♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

alure
7. dec 2010

Dobré ráno babulky,včera mi vypadol net,potom nie a nie sa prihlásiť na koňa...a ak dnes bude ten výpadok tak budem z toho dosť smutná....
@danulienka35
ahoj moja,ďakujeme
@liba78
malý Denis bol úplne spokojnučký dokonca boli niektoré maminy prekvapené ako sa smeje a vôbec nereaguje na cudzie prostredie 😎 Boli tam jedny tiež s o mesiac starším babulkom ale tatino musel s ním ísť von ☹
@akika722
"cicuš" ďakujem za kompliment ale to je všetko len o dôkladnom zamaskovaní sa 😉 kamufláž vhodným oblečením ,ale vcelku sa nesťažujem,myslím si že 3 mesiace po pôrode by som nemohla byť na tom lepšie a v mojom veku 😀 😀 😀 😀

idem kuk čo ste popísali kým sa to bude dať a pripojím sa do debaty..

21
7. dec 2010

Zelam pekne uprsane ranko..! 😠

vladka84
7. dec 2010

Dobre ranko, u nas tiez prsi, ani si nechcem predstavit co ostane z toho snehu, taka blatova clapkanica 😠

Hlasim, ze som rano dala brusaky, ale len 35, fucala som ako lokomotiva a potom este kusok cvikov na nohy a zadok, ale teda mam dost 😖

mirmaj
7. dec 2010

dobre ranko, tak včera som nemohla najsť meter nech si zmeriam ten pas a kufor a bola som z toho nešťastná a dnes som nešťastná z toho že som ho našla a odmerala sa 😠 pomooooooooooooooooooooooooooooooooooooooc pás teda pasom sa to ani neda nazvať 😢 103cm a kufor 110...otras ale tak pri mojich kg zasa nemôžem čakať že budem mať miery ako modelka 😝 😝
@21 aj tebe pekne ranko, u nas je tiež hlma a prší 😒

mirmaj
7. dec 2010

@vladka84 super, kedy si to stihla? ja som tiež dala asi 100brušakov a par zdvihov zadku 😉

danulka3
7. dec 2010

@jankasramka Ďakujem za radu,pozerám aj tento nosič,je cenovo prijateľnejší

mirmaj
7. dec 2010

@jankasramka tak to máš naozaj krásnu úrodu, plodný deň to bol 😀 Mateo je krásny okáň 😉

vladka84
7. dec 2010

@mirmaj pred siedmou rano, Karinka bola nakojena, Timka sa s nou tulkala v posteli, tak som vyuzila chvilku casu...asi tento cas mi bude vyhovovat stale, len si na to zvyknut 😒 a vecer skusim najst tiez najvhodnejsi cas 😅

ty kokso, na jojke v tv novinach skumali udy sochy kona .. to uz ake dolezite veci sa deju na Slovensku 😀

vladka84
7. dec 2010

@jankasramka rano som hned zapinala kona, ze co nam napises..joooj,tak skoda ze je negat. , ale len sa dalej snazte 😉

inak, baby, ja ako zistim, ze som tehotna, ak nahodou budem, ked nemam menzes? 😲

seagull2404
7. dec 2010

ranko, teda aspon tu na MK, my sme hore od 6:30, som ju nenechala dospat, ale chudatko pred 10 min. uz zalomila aj v sede 😀 ja som ale hotova, vcera sme zaspali az vlastne dnes o 0:20, aj to len v nosici, ale vdaka bohu zan

ja fucim uz pri 20tich brusakoch, jak to tu tak citam, aby som sa zacala viac snazit 😖

mirmaj
7. dec 2010

@vladka84 no tak super vidíš, ja som až po 7, Tamka bola v lehatku tak som to tiež využila, ale my sme zasa hore už od 5:15 takže ja mám času na cvičenie na lačno až až 😀 😀

mirmaj
7. dec 2010

@seagull2404 to už sa aj nam raz stalo že mi zaspala na kolene ked som dočitavala čo popísali baby 😀 😀 a koľko bola hore pokiaľ zaspala?

seagull2404
7. dec 2010

@mirmaj dve hodky, priblizne

alure
7. dec 2010

@mirmaj
ahoj moja..tak môžem doplniť údaje 🙂 ?
Gratulujem maminy k cvičeniu 🙂 super nakopnuté do dnešného aj ked upršaného dníka...
@vladka84
nad tou sochou koňa som sa smiala aj ja..no tak keď už do správ nemajú čo dať..hrozné
@seagull2404
to nevadí aj 20 je lepšie ako nič... super moja 🙂

mirmaj
7. dec 2010

@seagull2404 no tak myslím že sa jej to trocha oddeli uvidíš 😉
@alure jasne môžeš doplniť a krásne fotečky máte zo včerajšej akcie, ty inak super vyzeráš, dúfam, že ťa dobehnem do leta aj ja 😝 výšku ale nemusím stačí šírku 😀 😀

alure
7. dec 2010

@mirmaj
moja ďakujem za pochvalu 🙂 včera to bolo strašne fajn...mám rada tieto akcie v škole 🙂 najbližšie máme 20.12.vianočnú besiedku a vianočný bazár 🙂
doplním info do tabulky,a ešte aj počkám či niekto niečo nepošle....

seagull2404
7. dec 2010

@alure ved hej, len ja som straaaaaaaaaaaaaasne leniva 😠

mirmaj
7. dec 2010

@alure určite su fajn, aj ja sa na take teším ked bude mať take niekedy Tamka 😀 v čom robíš tu tabulku? v exceli? som rozmýšľala, či nehodíme za hmotnosti vždy stĺpec BMI aby sme videli aj nejaký posun u každej, lebo ked ja napr. zhodím 5kg tak to môže byť slabšie ako ked napr. Vladka alebo Katka zhodí 0,5kg a tam by sme to asi videli nie?

kvietok121
7. dec 2010

dobre ranko babulky ako noc, my ako vzdy o jednej a pol piatej a o siedmej

kvietok121
7. dec 2010

@akika722 na ake stretko zas som mimo?

kvietok121
7. dec 2010

@seagull2404 tak to si mala narocnu noc

kahlan1
7. dec 2010

@michaela80 dakujem, no je to totalne neplanovane tak mam strach ako to zvladnem ked mi je zle a starat sa o malu. Ja to stale nechapem pri Anetke same ratania plodnych a neplodnych dni a kupovanie ovu testov a kolko tehotenskych testov zostalo v kosi a s placom a teraz sme boli spolu jeden jediny raz a sup ho tam. A

kahlan1
7. dec 2010

@liba78 :D no len ako budem vyzerat po druhom tehu :D :D

seagull2404
7. dec 2010

@kvietok121 no, uz som si asi aj zvykla, horsie je potom, ked to nemozem dospat, ja uz mam tak posunuty biorytmus, ze ja lahnem do postele a este hodinu zaspavam ☹

kvietok121
7. dec 2010

@alure takze udaje vykakana, nenajedena vyzlecena ... 84 kg, mala som 88 kg, tak som za matejkovu chorobu musela nieco zhodit lebo som mala viac a 168 cm, a obvod pasa teraz sa drzet 107 cm vravela som ze mi stale hovoria ze som akokeby tehotna no co uz

kvietok121
7. dec 2010

@seagull2404 moja zlata tak to ta obdivujem mne stacila matejkova choroba a bola som hotova

kahlan1
7. dec 2010

@danulienka35 ale kde neje 🙂 asi chce byt modelka

seagull2404
7. dec 2010

@kahlan1 niekedy sa tak veci stanu, ked ich neriesime, nesilime, neplanuje, len to proste skusime, myslim, ze je to psychika a ked budes cakat dobre, dobre aj dostanes 😉

vladka84
7. dec 2010

@alure aj ja mam rada akcie v skolke, nas najblizsie caka Den jablka - budeme pripravovat dobrotky z jablk, na Luciu mame vianocny jarmok a potom vianocnu besiedku, kde budu drobci vystupovat - Timka mi predbezne doma ukazuje co vsetko si nacvicuju, mne normalne na takych akciach az slzy idu do oci 😵

mirmaj
7. dec 2010

@kahlan1 tak ty vieš naozaj aj presný dátum počatia 😀 nie ste spolu stále? pracuje mimo?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre