♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

vladka84
18. nov 2010

@alure az po siestom, ale minule tu niekto dal link o tom ako je dobre pripravit traviaci trakt babatka este pred prvymi prikrmami http://babetko.rodinka.sk/index.php?id=dojcenie...

vladka84
18. nov 2010

@alure az po siestom, ale minule tu niekto dal link o tom ako je dobre pripravit traviaci trakt babatka este pred prvymi prikrmami http://babetko.rodinka.sk/index.php?id=dojcenie...

vladka84
18. nov 2010

a pisem dvojmo ako ty 😀

majka35
18. nov 2010

@alure áno, dobre si pamätáš 😅

alure
18. nov 2010

@vladka84 preberáš štafetu po mne 🙂
idem si to prečítať ...a potom utekám do BA...

alure
18. nov 2010

@mirmaj
@majka35
pamäť ako slon 😀

majka35
18. nov 2010

@mirmaj a to vydrží v chladničke otvorené dva dni?

kvietok121
18. nov 2010

@vladka84 tiez si myslim ale to su tie lepsie dni, dnes spinkal od rana 15 min a teraz tu vyzyvuje a nie a nie zaspat 😠 kym som ti to poslala musela som ho ist zobrat, bol pokakany (mudry chlapec, preco by aj mal spat ked je pokakany) potom sa krasne smial PRVYKRAT NAHLAS tak som bola z toho mimo, potom prsko par krat potiahol a uz spinka urcite len nachvilku ale aj to je dobre

majka35
18. nov 2010

@kvietok121 mne cez deň terezka zaspí jedine v kočiari, alebo keď si ju hojdám lehátku, ale to je taký spánok, že sa budí na každý zvuk
ináč som sa tu chválila ako mm uspáva terezku, som sa tešila, ako malá ... no ale nie dlho, terezka nezaspí večer nijak inak, len keď ju učičíkam, hojdám a spievam 😵

kvietok121
18. nov 2010

@memory97 to je skvele ze vy uz idete papat aj ine ako mliecko aj ja sa na to tesim

kvietok121
18. nov 2010

@majka35 aj mne by zaspal v kociari ale musela by som s nim stale chodit akonahle by som prestala je hore, takze hojdanie by nepomohlo

kahlan1
18. nov 2010

ahojte idem vas docitat len potrebujem radu, Anetka odmieta papat vypije malinko 30 - 40 ml a potom strasne zacne plakat a uz nechce pit :( vobec nechapem co sa to deje ☹ ved musi byt hladna

kvietok121
18. nov 2010

@kahlan1 fuha a nikdy to nerobila???

gagarinka
18. nov 2010

ja som v tejto chvili prestala sterilizovat flase... prave som v mikrovlnke ugrilovala sterilizator 😅

vladka84
18. nov 2010

@kvietok121 noo, tak my sme lepsie, spali sme pol hodinky o deviatej (a to bola hore od pol siedmej) a teraz zasa zadriemkala, uvidime dokedy... stihla som ale pozehlit, tak sa tesim, lebo uz mame zasa plny kos a vecer mozem pustit pracku 😒

vladka84
18. nov 2010

@kahlan1 neboli ju brusko,alebo nepapa casto, ze sa nestihne poriadne pretravit? ja netusim z coho to moze byt, mne sa mala zvykne hnevat na prsniku, ked jej mliecko ide velmi rychlo, alebo naopak, ked musi silno tahat ale to asi Anetka na flasi nema.... 😖

kahlan1
18. nov 2010

@kvietok121 predtym nie

kvietok121
18. nov 2010

@vladka84 my sme zehlili ked bol hore tiez sme to celkom zvladli aspon polovicu sme ozehlili

kvietok121
18. nov 2010

@kahlan1 a robi to stale mozno len nema chut, alebo nemenila si mliecko????

mirmaj
18. nov 2010

@majka35 no podľa toho dokonca 3 tiež ma to prekvapilo, ale ked to pekne zasa zatvoríš tak by malo

kvietok121
18. nov 2010

@kahlan1 nas maly sa hneva ked mu tecie a on by rad len dudlal

vladka84
18. nov 2010

@kvietok121 tak ste sikovni 😉

gagarinka
18. nov 2010

@alure kojene deti po ukoncenom 6. mesiaci, ale od 4. mesiaca sa dava ochutnavat - raz za tri dni das polku lyzicky cohokolvek, mrkva, banan... my uz mozeme, dr. nam kazala, ale este som nedavala, chcem si kupit mixer, aby som to mohla navarit a zamrazit
a lepok sa ma davat pri kojeni tiez skusit, najskor v 3. a najneskor v 5. mesiaci - tak to uz cuckame chlebovu korku, este kym mam ako tak mlieko

mirmaj
18. nov 2010

@kahlan1 ja si tiež myslím že ju bolí bruško naša Tamarka robila presne to iste ked bola menšia a bolievalo ju bruško, dávaš jej niečo na bruško?
@vladka84 @kvietok121 my spíme už od 8:30, o 11:30 sa napapla a spí dalej ešte stále, asi dobieha noc, zasa sme vstavali o 5:30 😝

kahlan1
18. nov 2010

@vladka84 praveze mi to urobila hned po noci, lekarka mi povedala nech zmenim polohu pri piti ale nepomaha :( dnes nas ockovali tak to nam k tomu asi nepomoze ☹

mirmaj
18. nov 2010

@gagarinka a ked nieje mliečko MM tak sa ma kedy davať lepok? až od nejakého 7-8.mesiaca nie?

mirmaj
18. nov 2010

@kahlan1 to môže mať asi z toho a v akej polohe pijete?

kahlan1
18. nov 2010

@kvietok121 mliecko sme nemenili tak neviem

kahlan1
18. nov 2010

@mirmaj nie nedavam kupim asi ten sapsimlplex ci ako. Ale hned ked vyberem flasu a ju polozim alebo dvihnem hore na ruky je ticho a este sa aj usmieva

kahlan1
18. nov 2010

@mirmaj drzim ju na rukach

kvietok121
18. nov 2010

@kahlan1 tak to teda neviem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre