♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
22. júl 2010

@evanns takze budem prat buduci tyzden, uz som poucena

kvietok121
22. júl 2010

@akika722 tak to budem mat poloprazdnu pracku ...

akika722
22. júl 2010

ja mám také foto z 24 týždňa to bola ešte malinkááá

akika722
22. júl 2010

@kvietok121 aj ja som viac krat mala 😀

akika722
22. júl 2010

tak ja padám,malý sa zobudil 😒

kvietok121
22. júl 2010

@akika722 krasne foto dakujem za radu pekny den

liba78
22. júl 2010

@kvietok121
@akika722 dakujem, bol tam so mnou aj syn a tak sa mi doktor smial, ze cez kopirák 😀 , musím povedať muzovi. Ale vraj sa už málokedy podarí fotka na 4D v takom vysokom štádiu tehu, tak som celkom rada. 😀

mirkapal
22. júl 2010

@kvietok121 Aha, tak ten gel mi naozaj nic nehovori. Asi by som sa rozhodla aj podla toho, kolko stoji. Neviem.
Plienky som ja prala tiez na 95 stupnoch, na stitku pri nich som mala aj taku odporucanu teplotu. Ale avivaz na plienky ani na detske veci nedavam, detske som oprala osobitne na 40 stupnoch, nie s nasimi vecami.

kvietok121
22. júl 2010

@liba78 fakt krasna fotka

kvietok121
22. júl 2010

@mirkapal dakujeeeeeeeeem takze buduci tyzden perieme a zehlime hadam teplota klesne

kvietok121
22. júl 2010

ano pocasie v sobotu klesne nedela - streda nizsie teploty

elina313
22. júl 2010

@liba78 Bože to je zlatíčko, krásna foto, ako si chutne spinká 🙂 a peknučký bacuľko 😉

mirkapal
22. júl 2010

@liba78 @akika722 - zlate babatka 😵

elina313
22. júl 2010

@kvietok121 ahoj, ja som ich dala normálne na vyvárku teda -resp. 90 stupňov do práčky

elina313
22. júl 2010

Kočky ja mám otázku, vy normálne jete ? Mne je aj z predstavy na jedlo špatne 😖
Keď mi dá manžel obed, zjem len 2 -3 lyžice a cítim že dosť a hlad necítim vôbec, keby s tým neprišiel, že obed, alebo večera, tak ani nejem...neviem sa prekonať, všetko varené mi príde mastné 😝 . Žijem len na melóne, už som schudla 2 kg, lekár povedal, že je to O.K.
Dnes neni môj deň, strašne sa mi moce hlava, bolia ma kríže a sem tam vaječníky ....som celá off....len ležím a neviem čo so sebou....

mirkapal
22. júl 2010

@elina313 Ja jem normalne, dokonca som aj nejaka pahltnejsia 😀 Mozno to mas taku reakciu na teplo, ked ti nechuti. Aspon sa snaz vela pit, to je dolezitejsie.

kvietok121
22. júl 2010

@elina313 dik takze budem davat aj ja

kvietok121
22. júl 2010

@elina313 ja jem dost sice niekedy mi nechuti, ale to su mensie casti dna

elina313
22. júl 2010

@mirkapal ja to už mám dlho, normálne mi je špatne z jedla.... a to vraj máme priberať....včera bola u nás svokra, tak tá len skonštatovala, že som schudla v rukách, v zadku, že mám len bruško a vraj som chudšia ako pred otehotnením....akože, nie že by sa to zle počúvalo, ale ja mám až odpor k jedlu....chcela som vedieť, či je to tak aj u vás.... a je to tými teplami 😕

kvietok121
22. júl 2010

@elina313 u mna urcite nie, ja papam za dvoch a hlavne take zmrzka a tak

dajna11
22. júl 2010

@elina313 mne tiež varene velmi nechutí,kompenzujem to chlebíkom,pečivom,to mi ide. veeeeeeeeeelmi milujem melon,ovocie,banány......a koláče len keby sa mi ich chcelo piecť:(

evanns
22. júl 2010

@elina313 mne tiez nechuti varene...vobec ale vobec...a dnes sa to uz aj ukazalo...malo zeleza ☹ tak zacinam brat tabletky...takze len bacha na to 😒

elina313
22. júl 2010

@evanns železo už beriem - mám pocit že odnepamäti 😉

vladka84
22. júl 2010

Ahojte, ale ste toho popisali... fuuha, mam co citat..
nas obed bol nakoniec v meste - prehovorila som mamku,nech sa ide s nami poflakat, bola som v drogerke a v lekarni, dokupila som este co nam bolo treba... chybaju mi uz len nejake vacsie vlozky (porodnicke alebo ake?), mast na bradavky a tampony do podprdy... mala som to na listku napisane a aj tak som zabudla... ale poviem vam, ze 2 hodky v meste a citim sa ako po ture v Tatrach...

@elina313 mne tiez nechuti velmi varene, ale skor to mam z toho tepla, ked minule prsalo, tak som sa normalne najedla...problem mam ale aj s varenim, v tom teple mi je na omdletie pri sporaku, to ze by som mala robit palacinky alebo nedajboze nieco vyprazat ani nepomyslim...

@kvietok121 ja som prala minuly tyzden aj zehlila - to zehlenie mi teda dalo zabrat, normalne zo mna tieklo...teraz uz len doperiem ak este nieco dokupim, uz to nebude taky naval 🙂

zajtra idem rano do poradne, tak som zvedava ako sme na tom...

kvietok121
22. júl 2010

@vladka84 ja viem ze to bude zaberak, preto sa mi do toho nechce, a najprv to vrtanie a take veci a potom pranie ,,, nabuduci tyzden ma byt vraj znesitelnejsie

baby budete malinke len umyvat s nejaky telovym mydielkomci budete niecim aj natierat??? neviem ci aj nejaky kremik

tatulienka
22. júl 2010

babule taka otazka...tvrdne vam brusko pri keksiku?

vladka84
22. júl 2010

@kvietok121 tiez dufam, ze sa trosku ochladi, aspon na par dni, vcera u nas aj sprchlo, ale dnes to vobec necitit vo vzduchu, je dusnota znova...
ja budem umyvat v cistej vode, raz - dvakrat s mydlom a krem urcite modra indulona... to som mala pri Timke a bola som spokojna... potom ked uz bola trosku vacsia, tak som zacala pouzivat Niveu a pouzivam ju dodnes

vladka84
22. júl 2010

@tatulienka my nesexujeme, ale citala som, ze moze tvrdnut brusko... 😖

tiffanka
22. júl 2010

tááákže, nová tabuľka je už tu: https://www.modrykonik.sk/fotoblog/augustovemil... 😉 Opäť sme sa rozrástli a sú tam už aj dátumy pôrodov 😎 🙂

kvietok121
22. júl 2010

@tiffanka perfektna tabulkaaaaaaaaaaa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre