♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

miciatko
18. máj 2010

abbey aj ty , aj ja už len čakam kedy sa zakaznik zacne pýtač či mi niečo nieje 😀

nikitka231
18. máj 2010

no kocky a takto keby som mala rodit tak neprodim asi nikdy...ako po lezaicky proti gravitacii ako dovi dopo 😠 😠 😠
http://www.clinic24.eu/video/9/prirodzeny-porod...

maculienka123
18. máj 2010

niki,ja to nemozem pozerat,ja som taky strachoprd

januliatko1985
18. máj 2010

niki, to je kraasne videjko 😵 a ten plaaaaac 😅

nikitka231
18. máj 2010

no baby sorry ...ja som to video posledne az teraz dokukala nakonie.... ☹ ☹ ☹ ☹ auuuuuuu
asi si to idem s tym porodom rozmysliet 😖

maculienka123
18. máj 2010

kupujete aj nejake topanocky 0-3 mes?

tretulka
18. máj 2010

ahojte babulky, som sa pobavila, deni, dnes Ti ide karta 😀
marija, imunor bral aj nas maly, potom aj Luivac, myslim, ze mu to pomohlo, dufam, ze to zaberie aj Tvojej malej 🙂
ja som rodila sekciou, teraz som sa este o porode s dr, nebavila, tak uvidime....co sa tyka poctu sekcii zuzi, mam kamaratku, tri deti za tri roky, kazde sekcia, ale teraz jej uz neodporucali dalsie mimi...tusim uz ani nemoze mat, po zakroku
skusku som dnes spravila, dokonca za A, tak som taka happy 😵

kika36
18. máj 2010

Ahojte babule, ako sa máte? Ja som tu zase strasne dlho nebola ☹
Ale obcas sem pridem na vas mrknut, len vacsinou nestiham nic pisat. Dufam ze ste vsetky v poriadku- ze ste zdravucke vy aj vasi drobcekovia. Ja som bola minuly tyzden v poradni- vsetko v poriadku. Jurko je uz par tyzdnov otoceny hlavickou dole tak dufam ze si to na poslednu chvilu nerozmysli a ostane tak az do porodu 😉 Inak sme zdravy, maly kope ako divy. Aj gluko testy nam dopadli dobre. Teraz som sa objednala na buduci tyzden na prietoky- tento tyzden nestihlam, lebo dnes odchadzame do Tatier- sa tesim 🙂
Inak sa mi posunul termin, takze vyzera to tak budem julovka- termin mam 26.7. Ale ostanem tu s vami ak vam to nevadi 🙂
Juj baby, ale sa nam to blizi... 😀

groka
18. máj 2010

deniska nemam tam nic CS,nic moc tam neni pisane,len to co som napisala take najdolezitejsie
no a to ze 2,5cm nie je 3cm som myslela tak ze u dokiho na poradni mi vzdy po vysetreni povie ze krcok dlhy 3cm a vceraz nebolo ziadne 3cm

snehulienka24
18. máj 2010

no perkelt sa vydaril 😎 chvalabohu 😀 bo minule som prvykrat skusala svieckovu a to bola taka brecka ze dovi 😅

tretulka
18. máj 2010

groka, ja mam tiez v knizke krcok 2,5cm zavrety, tak hadam je to ok, dr. mi nic nehovoril zatial
snehu, sikulka 😉

snehulienka24
18. máj 2010

macu, topanocky 0-3 nekupujem, zda sa mi to zbytocne....

mywiel
18. máj 2010

Snehu ja som nakupila topanociek za tasku pre malu a vobec som ich nevyuzila vkuse si suchala nozicky o seba a nic nedrzalo, kym dieta nestoji tak je to uplne zbytocné, ja teraz vsetky predavam. 😅

mywiel
18. máj 2010

Ci to bolo pre Macu 😀

abbey1
18. máj 2010

Známej sa už narodil synček,tak som rada,že to zvládli.ja tiež topánočky a ani rifle pre také babuľky maličké nemusím.Mám pocit,že im to musí byť nepohodlné.Dováram obedík,manželík zametá a ja pôjdem poumývať podlahy,i keď on tvrdí,že to zvládne.

nikitka231
18. máj 2010

abbey tak nechaj mm nech to zvladne a ty oddychuj 😉

denisocka
18. máj 2010

idem sa vyvaliť,pekne popoludnie baby

memory97
18. máj 2010

Ahojte, ja som tiez augustovka🙂)) Vyuzivali ste aj lehatko pri prvom babatku, alebo je to zbytocne kupovat?

zeytin
18. máj 2010

Tretul - gratulujem ku skuske, bodaj by aj tie moje tak dopadli 😒

snehulienka24
18. máj 2010

babule, skusky mi nespominajte, mna v septembri cakaju statnice 😀 tak budem odpvedat postojacky.... navyse sa budem musiet dopravit do KE...no parada 😎 mala bude mat vylet?

snehulienka24
18. máj 2010

zeytin, neboj, teraz ti to pali za dvoch 😵 😎

zuzana76
18. máj 2010

tretulka, blahozelam ku skuske, si sikovnica a aj vsetky ostatne, co poprit tehu este aj studujete, teda klobuk dolu

evitkamalicka
18. máj 2010

tretulka gratulujem ku skuske

mna by veru uz do skoly nikto nedostal, je mi dobre tak ako je

didulka85
18. máj 2010

Konecne som si sadla k pocitacu...
Bohuzial cukrovka potvrdena. Nesmiem chudnut a byt hladna... Denna porcia ovocia je 15 ceresni, jedno jablko alebo tenky platok melona. hahahaha Dietku mam az do konca tehotenstva.
Dostala som glukomer, 4 krat denne si budem pichat do prsta a vazit jedlo. Dali mi aj pruzky na ocikanie na zistovanie ketonov a cukru. V piatok sa z tychto mojich merani rozhodne co dalej...

Idem vas docitat...

januliatko1985
18. máj 2010

tak ja bezim do poradne, ale predtym este ku svokre na kavicku do robotky 😉

zatim sa majte a drzte palce.

marija
18. máj 2010

didu 😒 som do poslednej chvile verila, ze mozno ti povedia, ze to bol len omyl...

eliska252
18. máj 2010

Ahojte baby chcem sa opýtať na to či si pred pôrodom musím zohnať pediatra. Som pridťahovaná do Levíc a nikoho tu poriadne nepoznám. Je tu niekto tá z tohto mesta? Ináč Deni som sa dobre nasmiala dnes na tebe.

marija
18. máj 2010

Eliska podla mna ano,nakolko tyzden po tom co ta pustia domov musi prist pozriet babo pediater. Ja som mala uz pred narodenim dohodnutu lekarku.

evitkamalicka
18. máj 2010

ja som mala tiez pediatricku vopred, ale nebola u nas doma, sli sme k nej hned z porodnice

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre