♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

danulienka35
7. jan 2011

@seagull2404 ppapame

nanula1108
7. jan 2011

@mirmaj dakujem, asi to spravime takto , isto je to rychlejsie a menej stresujuce.

seagull2404
7. jan 2011

@danulienka35 tak nech sa vas to drzi 🙂

akika722
7. jan 2011

@kvietok121 ale čo mu je moja? ☹ kašle?ma teplotky?skus čajik,aj ten mu urobi dobre,možno nevladze sať velmi ☹
@seagull2404 ako dlho???fuuu od 28.12?ja ked mu urobim zemiačik a napr cuketu,potom dam vlejem cca 30ml mlieka/UM/a to mu hrozne potom chuti aj Pati mi tak papal

seagull2404
7. jan 2011

@akika722 no, ja som dnes tiez pridala UM a bolo to lepsie, tak snad sa to zlepsi, aby som nemala byt netrpezliva 😅 aq co s tym zvyskom, co nespapate? vyhadzujes?

mirmaj
7. jan 2011

@seagull2404 skús jej kupiť hotovú a uvidíš aké to je huste a podľa toho jej to skús pripravovať aj ty také, ja som prvé dve kúpila a teraz varím sama, lebo v tých hotových je aj hrozne slabý výber podľa mňa
@nanula1108 držím palce nech to zvladnete 😉

danulienka35
7. jan 2011

@seagull2404 vis co nekdy sa doslova prezere ze to tak pisem a pak grcka

akika722
7. jan 2011

@seagull2404 ja uvarim viac...a dam mu porciu do misky a tam dam UM..ked toto nedopapa vyhadzujem...

seagull2404
7. jan 2011

@akika722 a kolko asi spapate?

seagull2404
7. jan 2011

@mirmaj dobry napad 🙂 musim ist nieco pozriet, a co vsetko mixujes, ked v obchode je maly vyber?

akika722
7. jan 2011

@seagull2404 mištičku 😅 ja neviem kolko tam je,ale veela 😀

seagull2404
7. jan 2011

@akika722 a to hned od zaciatku?

akika722
7. jan 2011

@seagull2404 nie nie..najprv som dala asi 6x do pusky,potom asi 15x a 3deň spasal celu misku

seagull2404
7. jan 2011

@akika722 jeeeej, tak to je krasa 🙂 a pijete potom este mliecko?

mirmaj
7. jan 2011

@seagull2404 vždy dávam mrkvičku alebo zemiačik a k tomu kombinujem niečo, petržlen, kaleráb, brokolicu, karfiol, špenát a toto tak striedam, cuketu som ešte stále nekúpila takže tú sme ešte neokúsli. slabý výber preto, lebo ja som videla napr. len samú mrkvičku, brokolicu a potom už väčšinou kombinácie aj s mäsom, len také samotne zeleninové su možno 4-5, aj mne napr. kúpil mm ked som ho poslala nejaké kupiť, tak doniesol zemiak kukurica, čo sa mi teda ešte nezdá moc vhodne pre Tamku, ved to je strukovina, tak ju máme ešte v chladničke a spapáme ju neskôr

akika722
7. jan 2011

@seagull2404 prve dni pil teraz ked sa napapa nie,ale 2 hodky a mliečko chce

nanula1108
7. jan 2011

ahojte, aj my sa snazime zacat papat zeleninku, teraz som jej po dva dni davala mrkvicku, zjedla ale len trosicku, este sa skor musime naucit, ze to ma posielat do bruska a nie ocumlat a potom jazyckom dat von 😀 . dnes skusim zemiacik.vivi nevypije viac ako 120ml mlieka, uz sa tesim ako bude jest nieco ine. aj ked v nasom pripade to nebude take jednoduche, ked ma potvrdenu tu alergiu, ale este musime pockat na tie specificke vysledky, potom budeme mudrejsi. no a uz sme hore, bosorka jedna 😎

seagull2404
7. jan 2011

@mirmaj @akika722 dakujem, ja som sa aj bala, ze cosi robim zle

akika722
7. jan 2011

@seagull2404 nerobiš nič zle 😉

seagull2404
7. jan 2011

@akika722 🙂 a davate potom vecer kasicku alebo mliecko s kasou?

akika722
7. jan 2011

@seagull2404 mliečko s kašou do flaše

mirmaj
7. jan 2011

@seagull2404 nič nerobíš zle 😀 my papáme zeleninu už skoro 4 týždne a niekedy spapá viac niekedy menej a mliekom zapíjame stále, na začiatku sme po zelenine stiahli normálne120ml teraz posledné dni pomenej, ja dávam večer alebo predvečerom kašičku ale z fľaše nie z lyžičky, vzdala som to 😝

seagull2404
7. jan 2011

@akika722 @mirmaj a aku mate? chystam sa za chvilu na prechadzku, tak by som zasla kupit aj kasicku, aj tu "kupcu" zeleninku, spite lepsie po nej?

mirmaj
7. jan 2011

nie my nespíme lepšie po kašičke vôbec, preto jej ju dávam občas po obednajšom spaní tak cca o 17 alebo 18 podľa toho kedy vstane a večer jej dávam pred spaním eštenormálne mlieko a vtedy mám pocit že spí trocha lepšie, ja mám z nutricie tie ryžové aj od Hami prvá kaša, dobra bola inak ta na dobru noc nebola ovocná len nejaká pšeničná či aká ani neviem už, ale tu sme už spapali 😀

akika722
7. jan 2011

@seagull2404 ja varim väčšinou doma
@mirmaj file:///C:/Users/PC/Desktop/98-rychla-hraskova-polievka.htm 😉

akika722
7. jan 2011

@mirmaj 😠 😠 😠 moment 😀

seagull2404
7. jan 2011

@mirmaj to si asi ale robila iny pomer, nez je na krabici?

kvietok121
7. jan 2011

@danulienka35 @akika722 ach jo ja to nechapem kde mohol tak prechladnut, ze by z toho ze sme boli v chladnejsom prostredi?ma sopliky ale tie ustupju, kasle len ked su hlieny a ked chcel vykaslat len dnes zacal aj tak ze nie cisto kaslat tak neprijemny zvuk, nie je tam piskanie to viem ze je zle ale nieco medzitym preto som sa nalakala a bezala k dr a dobre ze som sla tak uz mame 3 kvapeik

alure
7. jan 2011

ahojt ebabulky,ja sa tak teším na obdobie príkrmov 🙂 som zvedavá ako bude malý papať...zatiaľ sa len kojíme...a ak pôjde všetko ok tak do toho 6 mesiaca to takto potiahneme ďalej....
Ja som dnes od rána ako mechom buchnutá,mám neskutočnú migrénu,teraz išiel mm na nákup,lebo ja som nemožná...ak mi bude lepšie poobede ešte dobehnem...
zatiaľ prajem krásny deň

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre