♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lucia20
17. aug 2010

ja by som ich nakopala do riti. ozdravenie verejnych financii... fasa. hlavne ze nam vezmu... 😠

lucia20
17. aug 2010

@lucynocka presne. ja by som im iba na tyzden dala brucho a vsetky vedlajsie ucinky tehu naraz... neboj, ja by som im to oplatila. :D a potom by som mu povedala tak ako on mne. nebyt nas tak tu nie ste.. :D

kvietok121
17. aug 2010

kratka prechadzka, vyjdenie po schodoch na sieste poschodie je za nami
@vladka84 aj ja som pripravena, chcem uz ist rodit, nech to uz pride, vsetko je hotove, pripravene
@lucynocka jasne ze kleslo a poriadne
@lulu4 na ten sa asi nedam, pretoze mi nechuti, asi by som z neho velmi nevypila
@lucia20 aj tebe kleslo na 100 %, no jannuar bude zaujimavy tolko zmien ... ach jo

kvietok121
17. aug 2010

mne este moc brusko nekleslo ale uz kopance babenka citim nizsie

lucia20
17. aug 2010

@kvietok121 ja uz nemam kde nizsie ju citit lebo mne uz minimalne dva mesiace kope do lonovej kosti. respektive tam vrti hlavou. :D

lucynocka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kvietok121
17. aug 2010

@lucia20 tak to mas dobre, mne kope aj hore ale uz menej
@lucynocka dik to by som bola rada, prave som to povedala matejkovi ze teta lucia nakazala odchod do CA a ze sa ta tiez nevie dockat, tak verim ze posluchne aspon teba 😉

vladka84
17. aug 2010

no, moja Timka okupana, idem jej dat este nieco papat, spravy si pozriem na nete, lebo mi obsadila medzitym telku, takze najskor porodim okolo 21tej, ked uz bude spinkat 😀
@lucia20 kleslo ti, uz nie je tak dopredu, ale skor nadol, tak preto sa ti zda, ze je mensie 😉
ja nemam foto na porovnanie, ale ani necitim, ze by nejako kleslo, mala kope stale rovnako... a inak to vrtenie hlavickou v lonovej kosti citim aj ja, taky fasa pocit, ze normalne som minule myslela, ze uz je von 😲
@lulu4 a mne doki povedal, ze to nepomaha 😒 ten tonic, ze kludne si mozem dat gin s tonicom a rodit z toho urcite nepojdem 😝

kvietok121
17. aug 2010

baby a neviete ako barinkova??? uz sa davno neozvala tiez mala ist od pondelka do nemocky

kvietok121
17. aug 2010

aj @tiffanka tu uz davno nebola, ona ma termin zajtra dva dni po mne

vladka84
17. aug 2010

ja neviem, ani jednu z nich som nevidela...tak ktovie..
@tiffanka mala mat sekciu, nie?

lucia20
17. aug 2010

@lucynocka no sak ale neporazi ta pri takych info??? este aj odvody aby sme si platili. 😠 ved ked som mala len rodicak, tak na decka padol cely... komplet.

@kvietok121 mna mala kope aj hore, ale citim ako vrti hlavickou a to je velmi neprijemne...

@vladka84 no tak sa ozvi o polhodku, ci uz rodis. prosime si taku spravu typu liba - aaaa praskla mi voda, ozvem sa. :D:D to bola hlaska roku.

@kvietok121 barinkova so mnou pisala v nedelu, vraj s muzom mali tutu-mutu a ze ma bolesti. len si nebola ista ci jej praskla voda alebo nie. ale vydedukovali sme ze nie... ze to je len mocovy mechur. :D

@kvietok121 tiffanka mi eset vcera pisala mail. kvoli foto do albumu. ale uz ju tam nestihnla dat... takze asi nie je pri nete...

kvietok121
17. aug 2010

@lucia20 to dole je naozaj neprijemne, aha a budu jej vyvolavat,???

lucia20
17. aug 2010

@kvietok121 pockaj teraz komu??

lucia20
17. aug 2010

dnes som baby chystala na to, ze nebudem doma. ze mozno uz zajtra ked sa doktor pozrie na tatianku, tak mozno nepridem. a ked pridem tak coskoro uz pojdem do nemocncice a ze tam budem dlho, lebo tatianka je chorucka, tak ju budu liecit, pytali sa ma ci budu za mnou chodit, tak som vravela ze iba raz aby som im ukazala babo a potom uz nie...

lucka zacala strasne plakat........

viete preco?? nie ze maminka tu nebude, ale ze tatinko ju nepusti k babke. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vladka84
17. aug 2010

@lucia20 Luci, ja som Timke takisto rozpravala o tom, ze uz kazdu chvilku pojdem do nemocky pre babo, tak sa ma kontrolne kazde rano pyta, ze ci uz dnes idem... to sme este zvladli vysvetlit, ale ona je presvedcena, ze tam budem tak jeden den a pridem domov, ved co by som tam tak dlho robila... 😲 a inak, ked sa ma zacne pytat ako mi ho vyberu z bruska, tak som stratena...neviem, ci jej to uz mozem vysvetlit.... 😕

lucia20
17. aug 2010

@vladka84 ale jasne ze mozes... aspon nase baby vedia, kade by mala prist tatianka. museli sme to trosku poopravit, ze nepride zo spodu ale cez brusko... vies ake boli bohove. tu mali normalne porodnu salu, mne tu az oci vyliezali ked som videla ako rodili. :D origos ako keby boli niekedy pri porode.... :D

akika722
17. aug 2010

ahojte baby...jéééj GRATULUJéééééM OBOM KOčKAM K SYNčEKOM 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
@lucia20 no tak moja fakt rozdielne foto bruška...ved je uplne dolu
@lucynocka
@lucia20 a to čo robite že take chudučke nožky mate??? 😠 😠 😠

vladka84
17. aug 2010

@lucia20 no to si viem predstavit 😀 len ja mam obavy, ze ked Timke poviem kade ide babo von, tak ci sebe alebo inym babam nahodou nezacne skumat aka je tam "dierka" a pod. 😀 😀 😀

vladka84
17. aug 2010

@akika722 vitaj, kde sa flaaaakas? 😀 som sa tiez chcela opytat na to,hlavne ked @lucynocka pisala o tom ako opuchla... kde preboha, ved ma nohy ako modelka... 😲 😲 😲

lucia20
17. aug 2010

@akika722 prosim ta kde si dosla na chude nozky?? to bol hlod vecera. :D myslis ze brusko je dolu???

@vladka84 nase baby aj studovali ale my sme to odbili tym, nech to nerobia, lebo si tam daju spinku a potom bude boliet susula. tak to nejake extra nestudovali... nase baby presne vedia na co su vlozky, tampony a podobne. :D

akika722
17. aug 2010

@vladka84 opytam sa ťa moja o zopar dni ked budeš mať malu pri sebe 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
musime sa viac venovať staršiemu aby sa s tym vyrovnal že Semi tu už ostane,nie žeby extra žiarlil ale robi naschval hluposti a maly nevie hajať pri nom.potom na neho kričime a aj mi je to luto ☹
tak dnes že park a zmrzlinka... 😎
@lucia20 tak pozri lepšie cica 😉

lucia20
17. aug 2010

@akika722 takze mamina podplaca?? :D a co robia teraz prckovia???

mirmaj
17. aug 2010

mamičky a čakateľky, kupovali ste niektorá ten monitor dychu pre mimi? ja si ho chcem kupiť, lebo zle spávam, stále sa bojím či dýcha, len neviem sa rozhodnúť či tu podložku do postielky alebo radšej ten čo sa pripína na plienku. To som sa chcela spýtať ako to funguje, ak s tým máte niektorá skúsenosti....pripne sa na plienku a ta plienka ma byť potom kde? položena na brušku? alebo kde?

vladka84
17. aug 2010

@akika722 ved ja srandujem... ked budem mat malu pri sebe, neviem, ci budem stihat ist vobec na zachod 😀
ja to nechapem, ale to male v brusku ma total prehodeny rezim... ked som bola cez obed na zaznam tak si spokojne spinkalo, len maly pohyb a teraz sa mi ide vykopat z bruska... to mam akoze zajtra ist na zaznam vecer, aby bol aktivny? 😲

lucia20
17. aug 2010

@mirmaj to sa pripne babatku na plienocku na brusku.. ja by som asi skor ten podlozkovy. .moje deti strasne lubili spat na brusku, tak by sme ho nemohli vyuzit...

@vladka84 mne vraveli, ze ju musim zobudit. mala sa zobudi ked sa na pasoch prehodim na bok alebo si riadne postucham do brucha. ked do nej strcim tak ona mi to oplati polhodinovymi kopancami. :D

akika722
17. aug 2010

@lucia20 spia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
no tak mi ho je luto...fakt sa nakričim cez deň jak blba lebo nekedy už nemôžem ☹
dobre že maly zaspi večši ho ide hladkať alebo kriči a už je hore,nes bol minutku sam tak vylial asi liter vody na zem a to sme sa chystali vonku...rozhadzuje hračky...no bojim sa ho nechať sameho pri malom aj na chviločku...ešte nechape čo môže a čo nie ☹

akika722
17. aug 2010

@vladka84 no tak mm je do soboty doma a potom tu zošaliem a večer ma najde v kute sa kolisať zo strany na stranu 😖

lucia20
17. aug 2010

@akika722 ale uz je dost velky... lucka bola mensia a my sme taketo problemy nemali. dokonca bola jej ochranny anjel. raz nam ju zachranila, ja som necahpala kde sa to v nej vzalo...

akika722
17. aug 2010

@lucia20 môj je strašne hyperaktívny neposedí ani chviločku na zadku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre