♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

majka35
4. feb 2011

@seagull2404
@katulkaaaaaa nezávidím vám baby 😒 skús zvlhčovať vzduch a tak akk hovorí katulka, len čakať, zatia nič nespravíš

seagull2404
4. feb 2011

@katulkaaaaaa jaaaaaaaaaaasne 😀 😀 😀 😀 😀 😀 boze, ved ja nechcem, aby bola chora ☹ ☹ ☹ este nikdy nebola...

mirmaj
4. feb 2011

@seagull2404 no ved uvidíme, možno tiež po 1 noci vzdám a nechám to na nej, lebo doteraz vždy regulovala sama a bolo to vždy fajn tak uvidíme čo toto dokážeme 😝 ale vyskúšam a uvidím

seagull2404
4. feb 2011

@mirmaj jj, ja by som to asi nezvladla 🙂 ale aj ja sa budem musiet naucit, ze niekedy sa bude musiet Tamrka potrapit, aby bolo dobre 😉

majka35
4. feb 2011

@seagull2404 toto som ja nedokázala ani u barborky ani u terezky a viem, že bábetká treba nechať niekedy potrápiť sa, aby si zvykly na určité veci, ale ja to neviem ... nusím sa učiť od ostatných

katulkaaaaaa
4. feb 2011

@mirmaj tak tomu sa chcem tiez vyhnut aby maly este v 2 rokoch na jedenie staval,ale mne sa zda este velmi skoro ich v noci oducat papat,sak su malicky 😉 len keby nepytali tak castooo...ale dnes 4 krat sa citim aka vyspana 😀

katulkaaaaaa
4. feb 2011

@majka35 nejdu vam zubky?aj mna boli zase hlava ...zeby nejaky blby tlak vonku? 😒

katkavv
4. feb 2011

takto sme vcera sedeli v kociku :D

katulkaaaaaa
4. feb 2011

@katkavv jéééj vy uz takto sedite?maly mi este lezi v pohodicke,tak zatial vozim tak,krasny ste 😉

majka35
4. feb 2011

@majka35 že zvykly ... to čom som napísala 😕 😕 😕 😕

@katulkaaaaaa nevyzerá to na zúbky, sledujem, ale nič nevidím ... mna hlava bolí už pár dní a neviem, čo mám robiť, ani tabletky nepomáhajú

seagull2404
4. feb 2011

@majka35 nooo, ja tiez nie som nejaka dobra v tomto, ale mame to s mm tak nejak podelen, co nezvladam ja, robi on a naopak

katkavv
4. feb 2011

@katulkaaaaaa ano, ked lezi tak krici, musim mu cez vik vyskusat sportovu cast 🙂

seagull2404
4. feb 2011

@katkavv macko malicky 🙂 uz sa vozite v sportovom?

katkavv
4. feb 2011

toto je foto v priamom prenose, takto sa prave hra n a decke ;)

mirmaj
4. feb 2011

@katulkaaaaaa tiež si myslím že je ešte malička, ale vraj od 6 mesiacov by malo dieťa vydržať 12hodín bez jedla 😀 ja nato nejdem až tak drasticky zatiaľ plánujem len to jedno prvé papanie nahradiť čajíkom a jedno ešte stále ponechať na mliečku a potom časom zrušiť aj to, ale či to bude tak ako som si naplanovala naozaj netuším 😝
@katkavv kajko je krásny veľký chlapisko 😉
@majka35 ja tiež vo všetkom vyhoviem tak neviem ako zvladnem toto, no ale vyskúšam, možno to po 5 minutám vzdám a dám jej zasa mliečko 😀

kvietok121
4. feb 2011

dobre ranko ja len naskok som precitala a idem na tany tany a k alergologovi tak sa drzte papa

katkavv
4. feb 2011

@seagull2404 este nie, som ho posadila do hlbokeho, ale cez vik asi dame na skusku spotrovy 🙂

katkavv
4. feb 2011

@mirmaj dakujeme

seagull2404
4. feb 2011

@katkavv ako dlho ti tak vydrzi, na brusku?

katkavv
4. feb 2011

@seagull2404 dost dlho, aj pol hodku, niekedy sa aj sam pretoci na hrbatik ...

seagull2404
4. feb 2011

@katkavv sikovny 🙂, my asi 10 min., potom sa uz rozkrikuje, ze tak nechce byt, ale sama sa malokedy pretoci ☹ minule som aj ja posadila tamarku do hlbokeho, lebo som potrebovala nakupit a ona bola velmi zla, tak som sa z nej smiala, ze je ako s prepacenim ciganske decko (u nas na vychode sa tak hovori) ale ja asi pockam na sportovy na jar, ked bude teplejsie, nemam ten fusak na nohy

katkavv
4. feb 2011

aj tu v blave pozname ciganske deti, hehe 🙂 tiez kajkovi tak hovorim, ked sa na kazdeho usmieva a rehoce :D
neboj, mala ked spevnie poriadne a naberie svaly, tak uvidis, ako sa bude pretacat a aj lozit za chvilu !

seagull2404
4. feb 2011

@katkavv tak ja ju netlacim, len sa ju snazim naucit, ze ked uz na brusku nevladze, ze si moze poradit aj sama, ale musim byt trpezlivejsia (ciganske decko- sediace v hlbokom kociku s prevesenymi rukami von 🙂)

katkavv
4. feb 2011

@seagull2404 jasne, netrteba tlacit na pilu, hehe :D

alure
4. feb 2011

ahojte mamulky prajem dobré ráno
mne zase nešiel od večera net 😠 a teraz od rána sa spojazdnil až teraz.
Noc sme mali relatívne kľudnú bol hore o 1:00 potom o 4:00 a klasika vstávali sme o 6:30 po zazvonení budíka...ešte si trošku vyspevoval v postieľke ale spať už nechcel.
@danulienka35 jasné moja,ideme všetky ktoré budú môcť z augustoviek a teba samozrejme očakávame 😀
@memory97 no ja som to včera vravela mm a jeho jediná otázka bola "ale berieš aj deti,však" práveže sa teší na oddych od nás 🙂 aj keď yto vraví dnes ale akonáhle odídeme aj na východ a potrebuje ísť naspäť kôli práci tak nás nenechá tam,lebo nás chce mať doma 😀

alure
4. feb 2011

@veve10 nieje zač 🙂

katkavv
4. feb 2011

@alure a kam sa chystate babeny? kde mate stretavku? 🙂

kahlan1
4. feb 2011

dobré ránko - ďakujem Vám za rady ste zlaté 🙂 kúpim jej slivkovú šťavičku 🙂 hadam pomoze lebo aj teraz sa mi puci v momente ked sa nehrame ale ako sa jej prihovorim a hrame sa na pucenie nemysli tak neviem

a posielam stranku s basničkami 🙂

http://www.dietaaja.sk/riekanky-pre-deti.php

@katkavv kajko je strasne zlatucky taky okanik 🙂

katkavv
4. feb 2011

@kahlan1 dakujem aj za kajka aj za riekanky :D

katulkaaaaaa
4. feb 2011

@alure ja som zvedava ci sa ja na stretavku dostanem,rada by soooom 😉
uz mam kilo dole a to drzim este len 4 den,super tesim sa 😵 vcera som mala brokolicu len vo vode uvarenu a normalne mi to chutilo 😀 nasi doma sa mi smeju ze dokedy vydrzim,podpora ohromna 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre