♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

katulkaaaaaa
8. nov 2010

@vladka84 vladi som rada ze som neni sama....a super napad tie smajliky,od dnes ideme na to 🙂
@mirmaj sikovnica sikovna 😵 ten moj zas chrape 😝 sak ked sa v noci nevyspal 😀

akika722
8. nov 2010

@memory97 http://www.mamaaja.sk/ActiveWeb/Article/1697/sy...
@bonix aka babika c ružovom...no Paťko šiel do školky tak nebol čas 😉

bonix
8. nov 2010

@akika722 jáááj ...jasné ja som zabudla,že je pondelok 😀

vladka84
8. nov 2010

a riesim to rovnako ako @akika722 - ked je mala hore, venujem sa jej, ked spinka rychlo bezim ku Timke, hlavne vecer mame svoju chvilku, ked sa tulkame pred spanim... horsie je, ked ma mala blby den a chce sa nost a Timka chce tiez svoju mamku a som s nimi sama... 😒

akika722
8. nov 2010

@vladka84 to poznam...maly plače a Paťka uspavam,mm v praci 😖

mirmaj
8. nov 2010

@bonix
@akika722
@kahlan1 dakujeme, hlavičku si držíme pekne 🙂)

akika722
8. nov 2010

@memory97 to trasenie...ja myslim že ked chytiš dieťa a zatrasnieš s nim može niečo byť....alebo to vyhadzovanie do vzduchu 😒 ked je staršie 😒

bonix
8. nov 2010

@akika722 Jéééj baby moja malá ešte stále búva...od pol osmej ako sa najedla 🙂 🙂 🙂 ,to bude zase smiechu po zobudení 😀

katulkaaaaaa
8. nov 2010

@akika722 praveze ani viki neziarli,pomaha mi maleho vyzlecie,plienku mu vymeni,odnesie...no nic musim ja na sebe zapracovat a zacat sa ovladat,musi to byt aj pre nu narocne 6 rokov bola sama a zrazu na nu neni casu 😖
no nic koniec depkam pozrite ake krasne vecicky dostane od jeziska 🙂
@vladka84 mam jednu pani co ma super ceny aj kvalitu ak by si chcela dam kontakt na veci barbie aj kitty

akika722
8. nov 2010
akika722
8. nov 2010

@katulkaaaaaa možno si to len tak berieš moja...neboj ako sa budu hrať ked mala podrastie...sestry su sesrty 😉

majka35
8. nov 2010

baby, vaše detičky sú aké šikovné, ja už začínam mať obavy ... moja v ľahu ani za svet nezdvihne hlavičku

gagarinka
8. nov 2010

@katulkaaaaaa veru hviezdickomania 😀 ja uz sem asi nebudem davat ziadne tipy 😀 minule som sem hodila tip na tu knizku Rodicovstvo je veda, ktoru som si kupila, ked o nej jankasramka pisala a nastalo hromadne objednavanie a aj teraz hviezdicka 😀 ale ja sa rada podelim o skusenost s niecim, co funguje, kto nebude chciet, nekupi 😉
ale dam vam aj tip na nieco, co urcite nekupujte - kos na plienky - mala som a bola to uplna zbytocnost, navyse draha ako hovado

mirmaj
8. nov 2010

@katulkaaaaaa krásne veci si pokupila, teda ježiško 😀 Viki bude rada 😉
aj my už buvame, pokolísali sme sa trocha na fitlopte a hned zabuvala, sama sa nevedela uložiť, lebo takto už chodíme von na druhe spanie, ale teraz sa neda, ked leje 😒

katulkaaaaaa
8. nov 2010

@akika722 sikovny bobecek 🙂 to ako si ho fotila?moj maly sa najradsej takto drzi,lezat ani za svet

majka35
8. nov 2010

@katulkaaaaaa ja mám ten istý problém, som strašne zlá na barborku ... mňa včera tiež mm upozornil 😕 , že sa ku nej správam zle ... ale ked sa snažím, tak ma svojím správaním barborka vytočí tak, že sa neviem ovládnuť ... spím s nou v izbe, soboty sú naše, každý večšer chodíme na prechádzku "do veľkej tmy" ako to barborka volá, ale nič nepomáha, vždy musí urobiť kvôli niečomu cirkus ... ja som nevyspatá, unavená, mm mi pomôže akurát tak nakŕmiť a kočíkovať, ale to ho podozrievam, že radšej vypadne s terezkou z domu, aby mal pokoj od dvoch vreskľúňov

katulkaaaaaa
8. nov 2010

@mirmaj aj ja uspavam na fit lopte,perfektne to je,som sa na nej hojdala aj v tehu maly si asi pameta 😀 😀 😀 no aj u nas leje dnes zrejme von nepojdeme

mirmaj
8. nov 2010

@akika722 krásny smejo 😀 ma viac vlasov ako naša Tamka a ta ich ma teda dosť si myslím 😉
@majka35 neboj aj ona zdvihne, naša ju zasa nedokaže mať položenu ked ležína brušku tak preto ju ma tak vysoko, ina možnosť nie je 😉
@gagarinka ešteže som ho teda nekupila 😀 mne uplne stačí tesco igelitka na balkone 😉 cez deň ich tam hadžem a rano ked ide mm do roboty vyhodí do kontajnera 😉

katulkaaaaaa
8. nov 2010

@majka35 maji tak aj u vas to takto funguje...mmmm...co ti poviem,moj mm hra futbal,ja mam zase pocit ze je velmi rad ked ide na trening ci zapas...zvykla som si za tie roky,ale neskutocne maserie ked som ja stale zavreta doma s deckami a on si chodi kade tade...medzi ludi...preto som ja zacala znova pracovat chodit licit atd,aspon troska mam pocit ze ,,dycham"

akika722
8. nov 2010

@katulkaaaaaa sedel...ani moj nechce ležeť...ked ho dam lahnuť plače tak že ma až hrošie slzy 😒 a stači že sa ma chyti a sam sa vytiahne do sedu ani ho moc nemusim dvihať
jeeej ta foto je suuuuper...už som ju tušim videla na FB 😎

majka35
8. nov 2010

@gagarinka ani ja so ho nekupovala, so obdivovala ľudí, čo za to vyhodili toľko peňazí ... u mňa zase vyhráva cestovná postieľka ... neskutočná vec

majka35
8. nov 2010

@katulkaaaaaa môj nechodí veľmi nikam, alwe sedí za počítačom a nič ho netrápi ... ja sa môžem roztrhnúť 😖

akika722
8. nov 2010

@katulkaaaaaa
@majka35 to je vyhoda chlapov...možu isť kde chcu kedy chcu...moj šiel minule pre recept k dr-cesta max pol hodku tam a späť,on prišiel o 3 hodky 😒 ved ON potrebuje vypnuť

mirmaj
8. nov 2010

@katulkaaaaaa ani naša nechce ležať, ked ju položím tak začne vrieskať tak musím rychlo šupnuť aspoň čajík do pusy, nech zabudne že sa nosila a chvíľu si poleží a porozprávame sa 😀 Aj ja idem už využívať fitloptu ked už budu škaredšie dni tak to vidím, aspoň chuda nebude len tak sama opustená ležať v kute ako doteraz 😝
@majka35 ja by som ho tiež upodozrievala 😀 😀 lebo tiež ju len tak nezoberie von aby som si ja oddychla, len ked mu niečo kažem urobiť tak ide radšej malu povoziť 🙂 ale aj tak ma to poteší, že nemusím isť vždy ja 🙂

majka35
8. nov 2010

v sobotu bol na stretnutí zo SŠ .. bola som sama s deťmi, som si to skoro hodila ... niečo neskutočné 🙄

majka35
8. nov 2010

obidve vrieskali, obidve boli ner´vózne, barborka v kuse niečo chcela, terezka plakala... z tej nervozity som ju ani uspať nemohla

mirmaj
8. nov 2010

@akika722 hahaha ako keby som môjho počula, on potrebuje byť víkend doma, lebo si potrebuje oddychnuť 😀

akika722
8. nov 2010

@majka35 s cestovnou sa pripajam...drevenu postielku mam ešte po sebe,nekupovali sme novu,no v cestovnej mi Paťko spal od roka každy večer-dala som tam ešte klasicky matrac z drevenej postielky...len lutujem že nemam tu,čo neni vyvyšena-dve polohy...akurat na boku ma otvor že dieta može samo dnu aj von,ale Pati z nej aj tak vyskakoval,otvor nepoužival 😀

akika722
8. nov 2010

@mirmaj tak asi v lete ostanu doma a my si užijeme 😎

vladka84
8. nov 2010

@katulkaaaaaa noo, asi riesime vsetky tie iste "starosti" aj radosti.. tiez obcas na malu vybehnem a potom si v duchu hovorim aka som blba 😒 ale dost mi pomohla ta kniha, teda, kym som sa preluskala cez polovicku, kde uz potom pisu o takych vacsich detoch... tych smejkov a chmurkov si urobte sami, Viki sa zabavi a bude si viac vazit, ze si ich vyrobila... ja som Timke pomohla nakreslit kruzko, lebo to ona este nevie poriadne a potom si ich povystrihovala a nakreslila tvaricky - skoro dve hodiny som o nej nevedela ako sa s tym zabavala a este aka bola pysna na seba, ze to zvladla 😉
posli mi ten kontakt... my uz tiez "piseme" jeziskovi...to je dllllllhy zoznam 😒 som sa jej akurat vcera pri letaku dracik snazila vysvetlit, ze jezisko nie je milionar 😕
tu barbinu - morsku pannu sme dostali od zubkovej vily 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre