Juliq tak ta tam este je tu som hned dala prec ale Janka ta tam uz ani neni 😕 🙄

kvietok ja beriem magnezko 3x denne a vobec to neni vela su tu baby ktore beru aj viac krat denne 😉

mirkapal
20. máj 2010

Ahojte, nehnevajte sa, ze vam skacem do temy, presedlavam z MS na MK. Chcela by som sa len spytat, ci ste niektora nemali v tehotenstve problemy s podrazdenym zlcnikom a ak ano, ako sa vam to prejavovalo?

kvietok121
20. máj 2010

dik peta, mirkapal ja nie

klapinka
20. máj 2010

bihan ja som nasla weledu tuto http://www.weleda.co.uk/page/home maju decku sadu za 20,95£ a 3,95£ postovne, ale stale to je lacnejsie. o kustik 🙂

lubina82
20. máj 2010

ahoj kvietok...tak som rada že noc bola v pohode....a magnézko zabralo...Mirkapal ani ja som zatiaľ ten problém nemala...

denisocka
20. máj 2010

mirka,ja som mala,no bolel ma ako šak-taka kolika žlčnikova,posledna bola celu polhodinu pred porodom,ako som porodila,žlčnik už nebolel

mirkapal
20. máj 2010

Dakujem vam! Vidite, docitala som sa, ze je to v tehotenstve relativne caste ale ani v mojom okoli to nikto nemal. 😒 Mne uz to tiez pomaly prechadza, ale aj tak je to neprijemne. Bolest na pravej strane asi tak po rebrom, ktora vystrelovala aj do jedneho bodu na chrbte priblizne na urovni rebier. Brrr. Mala som to uz viackrat po kyslej kapuste a strukovinach, ale vzdy to preslo velmi rychlo, len teraz ma to drzi dlho.

mirkapal
20. máj 2010

Tak predsa niekto - Denisocka. Ja som taketo problemy predtym nikdy nemala, tak som bola z toho trochu mimo. Najprv som sa zlakla, ze preklampsia, ale tlak mam v poriadku.

mirkapal
20. máj 2010

Denisocka, liecila si si to nejako? Ja som koliku zatial nemala, len to dost bolelo. Ale inak nic. Aj tak by som asi na to nemohla uzivat ziadne lieky, dala som si akurat repikovy caj.

bihan
20. máj 2010

klapinka, len to poštovné bude asi len v UK 🙂 a sadu na feel unique nemajú, asi by stála rovnako, aj ostatné výrobky stoja rovnako, len to poštovné je zadara 🙂 Slovenské ceny radšej ani neporovnávam 😀 (ale fr. sú rovnaké 😝)

memory97
20. máj 2010

to denisocka: Pani z bio obchodu hovorila este o jednom sirupe alebo co to bolo (velmi sa v bio nevyznam) tento sirup pouzila aj Slavka Halcakova. Tie slivky Umebosi - japonske slivky stali 4,44EUR, ze su dobre aj pre deti, ked maju zaludocne problemy. Netusim, ci to maju aj v DM, ale vyraba to vega provita...

kvietok121
20. máj 2010

idem papat a buvat tak zatial sa drzte

tretulka
20. máj 2010

ahojte cakatelky 🙂
bihan, vitaj 😉 , krasne fotky, raj na zemi, naozaj 😵
deni, Tvoje sny nemaju chybu 😀
bola som dnes na poradni, vsetko ok, aj vysledky z cukru su fajn, tak som rada, urobil mi take rychle sono, vraj "mohla by to byt aj baba" nebolo to dobre vidiet, ja som si isla oci vyocit 😀 , takze nie som mudrejsia...najblizsiu poradnu mam az o 5tyzdnov, dr. bude mat dovcu, a ze ma nechce volat o dva tyzdne znovu, tak dufam, ze bude za ten cas vsetko ok...inak male lezi priecne, hlavicka nalavo a ritka vpravo, potvorka mala hanbliva 🙂

lucia20
20. máj 2010

babulky, aj tu utekate do sukromnej temy??? to ozaj uz nebuem mat kam chodit??? ☹ ☹ ☹ ☹

zuzannas
20. máj 2010

cafte! 😉
ja beriem Magnezium plus B6 1x denne, ale vacsinou obden,...akosi zabudam 😀

Petka, Aj Jankaat bola akoze daky divny nick? 😕 vsak sa mi zdala v pohode...

augustovky2010
20. máj 2010

deni zaloz novu temu z tohto nicku....bude to lahsie nahadzat tam clenov.... ale teraz to nefunguje...
Michaela

tretulka
20. máj 2010

inak, ja som mala tiez svoj nazor z jankaat....story ako z telenovely a nakoniec sa sidlo z vreca vyklulo 😒

denisocka
20. máj 2010

Ale potom bude obtiazne preklikavat na ten nick a dohadzovat clenov

michaela80
20. máj 2010

myslis 😉

halintoa
20. máj 2010

kurník baby, nie som tu 8 hodín a z toho vyše hodinu čítam nové príspevky, ešte že som nezamestnaná, lebo inak by som nestíhala 🙄 ...
nedá sa tá súkromná téma urobiť dajako z našej? že by sa pre iných uzamkla? Inak to, že si môže každý pozrieť môj album a podobne aj mne vadí, preto som odtiaľ zmazala aj to, že som min. rok potratila, - naši to nevedia a netúžim, aby im to povedal niekto neznámy 😖 ...
Peťa: radšej Ti nejdem písať, čo používam pri perióde ja, by si ma hnala do jaskyne 😀 . Ale zasa ja som mala tampón 1x v živote a nikdy viac by som to nezopakovala 😖 😖 , taký hnusný pocit som v živote nemala a zvlášť, keď môže byť napustený ktovie akým sajrajtom...

halintoa
20. máj 2010

Ozaj, dnes som bola v DM a u nás vytrvalo nemajú plienky Alany vo veľkosti Mini, začínajú veľkosťou Midi 4-9 kg, čo jedna známa, ktorá ma malú vyše 4kg vraví, že sú jej po pazuchy.. Normálne neviem, či nekúpim dajake blbé Pampersky do pôrodnice, keď už je to nutné, lebo eko plienky sú nechutne drahé, ale zasa keď si čítam zloženie, čím všetkým sú tie papierovky napustené, tak ich znechutene vrátim späť do regálu a som tam, kde som bola 🙄 ... Vie mi niekto poradiť cenovo prijateľné papierovky do pôrodnice, ktoré sú čo najviac eko???
Bambuľke som kúpila v DM masť na zadoček proti zapareninám s Bio sedmokráskami, tak dúfam, že bude dobrý. Zvyšok kozmetiky sa chystám pokúpiť budúci týždeň v ČR, dúfam, že ho budú mať na bráně na sklade. Objednávať som dopredu nechcela, lebo minule som objednala s tým, že vyzdvihne kamoška vtedy a vtedy a oni mi odpísali o pár dní: tovar je na sklade, vyzdvihnite si ho do x dní(presný počet si nepamätám) a kamoška sa kvôli tomu musela trepať 40km do Brna... 🙄

lucia20
20. máj 2010

my sme mali prve tri baliky pampersky a potom sme presli na lacnejsie.

halintoa
20. máj 2010

baby, práve som sa vytočila, čítala som v téme o porodke, kam chcem ísť, že tam nie je výnimkou, že sa pôrodu medzi dverami prizerá kopa sestier, ktoré evidentne nemajú čo robiť. 😠 😠 😠 Ja nie som neznášanlivý človek a ani veľmi asertívny, ale kvôli dieťatku sa učím byť, aby som ju vedela brániť a toto by ma teda riadne dojalo. Už si fakt začnem písať pôrodný plán, aby som ich nezabudla upozorniť na nič, čo si skutočne neželám a mm ho bude mať stále pri sebe... Hádam sa aspoň väčšina vecí na ňom dodrží... Tu na Slovensku sa fakt musia začať ženy ozývať, lebo budeme rodiť tak, ako to chcú lekári a ich momentálna nálada a nie ako to cítime a potrebujeme my... Idem si dať niečo sladké na upokojenie. Grr...

denisocka
20. máj 2010

miška,ak založim temu z nicku augustovky,tak boh vie kto už každy ma na to heslo a može si tam pridať kohokolvek- čo sa týka temy,niečo dnes menili programatory,mam to skusiť zajtra,teda admini sa mi ozvu čo je s tým

mirka- treba vysadiť draždive jedla a porodiť,.ja som to mala aj z pomaranč.džusu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre