♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

tea333
15. júl 2010

@denisocka jeeee ved ja som si s miskou asi este vcera ci predvcerom pisala o plienkach !! 😀

ked si uvedomim ze je to tak blizko, ochvilu sa roztrhne vrece s augustovymi babatkami 😵 😵

denisocka
15. júl 2010

@tea333 jj,ona mala planovanu sekciu zajtra,ale tuším včera bola na fotení a nejak ju to tam ani nebavilo,aj ju začalo všetko bolieť z tých poz že už večer písala,že rano jej asi urobia sekciu,že sa citi divne

tea333
15. júl 2010

tak som rada ze su aj s malou v poriadku 😵

tiffanka
15. júl 2010

@denisocka Jéééj krása 😉 Takže nakoniec jej chlani neupustili od Viktorky 😀 Hneď to zapíšem do tabuľky 😉

denisocka
15. júl 2010

😀 @tiffanka neupustili,hned som sa pýtala na meno,bo som vedela,že tam boli rozbroje

tiffanka
15. júl 2010

A už je tu: https://www.modrykonik.sk/fotoblog/augustovemil...
😉 😉
Nech sa pekne držia a sú zdravučké 🙂

tiffanka
15. júl 2010

@denisocka Myslela som si, že neupustia... 😀 Chlapi sú už raz takí 😀

tatulienka
15. júl 2010

@tiffanka prosim mozes tam pridat aj mna? kujeeem

tiffanka
15. júl 2010

@tatulienka Jasnéé, pridám ťa, len mi prosím napíš do IP tvoj vek aj mená detičiek, až máš ešte nejaké doma 🙂 ... Ale už to spravím asi len zajtra lebo idem preč. Dúfam že sa nenahneváš 😅

21
15. júl 2010

@tatulienka vitaj medzi nami!!!

@denisocka aj ja Miske zelam hlavne zdravie a nestres...A malej " Vitazke" kopu mliecka a spanku.

tatulienka
15. júl 2010

@21 dakujeeem....dnes je moja mala nejaka ticha...asi ju to teplo tiez unavuje..

21
15. júl 2010

@tatulienka teraz uz aj my spime, no doobeda som nemohla ani sediet, ako mi pchalo nohu pod rebro...

elina313
15. júl 2010

@tatulienka aj môj malý spraví len sem tam pohyb, za to večer si to vynahradí ako ho poznám, niekedy ešte aj o 1-2 v noci - potvorka moja, snáď nebude taký nespáčik 😉

tatulienka
15. júl 2010

no ved to..ze uz maju malo miesta, tak sa ani nemaju moc ako hybat..no niekedy ked sa nehybe tak ma chyta panika, ale potom sa pohne, tak som kludna..

kvietok121
15. júl 2010

@tiffanka tak to je super, zachvilku to budeme zaplnat

kvietok121
15. júl 2010

@tatulienka asi sme vsetky na tom podobne: najprv nas moc kopu a my ich ukludnujeme a potom zase nekopu a my sme nervozne 😀

tatulienka
15. júl 2010

@kvietok121 ja som nervozna tusim furt...ked kope vela, ked kope malo, furt nieco..uz nech je vonku zdravucka, potom budem najstastnejsia na svete...ale to brucho mam tak vysoko, ze nemozem skoro ani dychat...a od vcera mi zacalo akosi tvrdnut...neviem co to je..

kvietok121
15. júl 2010

@tatulienka ja som presne na tom rovnako len mne sa to zacalo dnes, pomalicky sa priblizujeme 😀

tea333
15. júl 2010

tak moje dieta je megamega hyperaktivne, cez den mu asi 4-6 krat prepne a kope kludne pol hodinu, vytlaca ritku, boxuje, stucha do mamkinho mechura (sranda, sranda 🙄 ) a pripadne si brnka nozickami na rebra alebo s nimi bojuje..
okrem toho sa strasne vela hmyri a hybe..ked je 3 hod ticho, az mi je to podozrive (to vacsinou ked chodim)

tea333
15. júl 2010

inak pred chvilou som si na hodinku zdriemla (unava z tepla) 😀 a snivalo sa mi, ze pocujem detsky plac, a zrazu som si v tom sne uvedomila, ze to place maly Daren v brusku, bolo to fakt pocut, a ja som sa ho snazila utisit..potom som sa zobudila na to, ze mi na gauc tecie slina 😝 😀

tiffanka
15. júl 2010

@tea333 Hehe, taký živý sen 😀 Slina nemá chybu 😀 😀 😀 Inak už dávnejšie som ti cela povedať že meno Daren je kráááásne, veľmi sa mi ľúbi 😉 😉

kvietok121
15. júl 2010

@tea333 dobry snik

tea333
15. júl 2010

@tiffanka dakujem za pochvalu 😵

liba78
15. júl 2010

Ahoj babenky ... Uz som doma od zubara. Dufam ze uz nepôjdem tak skoro. V Trencine bolo teplo ako v pekle, v aute som mala klimu naplno a aj tak som uplne uvarena. Ale aspon som si kupila v Lidli jahodove kornetka /maju ich teraz v akcii/. Inak ste toho popisali celkom dost.
@kvietok121 vsetko naj k zajtrajsiemu sviatku.
Blahozelam k dcerke Viktorii a vítam medzi nami nové členky.
Pekne sa rozrastáme, a teraz budeme sledovať, ktorá sa dlho neozýva. 🙂 🙂 🙂

mirkapal
15. júl 2010

@tea333 Pekne a zaujimave meno, originalne. Ako ste nan prisli?

tea333
15. júl 2010

@liba78 liba ja som staronova 😅 nejako som nestihala chodit koly skole, posledne mesiace boli perne, ale inak som v augustovkach pomerne od zaciatku temy 😉

kvietok121
15. júl 2010

@liba78 dakujeeee, tak to mas pravdu, to bude asi prvy znak 😀

tea333
15. júl 2010

@mirkapal ked uz som myslela ze nase dieta nebude mat meno, objavila som na jednej z anglickych stranok s milionom mien prave toto 😉 a bola to laska na prvy pohlad 😀

tiffanka
15. júl 2010

@tea333 Jééj 🙂 Inak tak sa vraví, že Prvé meno, ktoré sa mamine zapáči, to by malo dieťa dostať, lebo s iným by sa už niekdy nevedelo zosúladiť 😉 No neviem, čo je na tom pravda 🙂

tatulienka
15. júl 2010

jj, je to asi tak, aj my sme chceli od zaciatku Lili a to aj ostalo...uz ju tak volame, si uz neviem predstavit, ze by sme dali ine meno..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre