♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lucy1990
20. máj 2010

Luci, preboha, tak to ma vytocilo co ti povedal doktor, ked si mala 19nast, ze deti by nemali mat deti 😠 ja som pocala v 19tich a uz mam 20, ale nelutujem a nikdy som sa necitila lepsie a strasne sa na malinku tesim...

mirkapal
20. máj 2010

Aj ja sa dnes s vami lucim, vsetkym prajem dobru noc a pekny vikend! V pondelok znovu nakuknem 😉

lucy1990
20. máj 2010

Luci aj tebe dobru, velmi ta obdivujem ako si to zvladla...urcite mas aj vyborneho manzela, ktory ta podrzal...

lucy1990
20. máj 2010

Tak idem aj ja hajat, sladke sny vsetkym 😵

lenadka
20. máj 2010

luci drzim palce nech aj 3 baba bude nakoniec ok 😉 ten doktor fakt blbec-take reci http://static.asmira.com/img/general/n.gif

lenadka
20. máj 2010

jej to co za link mi tam tresklo ? 😀

lenadka
20. máj 2010

tam mal byt nasraty smajlik...asi sa k dobrej noci nehodi tak uz ozaj papa 😀

memory97
20. máj 2010

to luci: no toho dokiho by som poslala kade lahsie, keby mi nieco take povedal!!!! a veeeeelmi drzim prsty,aby to dobre dopadlo.
babulky dobru nocku🙂

lucia20
20. máj 2010

lucka, vtedy to tak nejako brali. ked som uz isla rodit katku, tak sa nad tym nikto nepozastavil. ale to bolo na kramaroch. tam akurat jedna sestricka povedala- jezis tak mlada, tolko mam moja dcera. a na to doktor povedal, ze je to super, ze budem mlada maminka, tak ma velmi potesil a uz mi nikdy nikto viac nic na kramaroch nepovedal ohladom veku.

lucka no k tomu manzelovi. 😀 som sa musela trosku pousmiat. sme spolu uz 9-ty rok, z toho 5 rokov manzelia, ale az teraz mam vyborneho manzela. minuly rok som si dorabala maturu a moj muzicek sa zbalil, aj som ho vyhodila a tri mesiace bol prec. :D uz to doma bolo hrozne. ja som si nasla robotu, mali sme peniazky, chodila som do roboty 2-3krat do tyzdna na par hodin. malu som dala do skolky, katka doma spala, babka mala odposluch, vacsinou som stihla prist spat, kym vstavala, ja som uspesne zmaturovala na 1122, sa musim pochvalit. :D aj ked som za 3 mesiace musela spravit 4 rocniky, pre mna to bol velky uspech, ze sme samostatne a dokazala som aj sama maturu s deckami. potom sa chcel vratit, ja uz som ho nechcela, kedze nam bolo super. ale doslo mu, ze tie chyby neboli vo mne, kedze on sa mal stale zle a my sme uplne ziarili a nepotrebovali ani jeho ani peniaze od neho. tak som ho nechcela spat, no potom sa nieco stalo, prisiel na jednu noc, aby mi pomohol, zrazu z toho bol vikedn, potom tyzden, potom tri a uz ostal. tri mesiace mal veci v taske, co som mu nechcela dovolit sa vybalit, ze je tu len na navsteve. ale presiel to zo zatatymi zubami. velmi sa snazil, chcle tu byt. presvedcil ma ale o tom ,ze je uz iny az po pol roku. strasne chcel tretie, ja som odmietala, az som v decembri povedala, ze ano. lebo to uz bol iny clovek. uz je to rok, co sa vratil a ja mozem povedat, ze mam ukazkoveho manzela a otca. teraz mi je ozaj velkou oporou. som povedala, ze to co sa deje s tatiankou je isto nejaka skuska. bud ju zvladneme alebo nie. a skutocne nas to zomklo este viac a cez to najhorsie obdobie sme spolocne presli. teraz uz len ratame dni a modlime sa, aby vydrzala co najdlhsie v brusku, aby nam nezacala zaostavat a aby jej toho hnusneho najomnika uspesne odoperovali a my sme si domov priniesli dalsi pekny balicek. ale uz teraz mi je jasne, ze tato bude nenormalne rozmaznana. :D

lucia20
20. máj 2010

@memory97 a co je vam?? aku vadu vam povedali? si bola na amnio?

dakujem, ze nam drzite palceky. uz nam ich drzi tolko ludi, ze to musi byt ok. :D

peta131
20. máj 2010

memory chystam sa ist do Trencina 😉 ty si z TN? vsak co si tu u nas na okoli navyberame 🙄 ale uz teraz mam paniku z tej nemocnice stacilo mi ked som tam teraz na zaciatku tehu lezala z nevolnostami 🙄 ja sa ani tak nebojim porodu ako potom toho ako to tam 4 dni vydrzim 😅

mne sa tiez hrozne lubia ,,viacjazycne" deti je to hrozne zlate ako take male dieta dokaze pochopit vyznam 2 jazykov a na koho ma akym hovorit 😵 je to neuveritelne ze sa im to v tej hlavke nepletie 😵

lucia20
20. máj 2010

peti neboj vydrzis. ti to rychlo ujde. my sme museli byt aj dlhsie, ale budes sa zaujimat o babatko, budete sa zosuladovat, oddychovat, davat sa dokopy. a ani sa nezbadas a uz idete domov.

lucy1990
20. máj 2010

Nemozem spat, tak som sem este nakukla a vidim ze aj vy ste este hore 😅 Luci, tak to je sila co si si prezila, si silna a hadam si ta uz tvoj muz bude nosit len na rukach...muzi su niekedy zvlastni, nevedia co maju dovtedy kym to nestratia...a s tou maturou gratulujem, to ja som zdaleka tak dobre nezmaturovala 😅

kvietok121
21. máj 2010

tak a je tu piatok tehulky, uz len chvilku v robote a mame vikend, konecne volny, prajem vsetkym krasny den, u dr nech to vstkym dopadne dobre, miska drz sa

memory97
21. máj 2010

to lucia: obdivujem ta, ako si to vsetko zvladla... ja som nebola na amnio, vysli mi celkom dobre testy,ale tiez som sa toho obavala kvoli veku🙂 napisem to iba v skratke, ale oproti vasej diagnoze sa mi to zda ako nic... malemu zistili zvacsenie oboch oblickovych panviciek v 20tt a dufam,ze sa to nebude zvacsovat,aby mohol byt v brusku co najdlhsie, to je pre babatka to najlepsie, co pre nich mozeme spravit🙂
to peta: nie som original TN 😉 ,ale ja tu budem rodit,som sa rozhodla na zaklade lekarov, ktory tam sluzia i ked niekedy su ich slova tvrde,ale to by si obcas museli chlapi vyskusat tehotenstvo🙂

memory97
21. máj 2010

to mirkapal: dakujeme🙂

denisocka
21. máj 2010

dobre ranko,ja som tiež zaspala až po polnoci, maly je nejaky zasopleny tak sa budil na plny nos 😖

didulka85
21. máj 2010

Dobre ranko!
Chystam sa k doktorovi...
Inac bud mam pokazeny glukomer, alebo ziadnu sprostu cukrovku nemam. Vsetky vcerajsie hodnoty som mala od 4,9 po 5,8. Ale ketony v moci som mala rano zase.... Mm mi navrhol, nech si dam nejaku cokoladku a tu otestujeme.

denisocka
21. máj 2010

didul čau,mne zas vraveli v nemocke,že ketony su nič 😅

ináč,nech sa pichne muž a otestuje sa on

memory97
21. máj 2010

to didul: radsej cokoladku nie, skor ten doktor, mozno sa pomylili vo vysledkoch a zopakuju to...

evitkamalicka
21. máj 2010

dobre ranko

didulka85
21. máj 2010

No tak to by sa museli pomylit 2 krat... 🙂
Mne povedali, ze ketony v moci su horsie ako cukor v moci. Lebo ze telo hladuje a aj mala hladuje... Uz by sa doktori mali ujednotit.
Zase som kilo schudla... Za 2 tyzdne 3 kila dole... Za chvilku budem kocka. 😀

denisocka
21. máj 2010

aha,no bo ja viem,že ketony su ked zvraciaš,čiže akoby dehydratacia a dehladovačka 😀

baby,kto mate doma odsavačku AVENT ISIS manualnu?uvažujem nad touto,ked už mam avent flaše,bo moja medela je už na rozpadnutie

didulka85
21. máj 2010

Pisala som aj do temy tehotenska cukrovka, ci sa to nejakej nestalo.... Oni tam vedia o tej problematike viac ako vacsina doktorov... A to myslim vazne.

denisocka
21. máj 2010

evi-nemáš skype? potrebujem dačo písomne poradiť

didulka85
21. máj 2010

Opustam vas... Smer nemocnica....
Vela nepiste, nech nemusim potom hodiny citat. Aj upratovat dnes treba. 🙂

denisocka
21. máj 2010

didul,trim še

zeytin
21. máj 2010

Ahojte baby, dobre ranko prajem 🙂
Deni - ja ju mam - tu odsavacku... ale ako funguje ti nepoviem, lebo som si ju kupila iba prednedavnom 😉

evitkamalicka
21. máj 2010

denis mam skype

memory97
21. máj 2010

chcem sa opytat v ktorom tyzdni sa ma zobrazit pigmentova ciara na brusku. Stane sa nieco ak tam nebude?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre