♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
12. jan 2011

@kahlan1 no ten slivkovy džus by ti pomocť fakt mohol..slivky su proti zapche

21
12. jan 2011

@memory97 , neviem, z coho, ale vyzera to na chorobu- mm volal, ze mu prislo zle, no uz to preslo, dr mu vytlacila cipok hnisavy v hrdle, predpisala atb, no ma zacat brat, az mu bude zle. Take popletene, ale verim, ze si pochopila, co som chcela... 😀

mirmaj
12. jan 2011

@kahlan1 ja som mala tiež tu vyživku a bola neskutočne hustá, ja som ju rozriedila mliekom a tak to spapala

mirmaj
12. jan 2011

@evanns ahoj, dávno si nás nebola pozrieť, ako sa radí Natashke? ako daleko ste už s príkrmamy? my už papáme aj mäsko od nedele a to nám teda chutí poriadne 😀

kahlan1
12. jan 2011

@mirmaj budem musiet ale s hippkami som spokojna nechcem jej do toho davat mlieko ked ho nechce aby sa jej aj prikrmy nesprotivili

evanns
12. jan 2011

@mirmaj ahojte...

Natashka sa ma dobre...rastie, papa, spinka uz celu noc, ale vecer musi mat poriadne hustu bananovu kasu 😝 ...prikrmy papame, lyzickou jej to uz ide, uz aj sama skusala ale nevie sa trafit...zacali sme klasika mrkva, zemiak, brokoli, spenat, baklazan, cuketa...zatial vsetko spapala 😉

prikladam par foto 🙂

kahlan1
12. jan 2011

@evanns krasna je a pri papani vyzera presne ako my 😀

evanns
12. jan 2011

@kahlan1 😉

mirmaj
12. jan 2011

@kahlan1 to ma nenapadlo, ale tak myslím že keby si rozriedila prevarenou vodičkou tak by sa tiež nič nestalo, lebo to bolo naozaj extremne huste a mne sa zdarlo že ešte aj také akési slizké, že sa to normálne ťahalo 😲
@evanns tak vyzerajú asi všetky po napapaní 😀 a koľko tej kaše večer zje? a z fľaše alebo to viete spapať aj lyžičkou? lebo my kašu stále z fľaše 😝

evanns
12. jan 2011

@mirmaj vecer z flase s variabilnym cumlom...uz je taka unavena ze lyzickou by to nezvladla...a robim jej 210 vody, 7xnutrilon, 3 PL kase 😀

kahlan1
12. jan 2011

baby poslite aj mojej slečne ten apetit vasich detureniec 😀 😀

mirmaj
12. jan 2011

@evanns to sa ani nečudujem že prespí potom celú noc, papkáčik malinký 😀 😀

akika722
12. jan 2011

@evanns jéééj ahoooj..aj moj na noc tolko spapa a prespi ju celu 😅 minule stiahol 240ml 😲
ako jej chuti 😀

kvietok121
12. jan 2011

@evanns je ahojky uz je poriadna slecna a ako krasne papa ... zlatunka ... maminka ma len z nej radost 🙂

memory97
12. jan 2011

@kahlan1 som myslela na teba, dnes sme boli u dr. a nas maly nepribral za mesiac ani 500 g a to papame prikrmy a mliecko, mala ti krasne pribrala i ked je za tym vela prace 😉 mozes byt kludna, krasne mala pribera vdaka mamine 😉
neskusala si jej dat cajik z fenikla?

kahlan1
12. jan 2011

@memory97 ahoj skusala ale nechce ho z flase jedine cistu vodicku bez protestov,

ja sa len bojim ze to bude tak ze ju uz nedokazem nakrmit ☹ najnovsi hit - spanie na balkone v kociku a krmenie tam, keby ze stale v spanku pekne spapa ale uz to nie je tak preto sa bojim

alure
12. jan 2011

@akika722 jasné treba tú salámu nahradiť buď šunkou,alebo ničím 🙂 stačí mi aj zeleninka,len nech mám kopec syru 🙂
@danulienka35 a kedy sa chystáš k ortopedovi?aj som zabudla ktoré dni ordinuje,ak tak by som zbehla zajtra...musím to preveriť ale ak vieš ktorý deň tak mi napíš.
@memory97 som zvedavá keď sa tým toľko trápi kedy bude prvé biele miestečko v pusinke 🙂

Práve som prišla z BA,bola som pre Oliho cestou sme boli na nákup a kúpila som kvantum zeleniny,tak ak má niekto chuť na zeleninkový šalát ..sem sa 😀 😀 😀
Medzi 16-18tou ideme do Hotela Senec,zapísať Olivera do plaveckého oddielu 🙂 moja malá žabka dúfam že aj Denis bude mať tak rád vodu ako on.
Čo sa udialo kým som bola off???

alure
12. jan 2011

@evanns jej bambulka krásna..tak vy takto krásne papáte ? šikulka malá 😉

seagull2404
12. jan 2011

@kahlan1 skus este tu slivkovu stavicku a dnes mi kamoska poradila ovsene vlocky alebo spaldovu muku do kasicky rozmixovat, vyskusam to, lebo sa tiez trapime a pucime, ale mne sa vacsiou teplomerom podari jej pomoct, ja jej pritom tlacim nozicky na brusko, ale trapi ma, ze ma taky problem (kludne to ried vodickou, ja to tiez robim 😉)

kahlan1
12. jan 2011

@seagull2404 tiez jej tlacim tie nozicky tak som jej pomohla ja jej pomozem aj teplomerom len malinko - davam tie kvapky espumisan a sa mi zda ze je to lepsie lebo teraz som jej tlacila len nozky k brusku a sa vykakala sama po 6 dnoch tak som bola rada - ak nepomoze skusim tamto 🙂 dakujem hadam ich to skoro prejde - asi to bude z tých príkrmov ☹

seagull2404
12. jan 2011

@kahlan1 tak, ony si tie nase baby musia zvyknut na novy typ stravy, som rada, ze ti aspon nieco zabralo, ak sa to nam nezlepsi, tiez asi kupim ten espumisan 😒

memory97
12. jan 2011

@danulienka35 o tej zabke nezbednej v ustockach som citala clanok, ak sa neprelieci, moze z toho vzniknut ako akkike zapal obliciek u deticiek a ine choroby. nebrala mala ATB? zabka vznika najcastejsie z toho a preto sa odporucaju pri ATB probiotika.

@kahlan1 este aj sab simplex ti mozno pomoze z lekarne. Niektorym babatkam zabera espumisan, niektorym sab simplex. Pripadne skus jej pocvicit s nozickami, aby sa uvolnili vetriky. Vyborne su aj slivky, ale k vyzivkam ste sa este asi nedostali. hipp ma slivkovu vyzivku a je dobra. Ja by som skusila 1 lyzicku, ci jej to nepomoze. Este ma napadol cajik, skus ten feniklovy, alebo s obsahom rasce. Ja kupujem k cajik od teekane, kupujem v DM-ku a klop,klop nemali sme problemy s naduvanim bruska.
Skus jej prikrmy riedit mlieckom alebo luckou, mozno jej to pomoze.
Vcera mi mm vravel, ze sa kolegovi narodila dcerka a ze tiez podstupila operaciu srdiecka, som si na vas spomenula, co si ti drobcekovi musia prezit, este len su na svete kratucko...

@seagull2404 malemu davam po zeleninke zapit cajik od teekane, kupujem v DM-ku a klop,klop nemali sme problemy s naduvanim bruska.

@evanns presne tak, ale hovorili potom aj nieco o strese, len som letmo zapocula, lebo maly troska "skriekal"🙂

seagull2404
12. jan 2011

@memory97 nas nenafukuje, len mame taku hustu stolicu, ze sa nam tazko kaka, ale skusit mozem, aky je to cajik?

kahlan1
12. jan 2011

@memory97 vdaka za rady, doteraz som jej davala sab simplex ale nepomohol vobec ale sa mi zda ze hadam ten espumisan je lepsi - cvicim s nou stale lebo to miluje len zacnem ika tyka a ona ma usmev od ucha k uchu, tie hippky su vyborne a chutili jej a maju super hustotu vratim sa k nim 🙂 cajiky mi odmieta ale budem skusat mozno sa chyti neskor

je to hrozne take deticky a uz operovane :( ked sme lezali na kardiu tak tam bol aj taký krásny rocný chlapcek - bol ako z casopisu a taky zivy stale sa hral a vyskal a akurat vcera mi pisala kamoska ze tento tyzden zomrel ☹ ☹ ☹ ☹ som si vcera poplakala a uz sa nebudem trapit ze nepapa hlavne ze do nej dostanem aspon cosi - hlavne ze ju mam, lebo si neviem predstavit prist o takeho anjelika.....

memory97
12. jan 2011

@21 chudacik a nema nahodou aj nieco maly s imunitou, ked je taky chorucky? nech sa rychlo uzdravi, aby to Terezka nechytila...dufam, ze to nie je virusoveho povodu...

@kahlan1 skus jej pripadne varit. Ja som tu brokolicovu hippku pridala nam do omacky, maly to vobec nechcel a pritom varenu brokolicu spapka bez problemov🙂 bude dobre uvidis 😉 malinka ma skvelu maminku a bude prospievat 😉

@evanns skvely apetit, my sa ani zdaleka nechytame, my tak max. polovicu z toho🙂

Nas dnesny den u dr. dopadol tak, ze bud ma maly reflux, alebo ma alergiu na bielkovinu kravskeho mliecka, kedze vsetky umele mliecka ju obsahuju. Buduci tyzden ideme na gastro, tak som zvedava ako dopadneme...

memory97
12. jan 2011

@seagull2404 je to detsky cajik od teekane, nema ziadny nazov, taka zelenkava krabicka. Ak varis prikrmy, tak mozes dat do vodicky aj 3 zrnka rasce a potom ich pred dovarenim treba vybrat. To sa tiez odporuca pri prikrmoch.

kahlan1
12. jan 2011

@memory97 nam prave brokolica hipp chutila pekne otvarala pusu ale od hami sa mi vidi ze jej nechutia - ona mi pride strasne netrpezliva vydrzi vsetko chvilu a potom je nervozna sa jej nechce 🙂 nase krmenie bude asi take ju budem nahanat s lyzickou 🙂 ale ja som vraj tiez bola slaby jedak tak to je po mne lebo mnazel bol gulko bambulko 🙂

tak sa drzte na gastre nech je vsetko fajn a ako sa prejavila ta alergia alebo reflux?

kahlan1
12. jan 2011

@seagull2404 nam dali vcera v lekarni klasicky harmancekovi caj ze jej mame urobit - lebo sme pytali ci jej mozme dat cipok tak ze takym malym detom sa to neodporuca a dali nam ten cajik

seagull2404
12. jan 2011

@kahlan1 ja som na tamarku skusala harmancek, ale nefungovalo to, odmietla si dat co i len lyzicku, resp.neskor z flase glg, deticky su take vyberave uz ked su malinke, napr. vypije jablckovo-medovkvy caj, ale malinovo-sipkovy vypluva 😀
@kahlan1 po krmeni kasickou som tiez unavena, len jej spievam, kyvocem s lienkou, robim vselijake nalety a pod. 🙂

kahlan1
12. jan 2011

@seagull2404 skusim jej ho dat uvidim co to spravi lebo ona jnechce fenyklovy - tak to su rovnake a musim ju rozosmievat aby otvorila pusu a vtedy to tam supnem 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre