♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

denisocka
12. mar 2010

mne tiež 2x,niekedy v 12tt a potom tie tripple testy + v nemocnici asi 6x a v každej poradni na hematologii 😀

mimkao
12. mar 2010

Denisocka, nepoviem... 😝 😀 Ale veď sú len dve možnosti... 😀
Ani ja nemám rada dupačky. Sú hrozne nepraktické. 😒
Ja len nechápem, že načo im je toľko krvy, navyše mi je vždy zle, keď mi ju berú, tak ma to štve.
Keď som chodila k dr. do Košíc, tak mi za celé tehu zobrala trikrát. 🙄
Deni, ty si tu raz dávala nejaký link z MMB na také prekladacie košielky. Tuším DETEX sa volali. Kde presne si ich prosím ťa kúpila? Teda, predávajúca sa ako volala?

denisocka
12. mar 2010

rosienka nedala fotky z 3D ,však?

ja som zvedava na dnešne rozmery a potvrdenie pohlavia 🙂 krpec kope, tak aspon to ma utešuje.
so simim som mala v 21tt taketo rozmery aj pipika bolo vidno https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

mimkao
12. mar 2010

Bihan, ale ja som pozitív a to vtedy nezvyknú, nie...? 😕

denisocka
12. mar 2010

mimka,no pani predavajuca ma včera skalama,že sa košielky stratili,a že ma pre mna už iba poslednu modru 68 a 2ks bielej 62 s rukovičkou.takže smola

ale ked si zadaš na MMB firmu DETEX tak ti nabehnu

inač,ak je niekto z vás zivnostník, a je z Ke -tak sa da v detex velkosklade nakupiť za ŽL - za smiešne ceny,od vaničky po košielky,všetko. na ich stranke detex.sk je ponuka, len treba nakupiť za asi 100€ . my sme tak nakupovali baby z decembra. jedna sa podujala,my sme spísali kto čo chce a nakupila ona

denisocka
12. mar 2010

mimka ,tak asi maš dobre žily a tak ža lubia,že nšetria materialom na tebe

mimkao
12. mar 2010

Deni, tebe povedali pohlavie už aj na predchádzajúcej poradni? Alebo odkiaľ vieš, že čakáte chlapčeka? Ja som rozmýšľala, že skočím do BA a zaplatím si tých 60 € na určnie pohlavia, ale manžel mi hovorí, že netreba, že bude prekvapko. A aj dr. povedal, že sa ešte nemám riadiť tým, čo povedal, lebo že to môže byť nakoniec celé ináč. TAk že aby som nebola prekvapená pri pôrode mám sa pripraviť na aj,aj... 😀

denisocka
12. mar 2010

no,hej, v 16+2tt bolo vidieť pimplik. doktorka mi ho aj ukazala,ale vravela,že to ešte nieje na 100% . takto sa vyjadrila a ked som jej vravela,že ako ked tam obe vidime pipik,tak ako to nemože byť na 100% tak sa len zasmiala,že nabuduce skontrolujeme

mimkao
12. mar 2010

dík Deni za tip. V KE mám rodičov, tak tam zanedlho skočíme a nakúpim si.
Hej, ja mám také dobré žili, že mi furt behá s ihlou pod kožou a hľadá to správne miesto, lebo mi ich vôbec nevie z vonka nahmatať... 😝

denisocka
12. mar 2010

ináč,som škareda jak noc 😔 . tak ked baby beru krásu,tak ten moj mi ju teda nepridáva. aspon na tvrári,samí pupák jak pred kramamy v puberte

denisocka
12. mar 2010

mimka,ale v KE v detexe sa da len na živnostensky list a minimaálne za 100€ to bolo niekedy

mimkao
12. mar 2010

Aha, ja len preto sa pýtam, že či ti to už bolo tak skoro vidieť. Lebo mne ani raz nevedeli na 100% povedať. Ani neskôr, keď bolo bábo väčšie...

abbey
12. mar 2010

Ahojte.Deni,dúfam,že ti dnes potvrdia pohlavie.Je super vedieť to kvôli nákupnej horúčke.Tak snáď bude bábo spolupracovať na sone.Naša malá bola celú dobu zaborená tváričkou v placente,nech doktor robil čo chcel.Musela som sa prevalovať zo strany na stranu,dokonca i rorbiť drepy a malá ani za svet.Ukázala nám len 1 očko a uško.Tvrdil,že tam dávno nemali takú tvrdohlavú individualitu A rovnako i na minulom sone.Zato pohlavie predviedla krásne.

zuzana76
12. mar 2010

ahojte

aj moje babatko ma okopkava, zda sa mi aktivnejsie ako Patrik

babulky co ste boli na 3D, ako vam to vychadzalo? lebo ja mam ist 8.4. do poradne, kde mi bude robit uzv a potom 11.4. na 3D , nie je to velmi blizko?

denisocka
12. mar 2010

idem do sprchy,a neičo navariť. chcem nejaky privarok malemu,ale mužovi už idu prívarky hore krkom,ale zas maly to zbožnuje . tak som z tých mojich chlapoch v prdely,ešte nech treti začne vymýšlať,a odchádzam 🙄

evitkamalicka
12. mar 2010

ja kurat brazdim po ebay a kukam vecicky

denisocka
12. mar 2010

evi,a jak to platiš,ja som nato antitalent. a kukali ste tu uschovnu EBAY?čo som tu davala link?

mimkao
12. mar 2010

deni, manžel je živnostník, tak to neni problém, dík za link.
Mne sa pupáky nerobia, zato mi strašne praskajú cievky na tvári a robia sa mi po nej také červené fľaky... 😖

evitkamalicka
12. mar 2010

denis normalne tou embosovanou kartou cez paypal, cize to ti automaticky stiahnu z toho uctu

evitkamalicka
12. mar 2010

denis vsak ked nieco chces, tak si kukni na ebay a ja ti to pripadne kupim a mozes si to vyzdvihnut u mna ked budeme u nasich cez Velku noc

evitkamalicka
12. mar 2010

aj ja mam ZL, ale nie som z Kosic a je mi to daleko

denisocka
12. mar 2010

no mimka,aby som ti ešte nedala kupiť nejake košielky 😝 ,kedy tam plánujete

evi, oki,kuki . a čo tam take nakupuješ ?ked vydražiš trebars jeden kompletik tak sa ti oplati to poštovne?aleb niečo velke kupuješ?

evitkamalicka
12. mar 2010

denis aj oplati, lebo niektore veci nemaju drahe postovne a vacsinou sa snazim kupit viac veci od tej istej osoby za jedno postovne ak sa mi nieco paci, velakrat ani nedrazim ale kupujem aj tie veci co sa daju kupit hned

evitkamalicka
12. mar 2010

a najradsej mam UK ebay, lebo aj postovne je tam celkom lacne a aj to rychlo pride

mimkao
12. mar 2010

deni, buď na veľkú noc , alebo týždeň na to. Dám vedieť, keď pôjdeme. A keď budeš mať niečo, tak napíš,a kúpime.

evitkamalicka
12. mar 2010

a myslite, ze tam bude otvorene cez velku noc? lebo ak ano, tak teoreticky by sme mohli aj my zbehnut, to nebudeme az tak daleko

bihan
12. mar 2010

hi.. tak ja som si práve včera na ebayi vydražila dva oblečky (dala som ich do albumu) spolu s poštou za necelých 10 libier 😀

denisocka
12. mar 2010

oki,mimka,tak potom sa ozvem a spravim objednávku 😀 .idem robiť francuzke, len sa dovaria vajcia .... že to naložima idem sa vypucovať od hlavy po päty

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre