♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

mirka12011
21. júl 2010

ahojte dievcata tak mata dnes porodila, okolo 12.00 volala mi ale bola este unavena a nevedela ani vahu nic tak ked da vediet hned Vam to tu hodim.... 😎

liba78
21. júl 2010

@groka neboj ja tiez stale soferujem

@enny17 tak to aby si uz pomaly aj isla, ved do termínu máš len pár dní

@mirkapal ja mám už 23 kg naviac 😝 takže zatial vediem 😝

groka
21. júl 2010

@mirka12011 ktora mata?

mirka12011
21. júl 2010

@groka mata1001 😝

groka
21. júl 2010

@mirka12011 a ona mala termin ci?ved nas tu je tolko,ze som cvok uz
dufam,ze ja mam toto,co mam porodne ozajstne bolesti,uz som si aj polakala od nervov,ze zas hadam poslickovia,ale tak hodiny uz mam pred sebou aspon

mirka12011
21. júl 2010

ona mala termin az v auguste 7 ci 8 uz neviem presne ale bola KP a naplanovali ju na dnes cize uz je mamina 😅

groka
21. júl 2010

@memory97 kde tato osobka asi je? 😕

mirka12011
21. júl 2010

@groka ja som mala poslickou mesiac pred porodom ustavicne vkuse a mala som rychlo ukoncovane tehotenstvo v 38tt cize poposlickujes si a bolest poslickou sa neda porovnat zo stahmi...........au

groka
21. júl 2010

@mirka12011 ja uz neviem co mam cakat

mirka12011
21. júl 2010

@groka nic necakaj bude nejako a bude dobre 😉

tea333
21. júl 2010

@liba78 na fotke vyzeras chudo (neviem posudit viac lebo nemas fotky 😝 ).chude zeny priberaju niekedy v tehu viac, tucnejsie menej..
ja som nebola chuda pred tehu a pribrala som doteraz asi 17kg..takze prijimam cenu Velrybka roka 😀
ale ja sa naozaj nekrotim a furt ked si citam o malom zaludku tehotnych, tak sa iba rehocem..
ja som nikdy nejedla malo, a vzdy som dokazala zjest veeeeela naraz, a teraz zjem kludne este viac..vobec nemam maly zaludok, zmesti sa do neho vsetko co nahadzem 🙂

liba78
21. júl 2010

@tea333 za normálnych okolnosí vážim cca 56 kg. A vtedy sa dobre cítim 😉 . Ale najviac som pribrala v 1. trimestri, doktorka sa mi smiala, ze potrebujeme nabrat normalnu vahu, aby sme mohli priberat kôli miminku dalej. A to ma moja doktorka hádam aj 50kg 😀 😀 . Inak posledny mesiac uz nepriberam, lebo z melóna sa asi nepriberá.
Ale zajtra idem na prietoky a som zvedavá či mi zmerajú aj škriatočka, aby som vedela koľko hneď zhodím 😝

tea333
21. júl 2010

@liba78 tak ja som mala o 10kg viac na zaciatku tehu, takze si jasna 😉

tiffanka
21. júl 2010

@liba78 ten kocik je super, aj mne sa paci 😉

domi123
21. júl 2010

ahoj maminky,gratujem vsetkym ktore uz coskoro budu mat babatka
chcem vas zaroven poprosit o pomoc.mame zdravotne problemy nebudem to rozpisovat je to pre nas tazke a potrebujem kazdu korunku.
preto by som vas poprosila ci by ste si nekupili nejake veci po nasom babatku.
poprosim klic na moj bazar a vopred dakujem

tiffanka
21. júl 2010

@mirka12011 Dobre, daj vedieť aj meno bába 🙂 A gratulujem 🙂

liba78
21. júl 2010

@tiffanka dík, musím už nejaké foto urobiť, ale som strááášne lenivá. Možno bez brucha sa polepším. Inak aj memoory má taký istý, len čierno-zelený. Ale už sa dlho neozvala a ani na IP neodpovedá a to sme mali mať v trenčíne stretko v pôrodnici, snáď je ok.

tiffanka
21. júl 2010

No baby, ja som včera bola na CTG, všetko super, lenže mi povedali že už mám slabunké kontrakcie 😅 Mám prísť, keby niečo. Tak neviem či sa mám tešiť, alebo nie. Ja ešte chcem zostať 2v1, veď to je takéééé supééér 🙂
Bolo som aj na UTZ aj to je OK tak som rada 🙂 Ešte v piatok idem ku doktorke a v stredu opat na UTZ 😒 Neznáášam to chodenie po horúčavách ☹ Ale zároveň sa aj teším, že opäť uvidím malé 🙂

tiffanka
21. júl 2010

@liba78 Veru, aj ja som spozorovala, že tu memory dlho nebola. Ach, dúfam že je OK 🙂 Okej, teším sa na fotky 😎

21
21. júl 2010

@mirka12011 aj ja matke len to najlepsie a nech sa rychlo zotavi...

mirkapal
21. júl 2010

Ja este k tym chutiam - od cca 4. mesiaca sa napchavam sladkostami, zo zaciatku mi moje oblubene klobasy a maso ani nesli na chut, len same veterniky, cokolada, neskor spice 😀 Takze sa este aj celkom divim, ze mam "len" +11 kg. Urcite je to vsetko individualne, niekto papa vela a nepriberie nic a niektore naopak toho ani vela nezjedia a priberu.
Ja som uz tiez pisala @memory97, ale neozvala sa. Dufam, ze su s babatkom v poriadku.
A blahozelam @mata1001, nech im babatko robi len radost a je zdravucke! 🙂

groka
21. júl 2010

baby tak ja mam krce fest silne uz hodnu chvilu,ale skacem na intervalcoh 17 minut,14 minut,12 minut,5 minut,potom aj pauza bola dlhsia,potom zas sa to zacalo,ale nesla som postupne dole mala som par 17 mnutovych,14 ...takze to su poslickovia ako stvorení,len su bolestivejsi

liba78
21. júl 2010

@groka a čo teplá sprcha ? Možno sa ti uľaví ... 🙂

kvietok121
21. júl 2010

ahojteeeeeeeeeeee to je teplo co, hrozne nieco, idem si precitat o com ste sa bavili

jankasramka
21. júl 2010

@liba78 dik ze si ma upozornila na zmenu profilu - som na to vobec nemyslela... 😉

21
21. júl 2010

@kvietok121 u nas cele poobedie prsalo a bolo chladno! 😀 😀 😀 Teplo zacalo byt az teraz... Szn bol vonku s dlhym rukavom...

@groka ja, ked som isla rodit, mala som kontrakcie kazdych 4-6min., nepravidelne v podstate... To len pre istotu, keby to neprechadzalo... 😉

jankasramka
21. júl 2010

@groka takto sa zacal pytat mateo na svet.tiez som mala take divne intervaly ale bolo to ono. tak ktovie 😝

kvietok121
21. júl 2010

@mirmaj to mas pravdu, ja to mam vsetko napchane v jednej skrini, lebo zatial nemam ine volne miesto, musim na tom popracovat
@akika722 rozmyslam kde budem kupat, kupelna nie je az taka velka jedine zeby som si ju dala do vane ale tam sa potom zklanat neviem ...
@21 este ze sa nic nestalo, inac bezlepkova je ina dieta, moja neter alergicka je bezlepkova, keby ju nemala tak by bola dvojnasobna, tolko zje, no nepribera
@katulkaaaaaa to si naozaj drzis dobru vahu ja som pribrala 11 kg, citim sa ako gulicka
@kacena4 ty si pribrala 20 kg, neverim ... potom si asi retusovala fotkun 😀

liba78
21. júl 2010

@jankasramka tak už vidíme, že si šťastná mamička 3 dni. Páni, to uteká 🙂

kvietok121
21. júl 2010

@jankasramka je to skvele ze uz mas matea pri sebe

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre