♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

majka35
11. jan 2011

dofrasa!!! 🙄 terezka mi konečne zaspala a nejaký pako začal vŕtať ... nieeeeeeeeeeeeeeee

kvietok121
11. jan 2011

@danulka3 to sa tak skoro treba nahlasit na plavanie????

akika722
11. jan 2011

@majka35 jasnéééééééééééééé
do Ke?s troma deťmi? 😲

seagull2404
11. jan 2011

@alure chodite s takym drobcekom do aquaparkov? jeeeeej 🙂 ake papiere od lekara k tomu potrebujes? nejake potvrdenie, ze mu nic nie je a pod.? len ti zavidiet to spanie 🙂

ja som vcera pristupila rano k postielke, tak oblukom a pomaly ako vzdy, aby sa Tamarka nezlakla a chudatko moje sa tak prelakla, az vykrikla a vydesila mna, az mnou tiez trhlo, tak som ju ihned pritulila, aby jej neostal nejaky blok a nezacala plakat, hned sa rozosmiala, take mile to bolo 🙂

@akika722 moja, daleky vychod je ao zaspata sipkova ruzenka, urcite by vela mamiciek chodilo

@memory97 ty mas vzdy take super rady, o tej kefke som uz pocula, len som nevedela, ako by to amlo vyzerat 🙂

neznasam tie detiska, idu zo skoly a hadzu tie trieskace petardy, pocut to az dovnutra a mala sa mi stale tak strhne a to nehovorim, ze ked som na prechadzke, tak to hadzu po ludoch z balkona 😠 😠 😠

akika722
11. jan 2011

@seagull2404 chodilo by,keby tupci niečo pre deti podnikli 😒

seagull2404
11. jan 2011

@akika722 mna toto na Trebisove strasne hneva, nikto tam nic nerobi, nikto sa o nic nestara, len vsetko kritizuju, do vsetkeho pchaju ten svoj nos a ohovaraju, minule ked sme tam boli na sviatky, tak som bola na prechadzke a mala som pocit, akoby tam zastal cas, a tie malde baby ked som videla, no des a hruza

majka35
11. jan 2011

@akika722 veď najstarší by sa "pohral" s mojím najstarším dieťaťom a o ostatné deti by mali pri barborke o zábavu postarané 😀

akika722
11. jan 2011

@seagull2404 presne viem o čom hovoríš 😀
@majka35 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Paťko by sa určite zalubil do Barborky on miluje staršie dievčatka 😀 😀 😀

mirmaj
11. jan 2011

@akika722 potom daj vedieť ako bolo na zumbe, ja som včera absolvovala svoj prvý aerobik a skoro som dušu vypustila a to sa so zumbou v tempe nedá ani porovnať, takže na tú si netrúfam ani pomyslieť nieto ešte aj ísť 😲 😲

kahlan1
11. jan 2011

@seagull2404 dnes sme boli u dr mala pribrala tak je to ok

mirmaj
11. jan 2011

@memory97 dakujem za radu, skočím kúpiť, musím sa už vyhrabať do tej DMky lebo skúsim kupiť aj to čo si radila na tie škvrny lebo z vanishu mi aj tak zostali fľaky 😒

kahlan1
11. jan 2011

@katkavv praveze negrckame len vynimocne tiez som rozmyslala ci ju nepali zaha ale nema tie priznaky a prikrmy mu davas lyzickou ci vo flasi??

mirmaj
11. jan 2011

@kvietok121 áno treba skôr, na niektoré kurzy sa čaká aj 2 mesiace, je to teraz taký bum tak je to dosť populárne a nie v každom meste to je, tak veľa mamičiek aj dochádza z okolia ako napr. plánujem ja

kahlan1
11. jan 2011

@alure myslela som nato ze plavanie uvidime co ako

na 16:00 ideme k tej pani tak drzte palce 🙂

kahlan1
11. jan 2011

a dnes som bola u gynekologicky tak mame 2,5 cm drobceka, srdiecko bilo a predpokladany termin porodu 15.8.2011 presne 15.8.2010 sa narodila Anetka 😀 😀 😀

kvietok121
11. jan 2011

@kahlan1 tak to je skvele gratulujeme, takze budes mat znovu augustoveho milacika

memory97
11. jan 2011

@alure je to podbne ako to, co bolo v odkaze. Tie v DM-ku su lacnejsie, stoja cca 3,5 EUR uz si nepamatam cenu. A tie z DM-ka su take obratnejsie, moze to babo chytit do rucky a samo si ju dat do pusinky, ale samo, ze tam musis byt aj ty, lebo este sa nevedia poriadne trafit do pusinky 😀

@akika722 super🙂 si dobre zacvic a nacerpaj energiu🙂

seagull2404
11. jan 2011

@kahlan1 a kolko pribrala? a kolko vazite? zeleninku papa? ozaj, pozeram, ze tehotenstvo je potvrdene 😵 😵 😵 strasne sa tesiiiiiiim a krasne vam to vychadza

kahlan1
11. jan 2011

@kvietok121 vdaka 🙂

@seagull2404 vazime 6570 gramov - dnes nas vazila a za mesiac pribrala priblizne 600 gramov zeleninku sa len uci papat

dakujem 🙂

majka35
11. jan 2011

@kahlan1 gratulujeme, super správa ... nech peknie rastie fazuliatko

seagull2404
11. jan 2011

@kahlan1 tak to ja nechapem, ak nechce papat a takto krasne pribera, tak sa uz asi netrap 🙂 ved ma viac nez moja 🙂 ozaj, doktorka uz bola prijemnejsia?

mirmaj
11. jan 2011

@kahlan1 gratulujem krásne vám to vyšlo, držím palčeky nech je všetko OK a tiež myslím na vás aby vám pomohla ta liečiteľka

kvietok121
11. jan 2011

@mirmaj aha tak buduci mesiac aby som sa zacala obzerat, my by sme chceli okolo velkej noci takze v aprili - maji

kahlan1
11. jan 2011

@mirmaj no verime ze ano 🙂 a vdaka

kahlan1
11. jan 2011

@majka35 vdaka 😀 tesime sa len nech je zdravucke

21
11. jan 2011

mame po ockovani, zatial sme ok. uvidime zajtra.

kvietok121
11. jan 2011

@21 tak to je super

memory97
11. jan 2011

@seagull2404 o tych kefkach som nevedela, to mi len dentalna hygienicka vravela 😉 🙂

@mirmaj neni zac, nam to pomohlo, dufam, ze aj vam🙂 este skus pozriet aj zlcove mydlo, ked tam budes, na niektore flaky pouzivam aj to, hlavne na farebne.

@kahlan1 jejda, tak to by bola nadherna nahoda, keby sa aj babo narodilo v ten isty den, ako dvojicky 😉 davaj na seba pozor a Anetka sa rozpapka neboj, bude vsetko dobre. Viem, ze je to tazke, tiez som si to vyskusala, ked mi maly prestal papat zo dna na den, ale veeeelmi drzime prsty, aby sa mala rozpapala 😉

danulienka35
11. jan 2011

@alure no dufam ze nic vazne to neni

danulienka35
11. jan 2011

@kahlan1 gratulujem i ja to je tak krasne 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre