♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

alure
15. nov 2010

@helen1007
Oliverko (môj starší) mi spal iba na brušku a dokonca aj v kočíku 😲 inak nechcel a teraz Denis na brušku pospí len vtedy keď mi zaspí na rukách a ja ho tak preložím.Nemusíš mať koli tomu obavy je to ok.

alure
15. nov 2010

@helen1007
Oliverko (môj starší) mi spal iba na brušku a dokonca aj v kočíku 😲 inak nechcel a teraz Denis na brušku pospí len vtedy keď mi zaspí na rukách a ja ho tak preložím.Nemusíš mať koli tomu obavy je to ok.

memory97
15. nov 2010

@kahlan1 presne ako ti napisali baby, nesleduj malu tolko, ale si ju uzivaj🙂 Nas neurolog poslal na rehabilitaciu a ked sme boli na sono hlavicky (to videl maleho o cca 1 tyzden neskor), tak povedal, ze uz ani rehabilitaciu nepotrebujeme. jednoducho babatka nebudu robit to, co prave chce po nich lekar a oni zistuju diagnozu iba z otazok, takze si ju fakt uzivaj a nestresuj sa🙂 mala bude v pohode. My sa este nepretacame na bok a to sme najstarsi🙂
a tiez som sa ho pytala na jeho nazor, ze co ma vediet maly a on mi jednoducho odpovedal, ze si nemam robit nic z toho, co ine deticky vedia, ze aj nas maly to bude vediet, len to chce cas, kazde babatko je ine a robi nieco rychlejsie a ine veci pomalsie🙂

memory97
15. nov 2010

@kahlan1 ja mam flase chicco a som s nimi max spokojna. Cumlik je kaucukovy a je to jednotka. Ak ti zaspava pocas papania, tak ju nechaj a ked sa zobudi, tak ju dokrm. nezistili jej aj nizke zelezo, lebo vtedy su deticky slabe a nechcu velmi papkat. Mozno jej davas vela a ona tolko nevypije... skus jej dat niekolkokrat neskor, myslim o 3,5 hodiny a uvidis, mozno ma prepapkane brusko, lebo v 3 mesiacoch by mali babatka papkat uz menej krat.

memory97
15. nov 2010

@majka35 aj nas maly sa budi vecer s krikom, ale to dostane cumlik do pusinky, poviem mu, aby bol este chvilku tisko, kym donesiem mliecko a on vydrzi dokial nevidi mliecko a ak ho zbada, tak spusti obrovsky krik🙂

liba78
15. nov 2010

Dobré ránko.... 🙂 @alure počkám, čo mi tá mamina napíše, potom musím vyskúšať či naskladám komplet kočík do auta mm. Do môjho nevôjde celý, má veľa častí. A ak nevôjde musím si požičať od svokra, alebo švagrinej. Tak sa to bude odvíjať od veľa faktorov. Čo hovoríš na včerajšiu F1 ?
@memory97 tak dobre dopadla cesta. prosím ťa, napísali ti z centra niečo o tých baby masážach ? Ja som tam skúšala volať asi 1OOx, nik tam neberie pevný telefón. 😠 Maťkovi je už dobre, našťastie sa žiadne komplikácie neobjavili. Ten vrtuľník boli pozrieť na základni Krištof. Zobral ho tam priateľ mojej švagrinej, on je inak záchranár, vodič sanitky ako mm Akiky, ale jazdí vo Vsetíne.
@jankasramka krásna si s Tatrankou 🙂 a teraz som si všimla, že tvoja Tatranka je v mliečnej čokoláde a s mliečnou polevou 😀 😀 😀 a svadobné foto fakt nedám 😝 ale našla som foto s Vanesou. To som ju presviečala aby stála na mieste 😀 😀 mala som ju strážiť, kým nepôjde súťažiť a vôbec ma neposlúchala. Hrýzla to drevo pred sebou 😀 😀 😀

alure
15. nov 2010

@liba78
no popravde Vetelovi som to dopriala..a bolo to napínavé do konca 😀
A ty do Senca ideš niečo kupovať? Budem rada ak nám vyjde nejaké stretko a keď bude zlé počasie posedíme u nás 🙂 dáme dobrú kávičku

alure
15. nov 2010

@liba78
no popravde Vetelovi som to dopriala..a bolo to napínavé do konca 😀
A ty do Senca ideš niečo kupovať? Budem rada ak nám vyjde nejaké stretko a keď bude zlé počasie posedíme u nás 🙂 dáme dobrú kávičku

liba78
15. nov 2010

@memory97 to si mala dobré, myslím tú svadbu. 😀 😀 Na tej našej bol ešte jeden gól. Dohodnutý kameraman nám od štvrtka nedvíhal mobil. Tak sme zohnali na poslednú chvíľu iného a ten bol už večer o 22-hej na mol 😠 . Teraz sa na tom s mm smejeme. Videla som kazetu 1x a vtedy mi Matko s Kubkom povedali. "Mami to prečo si tam bola taká hrozná ?!" 😝

alure
15. nov 2010

@liba78
jaj ten kočík pre kámošku 🙂 teraz som si spomenula ja hlava deravá 😝

liba78
15. nov 2010

@alure kočík Cam Cortina X3, taký ako mám ja, len v inej farbe. Moja švagriná Maťa ho chce kúpiť svojej kamarátke. Tá bude mať miminko teraz v decembri. Nový je strašne drahý, tak som jej zháňala použitý v dobrom stave.

liba78
15. nov 2010

@alure 😉

alure
15. nov 2010

@liba78
som si ho dala do google a to je fakt dosť vysoká cena 😒 no ja som kupovala taký lacnejší kočík po skúsenostiach s Oliverom ktorý bol v kočíku do jedného roka,som moc investovať nechcela.

memory97
15. nov 2010

@akika722 urcite skolku vymen, nestoji ti to za to a maly si najde kamaratov aj v inej skolke, deticky si rychlo zvyknu na nove prostredie 😉 dufam, ze dnes je uz medzi novymi kamaratmi a je spokojny🙂

memory97
15. nov 2010

@liba78 zatial sa mi neozvali, som prave pozerala postu☹ pojdem dnes do mesta, chcem ist do DM-ka kupit kasicku na vecer, ci to bude fungovat a konecne budeme spat celu noc🙂 a zastavim sa aj tam. Ti dam potom info, lebo do Noveho mesta sa mi nechce dochadzat, kedze uz mame iba jedno auto☹

alure
15. nov 2010

babulky viete sa dostať do svojich fotoalbumov tu na MK? Mne stale vyhadzuje nejakú chybu..a ja som sa pohrala s fotečkami a neviem ich nahodiť 🙂 Tak pridám na ukážku sem 🙂

liba78
15. nov 2010

@alure ja mu ten titul tiež doprajem, ale Alonso musel byť inak sklamaný. A ja som bola sklamaná celú sezónu z Miša. A aj včera rozbil formulu v 1. kole 😠

liba78
15. nov 2010

@alure to je chutnučké. Máš na to nejaký program ? Myslím na túto úpravu fotiek.

vladka84
15. nov 2010

baby, vy ste popisali 9 straaaaan, mam co citat 😲
inak, mali sme super vikend, pekne pocasie, obidve kocky boli spokojne, tak sme sa s tatkom tesili... no idem sa naranajkovat a docitat vas... 😉
@jankasramka kraaasny vianocny darcek... tak to uz hej, konika dostat 😵

memory97
15. nov 2010

@zuzuz1 mliecko ide prudom po brade? Nas maly tiez vela grcal po kojeni a myslela som, ze je to reflux, ale nebol. Jednoducho si natahal strasne vela mliecka a brusko to nevladalo spracovat a preto grcal. Nezaberal ani nutriton. Vygrcal aj ten... Som zacala odsavat a bolo dobre.... dnes sme uz na nutrilone a maly je v pohode, uz negrcka skoro vobec 😉

alure
15. nov 2010

@liba78
mňa "Mišo" sklamal keď nastúpil naspäť.Mal si zachovať renomé ako jeden z najlepších a návrat bol dosť pre mňa nepochopený...inak ja som ho dlhé roky zbožňovala
Na stránke http://www.loonapix.com/cz/ sa dá pekne vyhrať a porobiť rôzne veci.Chcem teraz začať robiť kalendár a každý mesiac si tam značiť veci ako v tabuľke a pridávať aj fotky samozrejme aktualne do toho...

liba78
15. nov 2010

@alure plne zdieľam tvoj názor na Miša. A myslím, že sklamal veľkú časť svojich skalných fanúšikov. ☹

barinkova
15. nov 2010

@memory97 diky moc za radu 🙂

hajatanufus
15. nov 2010

@danulienka35 ahoj no ja som prisla do uk pred rokom a zatial som sa na sk nedostala vzdy do toho nieco prislo raz popolcek potom porod a tak 😀

mirmaj
15. nov 2010

ahojte, tak koláčik som aj ja včera robila a mal úspech, idem vás dočítať, ale ste toho popísali 😉

evanns
15. nov 2010

dobre ranko baby...

ked budete mat cas si precitajte, mna zaujal tento clanok, aj ked nieco som uz citala aj v knihe rodicovstvo je veda 😉
http://dojcenie.wordpress.com/2010/10/22/nepres...

kahlan1
15. nov 2010

@memory97 ahoj memory dakaujem za rady, no mali sme taky hranicny krvny obraz asi je po mne ja mam malo zeleza. Som zistila ze ked ju krmi manzel tak je to 1O minut a ked ja hodinu. Tak neviem 😀. mozno skusim este aventku. Ona mi nepride unavena, niekedy ma cumel v puse a vo velkom zacne kecat 😀 . Kazdy lekar je iny. Ked sa prestahujeme do pezinka tak zmenim neurologa. 😉 tak uvidime co ako. S malou stale cvicim pred papanim vo forme hry. A vraj je dobre ak chytis za rucicku pr lavu a pomaly otacas do opacnej strany aby sa pregulilo a rozpravam basnicky bud ika tyka alebo len tak ze guli guli guli :D ze vraj to je dobre mozno sa preto uz vie niekedy pretocit.

vladka84
15. nov 2010

@katulkaaaaaa @mirmaj @liba78 ten kolacik vyzera naozaj mnam, ja ho spravim ten dalsi vikend, teraz akosi nebol cas, ale uz sa mi na neho zbiehaju slinky...a strasne sa tesim, zeKarinka nema ziadnu reakciu na cokoladu, tak si mozem dat 😝

no nieco som docitala, ale uz som aj zabudla na co som chcela reagovat, tak nic 😀

kahlan1
15. nov 2010

@mirmaj kolááčik vyzera super a mame rovnake supravu tanierov :D

mirmaj
15. nov 2010

@vladka84 určite ho urob je naozaj výborný 😉 Aká mánia tu vznikla z Kinder koláčika, som zvedavá keby tu dala niektorá recept na tukožrútsku polievku, či aj tu by sme tak všetky robili 😀 😀 😀 😀 😀 😀 A nič si z toho nerob, aj ja som zabudla načo som chcela reagovať pokiaľ som to všetko dočítala a nechcela som reagovať skôr, aby som sa nespýtala na niečo to tu potom neskôr je napísane, až nevyzerám blbo 😝
@kahlan1 tak môžeme spolu stolovať 😉

mirmaj
15. nov 2010

@memory97 aj my tak teraz papáme 6-7krát a včera sme stihli dokonca 8 😲 ale myslím, že je to tým, že nevypije veľa naraz tak častejšie a v noci dokonca vypije len 60ml alebo 30ml a spinka dalej a preto to potom dobiehame cez deň 😀 len nechápem prečo sa teda v noci budí ked nieje hladná, možno je len smädná, asi jej začnem dávať v noci čajík

katulkaaaaaa
15. nov 2010

ahojte zlaticka moje posledny krat vas ,,otravujem" 😀 😀 😀 vecer posielam objednavku tak keby vas nieco zaujalo rychlo piiiiste 🙂 vid. foto...
inak doma vsetko ok,maly mi vydrzal v noci 7 hodin 😝 sa tesiiim,namazala som mu hlavicku,dala ciapku teraz spi a pojdeme vycesavat lebo to ma strasne 😨
@mirmaj tvoj kolacik je skvely,myslim na vyzor moj bol ze deeees 😝 ale na chut fantasticky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre