♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lenadka
14. feb 2010

hali, tamtum verde sa moze a ja si davam aj septolete, teraz ma trosku pobolievalo hrdlo a po 2 tabl. cuckacich to preslo 😉

denisocka
14. feb 2010

ta co ešte spíte?

michaela80
14. feb 2010

denisocka uzi si to tulenie a pusinkovanie od maleho , lebo pride vek kedy ti za tym bude smutno, moj sa uz len tak lahko neda pomojkat...uz sa tesim na to male ze zase budem mat koho mojkat a pusinkovat....

halintoa ja beriem homeo - coculine na hrdlo a v pohode mi to zabera... 😀

lenadka
14. feb 2010

deni spali by sme keby ma skorcok nezobudil 😅 vecer som jej prezlikla pyzamo, lebo ako zaspala cela bola mokra a rano vydudala, ze preco ma druhe pyzamo...no aspon sa uz obed vari 😀 dnes to bude divocina, nasla som v mrazaku "kocky diviak" 😝 😅 akoze vobec neviem co s nim, tak ho dusim na cibulke a potom to nejak dochutim a zahustim a k tomu zem. kasu...vcera som od ocina tahala vecer co s tym, ked ze nam ho on dal, nech ako polovnik poradi, tak mi povedal ze na stave, hadam to bude jedle 😅

halintoa
14. feb 2010

dobré ránko kočky 🙂 ,
lucy: fotku sú úžasné, vôbec nie vulgárne, je to skutočné umenie 🙂
lenadka: doma nemám skoro žiadne lieky, takže cuckám čajík s medom a citrónon
michaela: cocculine mám, ale tam je písané, že je na nevoľnosti 😒

bihan
14. feb 2010

Cocculine je na nevoľnosti 😀 na chrípkové stavy je Oscilococcinum ako prevencia a Coryzalia na liečbu.
Existuje aj home sirup proti kašlu, ale nepamätám si, ako sa volá.

biba12
14. feb 2010

Groka super, ze je vsetko v poriadku.Ja sa niekedy v noci zobudim a ked sa postavim, citim take bodanie , pichanie dolu na pravej strane podbruska. Ale inak mi nic nie je. Akurat musim na chvilu zastavit, lebo to dost boli a potom nemozem chvilu chodit. Poviem to gynekologicke, ked tam pojdem 1.3. Neviem, ci mam ist skor. Ale problemy ine nemam.
Baby toto dieta nebude muzikalne ako to moje prve. Vadi mi hlasnejsia hudba. S Andrejkom to tak nebolo , furt mi hrala hudba a on si krasne spieva, opakuje basnicky, furt tancuje. Najnovsie opakuje pesnicky spievane po anglicky. Aj ked je to hatlanina, je to skvele.
Mam pooslavove rano, idem pre Andrejka k mame. Manzel oslavoval 30-tku. Prislo 20 ludi, dobra zabava... Doma bordel, ale umyvacka poumyva, vysavac povysava a ja vynesiem smeti a sviham pre krpateho. Pekny den, dievcata, ja budem mat dnes taky unaveny.
A tie fotku Lucy najdem kde????

groka
14. feb 2010

Ahojte baby,rada by som s vami pisala,ale na posteli a nemam notebook,je mi strasne zle,az sa mi tisnu zlzy do oci z toho,varim tak ,ze sedim za linkou a cistim zeleninu,uz som docistila,teraz mm porcuje kura,velmi ma boli zaludok,ani mi nechuti jest,ale jem,no obed silno pochybujem ze budem,budem aj robit pernik s cokoladou,ja budem asi len pernik jest,ak vobec nieco do seba doastanem,zasa je to kazdy den horsie,uz normalne nevladzem dalej😔

denisocka
14. feb 2010

ja dnes planujem pozrieť tie next rifle čo som tu dala link,a vyjadrila sa mi len lenadka - http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7798446 tak sa baby pozrite,čo poviete ? ja neviem,ta cena je dosť za použite, uvidim ako budu sedieť

michaela80
14. feb 2010

halinota coryzalia sa volaju... a cumlaju sa...a su fajn akurat si cuckam jednu....

denisocka
14. feb 2010

coryzalia je na nádchu ....

denisocka
14. feb 2010

ešte jeden pekny članok o testoch na detoch - ohladne vakcín

http://zdravie.pluska.sk/zdravie/top-tema/testy...

denisocka
14. feb 2010

ach groka,
mna inač včera napadlo že pri nevolnostich sa emože Homeo - gastrocinesine???? či jak sa to píše

miciatko
14. feb 2010

Ahojte tehulky
groka a nemôžeš ležať, ved ked mas doma mm tak nech on varí, ty si oddychni

halintoa
14. feb 2010

michaela: hmm, to doma nemám, zajtra idem na poradňu, tak skočím aj do lekárne... Ďakujem.

groka
14. feb 2010

je mi trosku lepsie,uz som sa aj prezliekla z pyzama 😀 nieco porobim a pojdem lezat,mm mi pomaha az privela,keby som od neho chcela este aj varit,chudak,najde si inu 😅

vcera ste pisali o magnezium,ja mam pisane v jednej tabletke cisteho horcika je 51mg,najskor som brala 3 krat denne,potom mi zvysil davku na 3 krat po 2 tabletky,co cinilo vyse 300mg,ale to su tak velke tabletky a ja mam problem preglgnut tu jednu,takze som isla dole na 3 krat denne

lenadka
14. feb 2010

groka to mas tie iste co ja v modrej krabicke, ze? aj mne sa horsie prehltaju, ale zatial som to vzdy zvladla 😉

biba12
14. feb 2010

Deniska, nevyzeraju zle, su pekne, ale kedze su pouzite, tak ta cena je naozaj dost vysoka. Aj ked nove by ta vysli asi na 45-50 eur. Tolko stali nove mna, ale pred 3 rokmi v Ma-ma.

denisocka
14. feb 2010

hej,bab vravela že stali 50€

lulusha
14. feb 2010

caute baby, kuknite, co som dala muzovi na Valentina 😀

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

potesil sa velmi 🙂

ja mam navarene uz dva dni, v poslednom case ficim na sackovych polievkach, tak si asi uvarim francuzsku, mnaaam 😝

michaela80
14. feb 2010

coryzalia je sice na nadchu ale mne pomaha ked ma trosku boli hradlo a som zahlienena...ale ja este do seba pcham raz tyzdene to ossiclococcinum proti chripke preventivne... a paragrippe mam v zalohe ak by to u nas prepuklo...dufam ze to nehrozi
Halinota v pripade ze potrebujes upokojit sliznicu hrdla tak je dobry homeovox alebo pri bolestiach hrdla homeogene 9

lenadka ake mas magnezium ako sa to vola?

denisocka
14. feb 2010

maly ma plnu pusu aftoch,ide ma poraziť, ked si stale pcha ruky do ust 🙄

gabusssa
14. feb 2010

Groka obdivujem Ťa že v tomto stave ešte dokážeš fungovať keď Ťa bolí bruško. Ja by som teda variť nedokázala. Ja v podstate ležím stále, pretože mi je stále špatne. Jediná chvíľka kedy mi je dobre je keď sa naobedujem. Potom dve hodiny pohoda a potom zase zle. Niekedy plačem ako divá, pretože už toho mám vážne plné zuby. Nedokážem ani normálne fungovať. Neupratujem, nevarím, nežehlím, jednoducho nevládzem. Keď aj začnem variť, nič nedokončím, alebo tak dobre zadlho. Medzitým v kuse oddychujem. Viem, že iné problémy nemám, toto sú len nevoľnosti. Teším sa na deň, keď konečne budem vládať niečo urobiť, keď budem mať chuť chodiť po obchodoch alebo niekam na malinký výlet. Ja to totiž milujem. Dnes ma láka len a len postel. a ešte k tomu som dobre prechladnutá. Takže večer neviem dýchať. Ale dávam si muconasal plus. Aj keď viem, že by sa nemal, Mar je slabý a nepomáha vôbec. A ževraj druhý trimester je nakrajší. Nuž nezdá sa mi.

groka
14. feb 2010

gabusa,ako keby som citala svoje problemy,mna najviac totizto lamu tie nevolnosti,prezivam presne to iste do bodky,co ty,uplne+bolesnie bruska,krizov...taktiez sa tesim na to,na co aj ty,ja si dama este 2 tyzdne do 14tt kedy mo mozno bude dobre,tak mi bolo aj so synom,od 14tt uz dobre,tak cakam,ale viem na beton ze mne bude lepsie ked bude slniecko a teplejsie aspon o trosku a kvietky vonku

no a na to prechladnutie,moze sa na kasel heleixove kvapky,ale ja mam doma surup od toho doktora thaisa,ci ako sa vola,neviem nazov,to tehotne mozu a do nosa tusim stoptusin,to je jedine uplne neskodne,ale akurat vcera som citala v knihe o matke a dietati,ze po 1 trimestri uz klesa riziko poskodenia z liekov

biba12
14. feb 2010

Gabbussa, tak kurirovat. Skus si zaliat postruhany zazvor vraiacou vodou, vyluhovat 10 minut a potom do toho dat med a vypit. Pomaha to na imunitu. Álebo pochrumat strucik cesnaku. To mi vzdy pomoze. A Vincentka nepomaha?

groka
14. feb 2010

lenadka mam od galvexu magnezium

lulusha
14. feb 2010

joj, luto mi je gabus a groka, ze vam je zle... ☹ ale snad coskoro to prejde, drzim vam palceky... mne nastastie nebolo zle ani raz, klop-klop...ale vcera aj mna tahala postel a v noci som spala asi 10 hodin 😀 😀

a straaaasne sa uz aj ja tesim na jar 🙂 to je moje najoblubenejsie rocne obdobie... kvietky, vonava zem, slniecko, juchuuu... snad coskoro sa uz docame 🙂

groka
14. feb 2010

no babule,som grogy uz,idem si lahnut za chvilu pred tv,za pol hodinu ide nejaky film,no ja urcite zaspin jak male deculo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre