♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

memory97
16. dec 2010

babulky je tu nejake babatko, ktore sa nechce ani za svet dvihnut do sedu, ked sa mu daju rucky, ale na bok sa prevrati bez problemov? 😉

hajatanufus
16. dec 2010

@memory97 dakujem si zlata aj ja verim ze sa rozpapa hovorim budem mat doma twins skusim aj ju ucit na prikrmy spolu s rachel co nespapa rachel spapa mozno lucinka a ked nie tak maminka a rachel to bude mat v mliecku 😀

memory97
16. dec 2010

@danulienka35 kdeze si mi? dnes som nestihla monka🙂 mala pozerala?

memory97
16. dec 2010

@hajatanufus mozno sa to podari takto,ale urcite nenut Lucku, ak nebude chciet, aby si v nej nevybudovala odpor k niektoremu druhu jedla. Deticky casom na to pridu, ze nieco je dobre a nieco nie 😉 😉

memory97
16. dec 2010

nepoznate niektora krem od chicco na zimu? vraj je vynikajuci pre babatka.

hajatanufus
16. dec 2010

@memory97 ja neviem nasa sa dviha ale nie za rucky len tak ked je v polosede tak sa dviha do sedu ale to mozu byt este reflexy donedavna sa este aj na nozicky stavala ked som chodila s lucy na vojtovku a dr ju vysetrovala tak tiez skusala ci sa dviha do sedu a do stoja a povedala ze to je este reflex ze to vymizne ani ho este nedavaj sediet aby sa chrbatik nenamahal nam doktorka povedla ze ziadne sedenie a obkladanie vankusmi az ked si sama sadne no a lucy sedela sice v kociku uz v 6 mesiacoch ale sama si sadla myslim az na 8 mesiacov a doktorka ju chvalila ze pekne si sada podla pravidiel to ked sa deti niecoho chytia a vytiahnu sa sa nepocita ale to ze sa preruckuje smerom dozadu z klaku a sadne si a sedi bez podpory tak to sa rata ze sedi samo a same si vie sadnut takze este mate cas 🙂 a tiez nam zakazala dr pouzivat chodak a drzanie za ruky tiez velmi neodporucala tak ja som lucinke nechala volny priebeh v 9 m sa postavila v postielke a zacala lozit po posteli a asi v 11 zacinala chodit za ruky potom okolo nabytku a presne v 13 mes sa odvazila sama pustit a chodit a choditko sme nemali vhodnejsie je to odrazadlo alebo ten taky volker coho sa dieta chyti a tlaci si to pred sebou my sme to sice nemali ja som malej min. rok na vianoce kupila kociarik golfky a stym sa naucila chodit ale pri rachel kupime ten walker

danulienka35
16. dec 2010

@kvietok121 je to velmi krasny pocit vsak? i ja ju stale bozkavam

danulienka35
16. dec 2010

@memory97 som tu len som si varila cajik monk bol a tolko rehotu a kriku narobila 😀

danulienka35
16. dec 2010

@memory97 nasa sa nedvihne sme dve moja

danulienka35
16. dec 2010

@memory97 ano mi uz mame prikmy a chutia jej snad vsetko chuti

jankasramka
16. dec 2010

@katulkaaaaaa este nie, zatial balim a upratujem. z domu ideme az v sobotu v noci a do blavy dojdeme az pondelok poobede...

kvietok121
16. dec 2010

@danulienka35 ano najkrajsi aky som zazila

memory97
16. dec 2010

@danulienka35 to bol az taky smiesny ten panko🙂
super🙂 aspon,ze v tom nie sme sami🙂

kvietok121
16. dec 2010

@memory97 my sa zase na bok neprevratime

danulienka35
16. dec 2010

@kvietok121 je a jeste k tomu ked ma clovek prvni mimi

danulienka35
16. dec 2010

@memory97 vies co velmi sa jej paci neviem 😀 😀 a teraz zacala i priatelov pozerat

hajatanufus
16. dec 2010

@memory97 teraz som skusala jej dat rucky snaha byla ale nedvihla sa iba nozicky dviha myslim ze lucinka to uz v jej veku vedela
baby ta moja lucy je nezbedna papat normalne nie ale rabovat chladnicku ano uz zase doniesla jogurt ze mnam mnam inak my este moc nerozpravame a dnes ked tu bola ta sestra tak sa pytala ze ci uz lucy rozprava a ja ze nie len tym svojim thajskym jazykom tak to tlmocnicka prekladala a sa smiali lebo ona naozaj keca ale nik jej nerozumie tak sa smejeme ze mala thajka a mm ma kolegyne thajky tak minule jednej povedal ze nech povie malej nieco thajsky ze je bude rozumiet a ta nechapala ze co? 😀

memory97
16. dec 2010

@danulienka35 ti sa zas viac pacia malemu🙂 jemu sa paci vsetko, co spieva a je farebne🙂

memory97
16. dec 2010

@hajatanufus aj to pride, ze bude pekne rozpravat. Neter zacala rozpravat az v 4rokoch a pritom dovtedy rozumela uplne vsetko, ale nechcela rozpravat... pri detoch ma asi vsetko svoj cas 😉 Teraz sa jej pusa nezastavi🙂

danulienka35
16. dec 2010

@memory97 su podarene tie nase poklady

danulienka35
16. dec 2010

dobru noc babulky

memory97
16. dec 2010

@danulienka35 to mas svatu pravdu🙂 dobru nocku, aj ja idem do hajan, dufam, ze nocka bude dobra, lebo vcera nic moj...

hajatanufus
16. dec 2010

baby mate niektora takyto podobny zvlhcocac? http://www.amazon.com/gp/customer-media/product...

hajatanufus
16. dec 2010

@memory97 ja viem vsetko ma svoj cas a kazde dieta je ine 😀 dobru nocku

memory97
17. dec 2010

@hajatanufus u nas som take zvlhcovace nevidela☹

alure
17. dec 2010

Dobré ráno moje augustové miláčiky 😎
@katulkaaaaaa ahoj moja,som rada že ste konečne doma a že ste ok 🙂 aj keď ste si toho prešli dosť..a takisto teraz @akika722 ☹ My sa máme vcelku fajn,trošku po nociach štrajkujeme,ale čo sa budem sťažovať,hlavne že sme zdravý .
Nerob si z cvičenia ťažkú hlavu,aj tak idú Vianoce a to pravdepodobne pocítime všetky 😖 Do všetkého sa vrhneme po Novom roku 😉
@danulienka35 tak to je super že už robí,pôjdeme tak nejak začiatkom januára...uvidím ako nám to výjde časovo.

alure
17. dec 2010

@memory97 tak ako huggies? noc je za vami,snáď boli ok 🙂

liba78
17. dec 2010

Ahojte, dobré ránko 😉

@alure včera sme nestihli nákup, takže malý spal v pamperske ako vždy. Tentokrát nepretiekla, ale dúfam, že dnes stihnem nákup. Aspoň DM 😉

alure
17. dec 2010

@liba78 ahoj moja,tak uvidíš ako budeš spokojná 🙂 dajú sa kúpiť aj v menšom balení alebo potom ako jumbo pack kde aj dosť ušetríš 🙂
Babenky čo idete kupovať svojim bábätkám na vianoce? My už máme darčeky pre všetkých ale absolútne netuším akú drobnosť Denisovi pod stromček,keďže to vnímať ešte moc nebude,ale aby zase Oliverko si nemyslel že Denisko nič nedostane ☹

mirmaj
17. dec 2010

dobre ranko
@alure ja chcem malej kupiť stoličku na krmenie takže ja ti moc asi nepomôžem 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre