♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

memory97
25. máj 2010

ako casto ma babatko kopkat... su na to nejake tabulky alebo ho musim citit niekolkokrat denne? Mam taky zly pocit, ze tomu nasemu sa nechce, je taaaak hrozne lenive a len by spalo 😒

carmenn323
25. máj 2010

baby a bubchen nieje dobra kozmetika?

memory97
25. máj 2010

@carmenn323 my sme neboli na 3D, ale na poslednej kontrole to bolo krasne vidno, gulky a pindik 😉 takze neviem aky tam maju postup, ak ste to videli s manzelom na 3D a mate z toho aj zaznam,tak sa nemas coho bat🙂

klapinka
25. máj 2010

@carmenn323 ja som za weledu, je to prirodna kozmetika. Mna dostla, lebo som ju skusila na mojich suchych rukach na ktorych nic nezaberalo. Bubchen nieje urcite zla, asi tiez ten isty styl ako johnson.
memory ano ano mam tu linku co daval bihan ulozenu, aj u nas v shope maju tiez za cca tie iste ceny, par penny rozdiel.

gagarinka
25. máj 2010

@memory97 Babatka vraj uz okolo toho 30tt maju svoj rezim spanku a bdenia, ale myslim, ze nie je nikde napisane ako casto sa ma pohybovat, ale pohyby by si mala citit niekolkokrat za den. Moja mala sa tiez nehybe nejako intenzivne, ked ju dlhsie necitim, tak si na chvilku lahnem a vzdy sa ozve 😉

carmenn323
25. máj 2010

memory no dufam a teraz neviem co ten kocik ci radsej nemam pockat

gagarinka
25. máj 2010

Ja kozmetiku vobec nekupujem, pri synovi som mala toho kopec a potom vyhadzovala alebo rozdavala. Pouzivala som jedine na kupkanie mydlo Oilatum a mast na zadok. Citala som, ze pokozka potom zlenivie, a mozem potvrdit, ze krpec ma ukazkovu plet.
Metrosexual z neho asi nebude 😀 ledva pretrpi, ked mu natieram opalovaci krem

memory97
25. máj 2010

@gagarinka si ma ukludnila, citim ho, ale nie cely den, to nase vela oddychuje... 🙂 uz som sa lakla, ze zas nie je nieco v poriadku. Neskorsie (po 32tt) uz budu aktivnejsie castejsie, alebo tiez bude u nich este aj faza kludu?

klapinka
25. máj 2010

@gagarinka ja som tiez opartna s tou kozmetikou, uz by som ju davno objednala...ale presne nakupim toho kopec a nebudem to potreboavt, tak radsej na zaciatok kupim iba mydlo a ked budem potrebovat tak zbehneme a kupime. Ved aj z netu to pride za 2-3 dni 🙂

gagarinka
25. máj 2010

@memory97 Podla mna budu aktivne rovnako, alebo mozno aj menej, lebo budu mat menej miesta, ale zase to budeme citit intenzivnejsie 😅 si pamatam, ako krpec robil v bruchu mexicke vlny, take to bolo srandovne, ked sa mi tak brucho prevalovalo zo strany na stranu 😀 ale napriklad mal velmi casto stikutku, fakt niekolkokrat do dna a mala teraz hadam len raz stikutala
este ked mi ho prvykrat doniesli ukazat, mal stikutku 😀

memory97
25. máj 2010

@carmenn323 tazko poradit, ale s manzelom sa urcite dohodnete, co robit. 😉

memory97
25. máj 2010

@gagarinka to muselo byt srandovne, ked sa narodil a stikutal 😉 asi si glgol viac vody ako potreboval 😉 da sa to rozoznat oproti normalnym pohybom? Citala som, ze je to iba take male chvenie na bruchu...

gagarinka
25. máj 2010

@memory97 No teraz ked citis kopanceky, tak su uz take riadne a ta stikutka, to je len take kratke jemne pravidelne steklenie, no proste ako stikutka 😀 ked sa len tak natriasas ze "hik"
a mne ho neukazali hned po porode, rodila som v noci a bola som v narkoze, takze mi ho doniesli az na druhy den doobeda
nevedela som sa uz dockat 😵
inac myslim si, ze ta stikutka bola predzvest refluxu, lebo kym ho mal, velmi casto stikutal. necudo, ked sa mu to mliecko vracalo hore. takze asi aj v brusku mu to tam lietalo kade tade 😅

carmenn323
25. máj 2010

ked som cakala v poradni tak mal mali stikutku riadne mi skakalo brusko pani co sedela vedla sa len nestacila cudovat 😀 tak asi pockam s tym kocikom a zato som si teraz objednala postielku pre utechu 😵 😀

memory97
25. máj 2010

@gagarinka ja mam taky pocit, akoby to ani neboli kopanceky, ale babatko sa presuvalo... ale kazdy tyzden je to uz vyraznejsie🙂
chudatko, dufam, ze mu to potom preslo... myslim reflux...

@carmenn323 takze sa mam na co tesit 😉 ved uvidis s tym kocikom ako sa dohodnete. My sme s manzelom vybrali dva, teraz ich chodime obzerat a ked sme boli naposledy sa nam sprotivili🙂 sme vybrali treti a ten sa nam obom paci🙂))

mirkapal
25. máj 2010

Memory, citala som, ze v neskorsich tyzdnoch by sa mali babatka pohnut minimalne 10-krat za den. Teraz sa uz budu hybat menej, lebo narasti a maju menej miesta. Nasa mala sa vacsinou cez den hybe velmi malo, skoro o nej ani neviem, ale neskoro vecer a v noci ma "diskoteku" 😀

mirkapal
25. máj 2010

Mexicke vlny su aj u nas, je to srandovne 😀

memory97
25. máj 2010

@mirkapal to aj nase babo, cez den ho velmi necitim, ale vecer, ked som unavena a babo ani za nic na svete spat 😉

mirkapal
25. máj 2010

No, tak to mozes byt kludna, kazde je ine, niektore kopkaju cez den, ine v noci. Hlavne, ze kopkaju 🙂

memory97
25. máj 2010

@mirkapal to ano, hlavne, ze davaju o sebe vediet 😎

mirkapal
25. máj 2010

@gagarinka, podla mna tyrkysovy kocik moze byt kludne pre chlapceka aj dievcatko, nie je to typicka modra. Ked sa vam paci, kludne ho kupte. Aka je to znacka? Nazivo som videla tyrkysovu od Teutonie a ta bola super 😵

evanns
25. máj 2010

@memory97 ja tiez az od Vas som sa dozvedela na co su tie podlozky...nemam cas zatial este chystat vybavu, makam od rana do vecera ☹

evanns
25. máj 2010

@carmenn323
aj ja som za weledu...

evanns
25. máj 2010

@lucia20 dakujeme...ja som stale chcela Natasku...tak som stastna ze priatelovi sa paci a sa s tym stotoznil 😝

zica1
25. máj 2010

Ahojte kocky, berie prosim vas niektora z vas guajacuran? A ma krcok 20mm?

memory97
25. máj 2010

@evanns uz sa nam blizi materska, tak to potom dobehneme🙂

kvietok121
25. máj 2010

ahojte kocky, tak konecne som tu

kvietok121
25. máj 2010

memory, predpoved ti nevysla, u nas lialo, aj ked nie cely den

kvietok121
25. máj 2010

prasok: persil sensitiv, ale neviem v com budem prat, pretoze ked som sa na alergologii bavila o mne, tak mne povedala dr. ze u nas sa take prasky pre alergikov nevyrabaju, ze vsetky maju nieo v sebe, aj ked niektore viac aniektore menej

lekara zazmluvnovat nebudem, idem do CA, myslim ze tu co kecame, tak nikto nejde do CA, ak by tak nech sa ozve

kvietok121
25. máj 2010

nasho maleho citim skoro stale, hlavne ked si sadnem, lahnem a jemu sa to nepaci, neynasa lavy bok, prednedavnom sa nam zdalo ze sa akosi neozyva, tak som sa otocila na lavy bok do minuty mi to dal hned vediet, 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre