♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

vladka84
20. nov 2010

@katulkaaaaaa ooo, chudatka, co sa tej choroby nemozete zbavit, asi sa jeden od druheho chytaju a Viki si asi musi este zvyknut na bacile v skole... boli ste aj u dr.?

baby, buduci tyzden hlasia od pondelka dazd a od stredy snehove prehanky u nas 😲 vyzera to, ze tento vikend su posledne ako tak pekne dni 😠

katulkaaaaaa
20. nov 2010

@vladka84 vlad presne jeden od druheo to chyti,mala nieco vzdy prinesie zo skoly a uz to hned ma aj maly...u dr som nebola cey minuly tyzden sme behali po tych vysetreniach,ak sa to nezlepsi pondelok idem s obomi zase,nesla som lebo nasa dr dav stale dokola tie iste lieky a tie mam aj doma ☹ ale musim s malou skocit na rehabilitaciu aby nam ukzali te cviky na chrbticu.
boze ze sneh,baby ja vam neviem ale a som stale akasi prispata,ja ma stale teplo 😀 😀 😀 akoze mi nedochadza ze uz budu zamesiac vianoce 😲 uz mate darceky?dajte tip nieco pre mm...nicma nenapada

vladka84
20. nov 2010

@katulkaaaaaa ved prave, ked nie je sneh, ani sa nam nezda, ze idu vianoce a oni su uz o chvilku tu...ja som na to prisla vcera, ked som behala po obchodoch... a vcera sme tu akurat aj rozoberali darceky, tak my si s mm dame pod stromcek asi Karinku 😀
neviem, tiez ma nic nenapada, kozmetiku mu kupovat nebudem, to mu davam vzdy ked ma meniny alebo narodky, oblecenie si najlepsie kupi sam, neviem o nicom co by velmi chcel, ani Jeziskovi nepisal 😀

evanns
20. nov 2010

@katulkaaaaaa ja nikdy neviem com pre mm...ale toho roku som mu kupila plutvy 😝 mi tu o nich basnil kazdy den jak by chcel s plutvami chodit plavat na plavaren ta naj ma 😀 😀 😀

katulkaaaaaa
20. nov 2010

@vladka84 😀 😀 😀 mi si asi kupime vysavac a novu pracku a bude 🙂 ja by som bola za keby sme davali darceky len detom,ved len o to ide vidiet tu decku radost 🙂 ja viki darceky ma,simonkovi len jednu nejaku drobnost ten aj tak z toho este rozum nema,mame aj otcovi mam..len mm nic,no uvidime mozno ma este osvieti 😝

katulkaaaaaa
20. nov 2010

@evanns 😀 😀 😀 dobry darcek,skoda ze mal moj mm 30tku ja by som mu dala malemeho pod stromcek 😝 ale uz ho dostal na narodky 😀 kupim kozmetiku a mozno ma este nieco napadne

memory97
20. nov 2010

@vladka84 ani nehovor, ze nam pekne dni skoncili, ale radsej sneh ako dazd🙂

memory97
20. nov 2010

teraz pozeram tu "disko gulu" no to je teda riadna trubka🙂

katulkaaaaaa
20. nov 2010

moje chorobky,dnes mame pyzamovu kulturu,v krbe teplucko 🙂

evanns
20. nov 2010

@katulkaaaaaa kraasni su...aj ked chorlavi...joj a maly chrustik chutnucky!!!

mirmaj
20. nov 2010

ahojte, no tak obed uvarený ako tak upratane, ešte ma čaká kupelka a WCko a Tamka ešte buva tak si ku vam sadnem aspoň s obedom, dávam do pozornosti pre všetkých milovníkov cestovín. teraz som ich robila su suprove a hlavne rýchle http://varecha.pravda.sk/recepty/brokolicove-ko..., tak ich robili ako večeru ja ako obed, ale kludne môžu byť aj na večeru ak ich všetky nezožeriem teraz 😀 😀 😀 😀
Spomínate čo mm pod stromček my sme si objednali spoločný darček, tento bio krb http://www.bioflame.sk/index.php/super-akcia/de... a mame to poriešené a kludne to môže byť darček aj pre Tamku, lebo kvôli nej sme to hlavne chceli aby jej nebola zima ked vypnú kurenie 😉
@katulkaaaaaa krásny su drobci, nech sa už skoro vyzdravia a zahodte tie choroby už úúúúúplne preč, nech sa nevracaju potvory stále 😕

akika722
20. nov 2010

@katulkaaaaaa moja skus Viki napariť,normalne vriaca voda a harmanček a prekri jej hlavičku...moj Paťko až grcal križom kražom po byte ako ho napinalo ked mu to stekalo.naparovali sme ho 3 dni po 10 min.no je to ovela ovela lepšie

mirmaj
20. nov 2010

ani by som nepovedala že taka obyčajna kocka na sedenie môže byť taká super hračka 😀

mirmaj
20. nov 2010

a ešte zopar len tak a idem pokračovať v upratovaní 😉 ake mame papučky, ako viem niekedy krásne spinkať a ako sa kupkame, ešte aj pri kupaní nam hrozne chutia pästičky 😝 no a hlavne ake máme šunky na nohách a veľké brucho 😀 😀 žeby po mame? 😒

akika722
20. nov 2010

@katulkaaaaaa
@mirmaj 😀 😀 😀 umrem aky su zlaty 😀 😀 😀 a velkyyyyy

tamarka ma užasne papučky 😎 a ako spinka 😀 neda sa rušiť 😀

evanns
20. nov 2010

@mirmaj jeeeeeej aj my sme sa dnes fotili...tiez papucky a sunky 😀 😀 😀 😀 my urcite po mame!!!!

akika722
20. nov 2010

@evanns 😀 😀 😀 😀 aka ritulka

mirmaj
20. nov 2010

@evanns krásne papučky aj šunky 😀 aj naša ich ma po mame, len som to nechcela tak priamo priznať 😝

kahlan1
20. nov 2010

@katulkaaaaaa más krásne deticky 🙂

kahlan1
20. nov 2010

@mirmaj super fotky 🙂 krásne sa vie zahrat a na fotkach vyzera uz taka velka slecna 🙂

kahlan1
20. nov 2010

@mirmaj tie vo vani su krásne 🙂

kahlan1
20. nov 2010

@evanns jeej ake ho mas doma smeja krasneho 🙂

katulkaaaaaa
20. nov 2010

babulky akurat som drobila kolac,s tym chudnutim to vidim biedne.akosi ma pecenie zacalo bavit 🙂

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=33557

uz sa chladiii tesim sa 🙂

katulkaaaaaa
20. nov 2010

@mirmaj @evanns krasne buchtulky 🙂 aj mi mame faldiky,a tiez po mamine 😀

akika722
20. nov 2010

@katulkaaaaaa vyzera supeeeer...žeby som skusila? 😕

katulkaaaaaa
20. nov 2010

@akika722 jasne vyskusaj,je uplne lahky na pripravu 🙂 plnka chutila,cesto piskotove,no mnamka 🙂 zajtra budem robit tie rezne od memory,nevies presne ako sa robili?pisala som jej ale neni na nete,a ja to neviem najst,chcela by som si to spravit ked teraz maly zaspi

vladka84
20. nov 2010

@katulkaaaaaa Kati, to kedy si stihla pri dvoch chorych detoch? Ja som rada, ze som zohriala spagety a Timka ma ukecala na kokteil - tak som zmixovala banany s mliekom a mame aj dezert 😀
pozeram na okna, ze cez nich uz zachvilku ani vidiet nebude.... no neviem, ci sa toho roku odhodlam na vianocne upratovanie, nejako mi chyba cas 😖

katulkaaaaaa
20. nov 2010

@vladka84 vladi maly spal a viki pozerala rozpravku 🙂 ale poviem pravdu unavena som ako kon,ja by som taaak spala...si pripadam ako mechom buchnuta taka unava ako ked ide na teba chripka...a ten cas,no prijala by som dva krat dlhsi den lebo bordel je vsade neskutocni

kvietok121
20. nov 2010

@hajatanufus no ale ja som si od dnes povedala ze az do vianoc nijake sladke take predsavzatie advent zacina az o tyzden ale ja zacnem v predstihu 😀

kvietok121
20. nov 2010

@memory97 niekedy budem musiet spravit 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre